|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 2.30 BLAZING HIGHTS - WIN (SP)---->wygrany (8,0 WH) 3.30 PROPAGANDA - WIN (SP)-------->przegrany ( 2 msc) bilans listopada: 5 win ; 13 lost ; overall 18 ; SR: 28% ; profit + 7,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym kończy się w Anglii sezon płaskich wyścigów konnych po turfie na torze w DONCASTER,dodatkowym smaczkiem jest nie rostrzygnięta rywalizacja o championa wśród dżokeji i tak przed dzisiejszymi gonitwami o jedno zwycięstwo Seb Sanders wyprzedza Jamie Spencer'a . Moje dzisiejsze typy w DONCASTER :
1.00 PREMIER DANSEUR - WIN (SP) (w grze jest Benedetto i Wise Hawk)
1.30 FATHSTA - WIN (SP) (bardzo trudny wyścig do typowania,grany będzie Generous Thought a ja liczę jeszcze Rash Judgement)
2.35 SUNRISE SAFARI - WIN (17,0 WH) (faworytem wyścigu wydaje się być Greek Renaissance, stawiam na kobyłkę po jej ostatnim starcie gdzie popisała się piorunującym finiszem) pozdrawiam
Ps.od jutra koncentrujemy się na wyścigach płaskich po piachu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 1.00 PREMIER DANSEUR - WIN (SP)------>wygrany (2,0) 1.30 FATHSTA - WIN (SP)-------------->przegrany 2.35 SUNRISE SAFARI - WIN (17,0 WH)-->przegrany (4msc) bilans listopada: 6 win ; 15 lost ; overall 21 ; SR: 29% ; profit + 6,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (11.11.07) typuję w KEMPTON:
2.00 BRIDGEWATER BOYS - WIN (SP) (do ogrania jest w bdb formie Birkside oraz Bedouin Blue)
4.30 LITTLEDODAYNO - WIN (SP) (jak dla mnie kobyłka będzie o zwycięstwo walczyć z Stomburst a że ma ulgę w niesionej wadze w stosunku do konkurentki to stawiam na nią) pozdrawiam Ps. Panowie S.Sanders i J.Spencer podzielili się mistrzowskim tytułem dżokeja sezonu ( oboje po 190 zwycięstw )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 2.00 BRIDGEWATER BOYS - WIN (SP)---->przegrany (2msc) 4.30 LITTLEDODAYNO - WIN (SP)------->wygrany (7,0) bilans listopada: 7 win ; 16 lost ; overall 23 ; SR: 30% ; profit + 11,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLW pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (12.11.07) typuje:
LINGFIELD
2.15 REDSENSOR - WIN (SP) (db.jazda,oczekuję progresji,w ostatnim starcie schowany nie pokazał pełni mozliwości.W grze są BOLLYWOOD STYLE, WHAT'S FOR TEA, "na bombkę" MISS SOLO)
WOLVERHAMPTON
2.05 TOWN AND GOWN - WIN (SP) (stawiam na klacz,która b.ładnie pokazała się na nawierzchni piaszczystej, na plus także zestaw trener + dżokej. Powalczy z nią HAYBROOK) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 2.15 REDSENSOR - WIN (SP)--------->wygrany (3,0) 2.05 TOWN AND GOWN - WIN (SP)----->przegrany bilans listopada: 8 win ; 17 lost ; overall 25 ; SR: 32% ; profit + 12,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (14.11.07) w WOLVERHAMPTON typuje:
3.10 HOH WOTANITE - WIN (SP) (biegała w lepszych grupach z niezłym skutkiem, dochodzi jazda doświadczonego N.Calla'a, do walki staną PELHAM CRESCENT - jest w wysokiej formie,w ostatnim starcie wyprowadzony na koło nie mógł wygrać, oraz GOOSE GREEN-pewna wygrana ale w słabszej kompanii)
pozdrawiam Ps.Może jeszcze coś się uda podać na wieczorne KEMPTON ale to popołudniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
I jeszcze dzisiaj jeden typ na wyścigi wieczorne w KEMPTON :
7.20 SCARY - WIN (SP)
(stawiam na debiut,bdb pochodzenie, zestaw tr.+dż. najlepszy w stawce.W biegu podchodzą HIGHEST ESTEEM i bardzo nierówna AUNTIE MAME) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 3.10 HOH WOTANITE - WIN (SP)---->wygrany (4,0) 7.20 SCARY - WIN (SP)----------->przegrany (3msc) bilans listopada: 9 win ; 18 lost ; overall 27 ; SR: 33% ; profit + 14,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWLWL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (15.11.2007) w LINGFIELD typuję:
2.50 SILCA KEY - WIN (6,5 WH)
(klacz doszła do formy,jednak w biegach C1 nie potrafiła zaistnieć, teraz w wyścigu niższej grupy powinna walczyć o wygraną, w stawce zwracają uwagę BAYLINI i CANDY MOUNTAIN) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 2.50 SILCA KEY - WIN (6,5 WH)---->przegrany
bilans listopada: 9 win ; 19 lost ; overall 28 ; SR: 32% ; profit + 13,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWLWLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (16.11.07)w KEMPTON typuję:
12.35 MINE BEHIND - WIN (3,5 WH)
(bój o wygraną powinny stoczyć w/w./donrze przeprowadzony w ostatnim biegu, powinien progresować i ONE MORE ROUND - ścigający się w lepszych stawkach. O moim wyborze zadecydowała korzystniejsza waga jaką poniesie Mine Behind ) może jeszcze coś zapodam na wieczór. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
W WOLVERHAMPTON (16.11.07) typuję: 7.00 NOT NOW LEWIS - WIN (SP)
(już czas dla tej kobyłki by skonsumować pierwsze zwycięstwo a że próbowana tylko na nawierzchni A.W.T. to może okazja się nie powtórzyć) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 12.35 MINE BEHIND - WIN (3,5 WH) 7.00 NOT NOW LEWIS - WIN (SP) bilans listopada: 9 win ; 21 lost ; overall 30 ; SR: 30% ; profit + 11,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWLWLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (17.11.07) w LINGFIELD typuję:
3.00 WATCHFUL - WIN (SP)
(stawka bardzo wyrównana,podopieczna L.Cumani pod J.Fortune jeśli tylko nie będzie wyłamywała to ma d.szansę poradzić sobie z CRETE i RISQUE HEIGHTS)
3.35 MAYSARAH - WIN (SP)
(Zapowiada się pojedynek dwóch klaczy Maysarah i SPECIAL PLACE, pierwsza z nich w ost.starcie z końca stawki była zmuszona do swoistego"slalomu" na finiszu; druga natomiast była bardzo oszczędnie przeprowadzona w finiszowej rozgrywce) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 3.00 WATCHFUL - WIN (SP)---->wygrany (4,0) 3.35 MAYSARAH - WIN (SP)---->przegrany (2msc) bilans listopada: 10 win ; 22 lost ; overall 32 ; SR: 31% ; profit + 13,80 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWLWLLLLWL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszy (19.11.07) typuję: KEMPTON 2.50 PHARAOHS QUEEN - WIN (SP) (w debiucie zgubiła start ale i tak zafiniszowała na dobre trzecie msc, zagrożenie tylko ze strony HIGH PLAINS)
WOLVERHAMPTON 3.00 AEGEAN DANCER - WIN (SP) (osiągnął bdb dyspozycje i ścigał się ostatnio w bardzo mocnych stawkach) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiejsze wyniki: 2.50 PHARAOHS QUEEN - WIN (SP)---->przegrany (2msc) 3.00 AEGEAN DANCER - WIN (SP)----->wygrany (4,5) bilans listopada: 11 win ; 23 lost ; overall 34 ; SR: 32% ; profit + 16,30 seria: WLLLLLWLWLLLLLLWWLWLLLWWLWLLLLWLLW pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W dniu dzisiejszym (20.11.07) w WOLVERHAMPTON typuję:
4.20 THE CUBE - PLACE (SP)
(wyrównany wyscig bez zdecydowanego faworyta,trochę na intuicję ale popartą progresją formy typuję tylko na "miejsce" )
Z innych biegów dzisiejszego dnia ciekawi pojedynek o 3.50 między HOH WOTANITE i PRINCE NOEL. Przy mocnym tempie lepszy powinien być ogier, a jezeli pojadą na końcówkę to stawiam na klacz.
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|