Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Originally Posted by dwazwierzatka
...i cisza jak makiem zasiał smile
Chodzi mi po głowie typ Faenza (+6) - Dynamo Moskwa 2 po kursie 1,9 w toto-mix. Moze ma ktoś wiadomości na temat gry Włoszek na własnym parkiecie?


http://www.eurobasket.com/ITA/ita.asp?Stage=Regular%20Season%20%20%20&rRound=5&women=1

Tu masz wszystko smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
nie chce nikogo wbić na mine ale analizując składy to : Petronyte, Valuzyte, Valentiene , Sulcyte, Streimkyte to obecne lub byłe reprezentantki litwy nie słąbej reprezentacji LEUCHANKA to center rewelacyjnej na ostatnich ME Białorusi Białorusi Heynie i Sales amerykanki znane dla wtajemniczonych - a jest to skład TEO wilno który co prawda stracił swoją podpore z ostatnich 2 lat Katie Douglas ( Valencia ) ale trzon druzyny został - a PECS nie ma zadnej Ameryknaki w składzie w porownaniu z minonymi latami , odeszły przed sezonem BUJDOSO, BERES, DAPO - gra opiera sie jak zwykle na rozgrywajce niesmertelnej IVANYI nieznanej COELHO brazylijce kojarze jeszcze center VAJDE i Fegyverneky aale to zaden wypas plus 2 chorwatki reszta juniorki - PECS to juz nie to samo co kilka lat temu kiedy grała w nim prawie cała rep Węgierplus 2 dobre amerykanki - jedyne ryzyko ze u siebie grają a często rodzime zapachy leczo uwalniały w węgierkach hormon zasypywania trójkami przyjezdnych to głowna taktyka węgierskiej myśli trenerskiej kurs na teo w TOTO mixie 2,6

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Post deleted by sebkos

Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
gratki dla Ciebie ''Polskigrom" za dobre typy i za wiedze!!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by kasper23
nie chce nikogo wbić na mine ale analizując składy to : Petronyte, Valuzyte, Valentiene , Sulcyte, Streimkyte to obecne lub byłe reprezentantki litwy nie słąbej reprezentacji LEUCHANKA to center rewelacyjnej na ostatnich ME Białorusi Białorusi Heynie i Sales amerykanki znane dla wtajemniczonych - a jest to skład TEO wilno który co prawda stracił swoją podpore z ostatnich 2 lat Katie Douglas ( Valencia ) ale trzon druzyny został - a PECS nie ma zadnej Ameryknaki w składzie w porownaniu z minonymi latami , odeszły przed sezonem BUJDOSO, BERES, DAPO - gra opiera sie jak zwykle na rozgrywajce niesmertelnej IVANYI nieznanej COELHO brazylijce kojarze jeszcze center VAJDE i Fegyverneky aale to zaden wypas plus 2 chorwatki reszta juniorki - PECS to juz nie to samo co kilka lat temu kiedy grała w nim prawie cała rep Węgierplus 2 dobre amerykanki - jedyne ryzyko ze u siebie grają a często rodzime zapachy leczo uwalniały w węgierkach hormon zasypywania trójkami przyjezdnych to głowna taktyka węgierskiej myśli trenerskiej kurs na teo w TOTO mixie 2,6

Haynie za duzo do ekipy nie wnosi, Leuchanka jest kontuzjowana, albo z jakichs innych przyczyn od jakiegos czasu nie gra, nie wystapila ani w ostatnim meczu ligowym, ani w pierwszym w Eurolidze. TEO opiera sie na Sales i niesamowicie nierownych Litwinkach. Dodajac do tego zmobilizowany Pecs, ktory tak bardzo sie nie oslabil. Jest slabszy, ale bez przesady, przyszly nowe dziewczyny w tym Emilia Podrug, a jej nie nalezy lekcewazyc. I przede wszystkim mecz na Wegrzech, nie wiem czy 2.60 to takie value.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
warto dziś grubiej zagrać na napoli - moskwa 2 ? co myslicie o tym meczu?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Co do innych spotkan, to CSKA bez problemu.

Spartak raczej tez sobie poradzi z Holdsclaw...niestety. Dzisiaj ma byc Tina Thompson i Lauren Jackson. Co prawda nie beda zbytnio zgrane z zespolem, ale to takie zawodniczki, ze na Lotos w tym skladzie personalnym wystarczy ich obecnosc na parkiecie. Wczoraj Wisla w ogole nie powalczyl, szkoda. Mimo, ze UMMC silne jak diabli to nie wypada u siebie przegrywac 53:80, tym bardziej, ze Wisla tez slabego skladu nie ma. Lotos ma Holdsclaw i tyle. Jest jeszcze niby Canty i pare niezlych zawodniczek, ale nie na poziom Spartaka. Ale Lotosu nie mozna lekcewazyc, pokazaly w Brnie, ze moga byc grozne dla najlepszych.

W Pecsu na gospodynie (uzasadnienie w poscie powyzej). Bourges nie tykam. Wie ktos co z Whalen? Jakies info?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by polskignom
Wie ktos co z Whalen? Jakies info?

Skoro w niedziele w derbach ze Spartą nie powąchała parkietu nie przypuszczam żeby była gotowa do gry. Bourges to jednak najmocniejszy w tej chwili zespół we Francji...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jak to dokladnie jest,orientuje sie ktos?
W poprzedniej edycji moglybyc zgloszone do rozgrywek tylko 2 amerykanki w kazdym zespole.Teraz chyba to juz nie obowiazuje?I chodzi tutaj tylko o amerykanki czy wogole zawodniczki z poza kontynentu.Ale raczej nie bo w Jekaratin graly 4 australijki.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
musza miec podwoje obywatelstwo zeby zagrac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
co do whalen dzis wyszla na poranny trening i po nim ma zapasc decyzja

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by harris73
Jak to dokladnie jest,orientuje sie ktos?
W poprzedniej edycji moglybyc zgloszone do rozgrywek tylko 2 amerykanki w kazdym zespole.Teraz chyba to juz nie obowiazuje?I chodzi tutaj tylko o amerykanki czy wogole zawodniczki z poza kontynentu.Ale raczej nie bo w Jekaratin graly 4 australijki.
Na pewno Deanne Nolan ( USA ) ma obywatelstwo rosyjskie ( hehe bedzie mogla grac w reprezentacji Rosji i czytale tez ze ktoras z Australijek tez ma drugie obywatelstwo. Ale zostalaby jeszcze 2 Australijki i druga Amerykanka.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Aha Batkovic (AUS) ma tez obywatelstwo chorwackie,a Penny Taylor (AUS) ma narodowosc o lakonicznym skrocie ING .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Napoli(+20,5) - Samara

Moze az takiego lomotu nie bedzie.Przyklad wczorajszy mecz Moskwy z Faenza.Wloszki poskladaly swoje ekipy conajmniej przyzwoicie ,juz nie sa jak poprzednio "do bicia".
Przeciwko Fenerbahce tez dobry wystep no ale nie ma co porownywac Fener do Samary.Licze ze u siebie az tak zle nie wypadna.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Dexia-Spartak 2 1.50
Co prawda jeszcze nie wrocila Taurasi ani Bird ale dexia napewno jest slabszym zespolem niz lotos ktory tydzien temu pokonal spatak.Nie pamietam aby druzyna ktora zdobyla mistrzostwo euroligi dostawala w nastepnym sezonie lanie od kazdego napotkanego przeciwnika.Mysle ze jesli spartak przegralby to spotkanie moga byc surowe kary dla calego zespolu.Mimo iz nie beda graly w najsilniejszym skladzie powinny wygrac taki wyjazdowy mecz.Maja zawodniczki ktore graja w Wnba i reprezentacji rosji a w dexii prym wioda dwie polki-nie ublizając naszym rodaczkom.
Ummc-Sibenik 1 1.05 pytanie tylko iloma -mysle ze kolo 25pkt bedzie przewaga.Dalej nie ma co sie rozpisywac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by Fercio
Dexia-Spartak 2 1.50
Co prawda jeszcze nie wrocila Taurasi ani Bird ale dexia napewno jest slabszym zespolem niz lotos ktory tydzien temu pokonal spatak.Nie pamietam aby druzyna ktora zdobyla mistrzostwo euroligi dostawala w nastepnym sezonie lanie od kazdego napotkanego przeciwnika.Mysle ze jesli spartak przegralby to spotkanie moga byc surowe kary dla calego zespolu.Mimo iz nie beda graly w najsilniejszym skladzie powinny wygrac taki wyjazdowy mecz.Maja zawodniczki ktore graja w Wnba i reprezentacji rosji a w dexii prym wioda dwie polki-nie ublizając naszym rodaczkom.
Ummc-Sibenik 1 1.05 pytanie tylko iloma -mysle ze kolo 25pkt bedzie przewaga.Dalej nie ma co sie rozpisywac


Gdzie sa juz kursy na kobieca eurolige?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
na bwin prosze pana

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Ok prosze pana :), no to ja widze do grania jedynie trzy mecze na nastepna kolejke - Wisła, Lotos i Spartak.

Wisła po lomocie musi zagrac i potwierdzic, ze sa silne, a okazja ku temu bardzo dobra bo Czeszki to przecietniak. Lotos po zeszlotygodniowej wygranej w gazie i powinien sprawic, ze Francuzki poniosa trzecia porazke. Typ na Spartak rowniez dobry i mozna liczyc, ze wywioza z Belgii win.
To tak na szybko 3 typy, ktore wpadly mi w oko na poczatek.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
na spartak jest kurs w bwinie 1.4,
mnie zastanawia jak sie spisza polskie kluby czy rzeczywiscie wygraja swoje spotkania u siebie lotos z valencienes a wisla z praga ?
wiadomo ze brno zawsze mocne ale praga o ile klas jest zespolem slabszym od brna ?
czy vilno bedzie mialo taki spacerek z wloszkami ?
i dlaczego tak niskie kursy na fenerbahce i cska to tez ma byc spacerek dla faworytek ?
pecz i brno tez maja rozjechac przeciwniczki tak buki oceniaja ich szanse ale czy aby napewno kursy sa adekwatne do prezentowanego aktualnie poziomu?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Fercio
Maja zawodniczki ktore graja w Wnba i reprezentacji rosji a w dexii prym wioda dwie polki-nie ublizając naszym rodaczkom.

Te "polki" by z Ciebie zrobily taki wiatrak, ze nie wiedzialbys jak sie nazywasz. Radze rowniez sie przyjrzec innym zawodniczkom Dexii, min. pod katem gry w WNBA smirk

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1