Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Gonzo? jak Roddick ogra Federera to wtedy ma szanse smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Ale przeciez Rod wygral z nim bezposrednio? Licza sie sety?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Post deleted by oli

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by _zvonimir_
chodzi mi po głowie Djoko smile co Wy na to?

no właśnie chodzi chodzi, a powinien biegać grin

Mimo wielkiej sympatii do Novaka, Nadal go jutro pozamiata w dwóch setach ooo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Patrzę,myślę o jutrzejszych meczach i nic nie mogę wymyślić smile Za dużo różnych wariantów z jednej strony Nadal, który żeby wyjść z grupy musi wygrać spotkanie z Djokovicem, któryz durgiej strony nie walczy o nic. W 2 meczu Ferrer, który wyjście z grupy ma zapewnione,z Gasquetem, który ma teoretyczne szanse na awans. Wydaje mi się, że jutro raczej powinno się grać na niespodzianki,a nie na kursy 1.35 lub 1.55.

Mecz Nadal z Djokovicem, przyznaje, że nie oglądałem meczy Djokovica i tylko z waszych opinii mogę wywnioskowywać, że grał słabo. Oglądałem jednak fragmenty spotkań z Ferrererm i Gasquetem i niektóre wymiany wygrane przez niego były wygrane w stylu Djoko sprzed miesiąca o ile się nie mylę. Przejdźmy do Nadala, który według mnie gra naprawdę swój najgorzy tenis w karierze. Oglądałem mecz Nadala z Ferrererm i to co wyprawiał on w 3 secie naprawdę jest do niego niepodobne wyraźnie było widać, że się poddał i wiedział, że przegra ja się pytam gdzie jest ten Nadal co walczy do samego końca ? Nadal w meczu z Ferrererm co chwila podnosił piłki przede wszystkim się bronił praktycznie nie atakował,a Ferrer lubi długie wymiany i przyspieszał gdy tylko miał naprawdę dobrą okazję. Ja po kursie 1.35 Nadala naprawdę nie zagram bo za duże ryzyko. Myślę, że Djoko na mecz z Nadalem się spręży i nie odpuści Hiszpanowi tego meczu. W moim mniemaniu będzie on walczył, a nie podda się jak dzisiaj Gonzalez. Po kursie 3.9 za wygraną Nadala 2:1 w setach gram to i zarzykuję jeszcze na Djoko 2:1 lub 2:0 w setach.

Co do 2 meczu także jestem tego samego zdania grać na 2:1 dla Ferrera i zwycięstwo Gasqueta bo Hiszpan może nie znaleźć motywacji do wygranie tego meczu bo nic on mu nie da.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
grzesol, ferrer nie ma nic zapewnionego. on może jeszcze odpaść.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
liczcie, liczcie, jeszcze raz liczcie.
rafa 2-0 rychu 2-0, ferrer pa pa
rafa 2-0 rychu 2-1 i z tego co się orientuję liczymy gemy.
rafa 2-1 rychu 2-0 ferrer pa pa
rafa 2-1 rychu 2-1 rafa pa pa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
I jeszcze słowo komentarza. W obliczu prawdopodobnej wygranej Rafy 2-0 (Djoko naprawdę kaleczy tenis w Szanghaju), zapowiada się epicka bitwa o miejsce premiowane awansem między Francuzem i Ferrerem. Wszystko się rozegra w psychice Gasgeta, dyspozycji dnia obydwóch. Im dalej w las(tzn. w mecz) tym większe szanse dla Ferrera, bo 'zajechać go' może jedynie Nalbandian w formie. Jednak trzeba pamiętać, że mecz z Nadalem bardzo dużo sił go kosztował....
dużo spekulacji, dużo możliwości rozwiązania.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Jednak się myliłem i mieliśmy łatwe zwycięstwa faworytów. Muszę przyznać, że czekam na kolejny mecz Ferrera i nie ważne czy z Federerem, Roddickiem czy Gonzalezem będe na pewno na niego grał, a kursy będą na pewno wysokie. Imponuje mi Hiszpan tak jak ktoś powiedział grając na niego po meczu i tak nawet jeżeli przegra to nie można mieć większych pretensji bo będziemy wiedzieć, że przegrał ale walczył do końca, a nie jak np. przypadek czy Gonzaleza czy Gasqueta jak najszybciej zejść z kortu.

Jutro mamy 2 półfinały i naprawdę nie wiem co o nich myśleć. Z jednej strony oczywiście Federer no bo jakby mistrz mógł odpaść, nie wychodząc nawet z grupy. Szwajcar nie gra na tym turnieju dobrze ale to zawsze ten sam wielki gracz i na mecz z Roddickiem na pewno się spręży i wygra. Roddick naprawde nie ma broni na Federera. Widziałem w komentarzach, że mecz Gonzaleza z Roddickiem był wygrany przez Amerykanina i śmiać mi się chce. Mecz był wyraźnie przegrany przez Gonzaleza niż wygrany przez Roddicka, przecież Roddick nic wielkiego w tym meczu nie pokazał, zagrał po prostu na swoim poziomie czyli nic specjalnego,a Gonzalez przy tym drugim upadku wyglądał jakby przd spotkaniem "coś wciągnał". Ten upadek wyglądał jak jakiegoś kaleki i ta rakieta, któa mi wypadła z ręki. Jestem naprawdę zdumiony jak gracz, który 2 dni wcześniej pokonuje we wspaniałym stylu Federera wychodzi na kort z Roddickiem przewraca się i wogóle nie walczy.

Po tym co pokazała on w meczu z Roddickiem nie wiem co myśleć o jego meczu z Dawidienką bo z chęcią zagrałbym właśnie na Rosjanina, który może ten mecz odpuścić ale nie musi. Jeżeli Gonzalez wyjdzie i bęzie znowu udaał kalekę to przegra ten mecz na pewno. Bo mimo fatalnej formy Denki to jest to zawodnik, który tak łatwo się nie poddaje, aw meczu z Federerem było już widać dobry tenis Rosjanina mimo przegrania w 2 setach. Tylko jeszcze dochodzi fakt, że Gonzo przy wygranejz dawidienką wychodzi na pewnoz grupy. Po tym jednak co pokazał z Roddickiem nie mam już do niego żadnegoz aufania, nigdy nie wiadomo co zacznie wyprawiać na korcie ten "pajac" bez obrazy dla zwollenników Chilijczyka.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
zmiencie ten temat z mistrzostwa ATP na pajace ATP. To co wyprawiaja zawodnicy wola o pomstwe do nieba.Kto ogladal spotkanie Ferera to wie o czym mowie. Rysiek kase dostal za wystep w turnieju to najwazniejsze wiec po co grac i meczyc stare kosci laugh .Parodia 6:1 6:1 .dwa wygrane gemy serwisowe.i nie pisze tego ze jestem zly ze mi kupon nie wszedl.Jestem rozczarowany tym turniejem i poziomem jaki prezentuja czolowe rakiety.,.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Vita: Rysek jest 8 w tych czolowych rakietach a wiec ostatni.. Z ferrerem nigdy nie potrafil grac, zobacz na h2h.. Pozatym czego ty sie spodziewales ze Ferrer ogra po swietnych meczach Djokovica, Nadala by potem odpasc ze srednim Franzucem? laugh to gratuluje poczucia humoru

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Originally Posted by Vit a
zmiencie ten temat z mistrzostwa ATP na pajace ATP. To co wyprawiaja zawodnicy wola o pomstwe do nieba.Kto ogladal spotkanie Ferera to wie o czym mowie. Rysiek kase dostal za wystep w turnieju to najwazniejsze wiec po co grac i meczyc stare kosci laugh .Parodia 6:1 6:1 .dwa wygrane gemy serwisowe.i nie pisze tego ze jestem zly ze mi kupon nie wszedl.Jestem rozczarowany tym turniejem i poziomem jaki prezentuja czolowe rakiety.,.

naprawde nie wiem skad to zdziwienie, przeciez ferrer jest w fenomenalnej formie chyba najlepszej w swojej histori i poprostu wygrał. On moze nawet wygrac cały turniej

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Vita; nie dwa gemy serwisowe, tylko jeden smile W pierwszym secie wygrał gema po breaku laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Originally Posted by Radek_89
Vita; nie dwa gemy serwisowe, tylko jeden smile W pierwszym secie wygrał gema po breaku laugh

no blad z tych nerwow.Panowie tak spodziewalem sie ze gracz ktory gra dobry tenis przynajmniej powalczy.Ferrer ze wygral 2 mecze nie oznaczalo ze dzis na 100% wygra to spotkanie. H2H to tez co innego.no trudno stalo sie jak stalo gratuluje tym ktorzy grali na fererra. Zeby nie spamowac na jutro nie mam pojecia czy ruszac Ferdka ?! no moze tak na wynik 2:0 laugh analiza nie znana

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???
Ugranie seta przez Roddicka gwarantuje mu awans? Jesli tak to mozna ryzyknac 2-1 Federer.....

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Właśnie niech ktoś kto się na tym zna powie jak to będzie wyglądać, bo nie wiem dokładnie jak tam z sytuacją w grupie. Na dzień dzisiejszy na pewno wychodzi Roddick tak ?? Federer żeby wyjśc musi jutro spotkanie wygrać ? To na pewno, weźcie powiedzcie mi jak wygląda sytuacj a grupie ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Kameleon
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy
nie trzeba .....Federer i Andy bo w takim przypadku równej ilości wygranych meczów i setów o awansie Roddicka zdecyduje to,że wygrał z Gonzem.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to na jutro bez zbędnej analizy ;>

Nikolay Davydenko v Fernando Gonzalez @1.64 i 0:2 @2.55

Gonzo musi wygrać 2:0 i czekać. Musi nie oznacza niestety że to zrobi, ale Nikoal tym bardziej nie przekonuje do siebie swoją grą. Gonzo miał pare dni odpoczynku po ciężkim spotkaniu z Federerem (tego co zrobił z Roddickiem nie można nazwać meczem z jego strony) i powinien wyjść na kort zmotywowany i gotowy do gry na najwyższym poziomie.

Vamos Gonzo !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Kameleon
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy
nie trzeba .....Federer i Andy bo w takim przypadku równej ilości wygranych meczów i setów o awansie Roddicka zdecyduje to,że wygrał z Gonzem.

czyli wychodzi tez Gonzo bo wygral z Federerem i Federer bo wygral z Roddickiem tongue

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,170 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1