Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Kameleon
jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? laugh Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75
Kamel Ty se chyba jaja stroisz.Mecz wygra Ferrer, jak i całego Mastersa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Aj nie, Mastersa wygra Roger Federer tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Na Ferrera robi sie masowka a takie typy zawsze wchodza na odwrot :)Jesli Roddick dobrze zacznie to moze wygrac, jesli zostanie szybko przelamany to sie zapewne spali psychicznie, polamie pare rakiet i bedzie sie mogl pakowac

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
jak nagle każdy krzyczy ferrer izzi to nie wygląda to za dobrze ... smirk ...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by grzegorz1234
z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro


przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanow sie nad sensem Twojej wypowiedzi...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Rodikowi akurat pasowalaby bardziej kazda inna nawierzchnia bo w szanghaju jest zajebiscie wolna i jego serwisy az tak nie strasza

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Szczypior
jak nagle każdy krzyczy ferrer izzi to nie wygląda to za dobrze ... smirk ...
To co jeśli uważamy kogoś za duzego faworyta i dobry typ to mamy o tym nie pisać ? Dobry typ to nie zawsze typ, który gra mało osób smile Ja już zagrałem Davida i Rogera smile Zaraz przed TV i emocje smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by grzegorz1234
z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro
świetna wypowiedź. Do Maliny roku wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
oczywiście że nie, mam swoje zdanie na temat tego meczu i nic się już nie zmieni, zresztą zaraz mecz już nie warto dywagować, takie jest po prostu założenie, że jeśli dużo osób gra dane zdarzenie, nie ważne już jaki to jest typ, mega zajebyszczy czy troszke mniej to w często nie wchodzi, zresztą teraz już nie ważne, zapraszam przed tv lub ewentualnie przed 'okienko' wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
poza tym bedzie jak bedzie nie ma co sie podniecac poza tym roddick nie ma tylko serwisu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Ostatni mecz w tym sezonie na takim szczenlu i mysle iz będzie to fajne widowisko , grzechem byłoby nie zagrac na ferrer po kursie okolo 4.00 lol lub jakiegos handi na hiszpana jest w wybornej dyspozycji i mam nadzieje ze to potwierdzi

FERRER VAMOOOSSSSSSSSSSSS

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1