|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Sorry za post pod postem .. Wlasnie sobie przypomnialem: polecam odcinek Balkany i rozmowe z kibicami Partizana Belgrad bodajze, a szczegolnie jedno wydarzenie opisane w tej rozmowie... Bylem w szoku, podobnie jak prowadzacy. Balkany = Swiry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To, co ten brodacz rzekomo zrobił z szefem hools Hajduka (albo Dinama.. nie pamiętam już)? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mówicie o International Football Factories? Ja polecę jeszcze "Ross Kemp on Gangs" chyba na tych samych zasadach (nie oglądałem Dyer'a).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Z innego forum:
"Haha, z powodu strajku scenarzystów w USA, który zaczyna się w poniedziałek, twórcy "Heroes" zdecydowali o znacznym skróceniu sezonu - finał wyemitowany zostanie już w grudniu! Do tego zrezygnowali całkiem z "Heroes: Origins" - wszystko przez bardzo mocny spadek oglądalności drugiego sezonu."
"To nie jest kwestia "opłaca się/nie opłaca" i nie ma żadnego związku z oglądalnością. Strajkują wszyscy scenarzyści z góry na dół, a o ile nie uda się zakończyć strajku w ekspresowym tempie (poprzedni trwał 22 tygodnie), od stycznia czekają nas same reality shows i powtórki. Nie będzie nowych odcinków Prison Break, House, Heroes, Private Practice i w ogóle czegokolwiek.
W najlepszej sytuacji jest teraz Lost i Jericho, bo w pierwszym przypadku napisane jest około czternaście scenariuszy na sezon wiosenny, w drugim siedem. Ale też wcale nie jest powiedziane, że wszystkie pójdą, bo na planie ciągle robi się "przepiski" scenariuszy i bardzo możliwe, że nawet już napisane odcinki nie będą produkowane (choć z połowę już nakręcili).
I nie chodzi o jakieś niewielkie podwyżki, a odsetki z DVD i tzw. "nowych mediów", czyli emisji w Internecie czy na komórkach. Za DVD scenarzyści chcą dostawać dwa razy więcej (8 centów zamiast 4) a za Internet i komórki w ogóle cokolwiek, bo teraz nie dostają ani grosza (centa). To są niewyobrażalne kwoty.
Już teraz wiadomo, że kwestia odsetek za DVD jest niemal nie do przeskoczenia - studia nie chcą iść na kompromis - i strajk jest raczej nieunikniony, bo przecież gdyby mieli się dogadać, dogadaliby się teraz. Czyli może być ciężko. Ale zawsze zostają polskie seriale Wink
Pocieszę Cię natomiast, że ten grudniowy odcinek Heroes i tak miał być końcem drugiego "tomu" (Tim Kring powiedział, że począwszy od drugiej serii "tomy" nie będą trwać przez wszystkie odcinki danego sezonu), więc nie jest to jakieś rozwiązanie wzięte spomiędzy pośladków."
"Strajk dotyczy wszystkich członków WGA (Amerykańskiej Gildii Scenarzystów), dotyka także produkcji filmowych i kanałów płatnych.
Nie wiem, jak wygląda sytuacja z Dexterem, ale to tylko trzynaście odcinków, więc podejrzewam, że wszystko zostanie wyemitowane. Jak wspominałem, większość seriali ma jeszcze odcinki przynajmniej do grudnia.
Gorzej z programami typu talk-show. Od poniedziałku zaczynają się powtórki Jay'a Leno, Colberta, itp. Bo ktoś te żarty musi pisać.
Później wyczerpią się opery mydlane, a następnie tzw. "scripted dramas", czyli właśnie wszelkie Prison Breaki itp. "
"Za tydzień ostatni odcinek Prison Break na rok 2007. Kolejny dopiero w styczniu.
24 - premiera siódmego sezonu po strajku.
LOST - do tej pory nakręcono osiem odcinków, ale wbrew wcześniejszym doniesieniom nie jest powiedziane, że zostaną wyemitowane w 2007. Producenci rozważają połączenie tego, co już jest, z szesnastoma kolejnymi odcinkami po zakończeniu strajku. Czyli byłoby 5, a nie jak planowano, 6 sezonów łącznie, za to ostatnie dwa po 24 odcinki (jak do tej pory - wcześniej mówiono o trzech sezonach po 16 odcinków).
The Office - Steve Carell strajkuje, co nie pozwala nakręcić nawet tych odcinków, które są już napisane.
Gotowe na wszystko - strajkujący scenarzyści są tak głośni, że zakłócają pracę na planie Wink Niestety nie wiem, ile odcinków jest gotowych (cóż za zabawna gra słów), ale więcej już w tym roku raczej nie będzie. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
oglądał ktoś Zodiaka albo Shooter?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ja oglądałem i to i to  Shooter naprawdę dobry film  Polecam, każdemu z mojego otoczenia się bardzo podobał.. Warto obejrzeć, więc jak masz to oglądaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Zodiac z którego roku?  Było pare ekranizacji :] Ten z 2007 słabiutki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
No Zodiaka mam z tego roku właśnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Shooter świetny film  polecam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Mam prosbe i propozycje prosze o podanie trzech filmow ktore zaskoczyly Was 'in plus' i trzy 'in minus' moze byc wiecej - jutro po meczach bym sobie cos z tej pierwszej listy obejrzal Zaczynajac od filmow ktore pozytywnie mnie zaskoczyly: - American History X - Boondock Saints - Trainspotting
Filmy ktore mnie kompletnie rozczarowaly - innymi slowy z duzej chmury maly deszcz - przereklamowane: - Byc jak John Malkovich - gorszej chały nie widzialem - Fanatyk - nie wiem czym sie zachwicaja ci co to widzieli - Memento - z duzej chmury maly deszcz to chyba najlepiej pasuje do opisu tego filmu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Na plus: - Miasto gniewu - Prestiż - Krwawy diament - W pogoni za szczęściem - Strzelec - Zakładnik Na minus: - Zodiac - Next (film pewnie i dobry, ale ja się zawiodłem  ) - Znaki (ojej...albo ja go nie zrozumiałem albo on jest taki słaby? ) - Crank (tu też oceny wysokie, a jak dla mnie denny) Rozpędziłem się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Memento in minus? dla mnie to byl jeden z lepszych filmow jakie widzialem w tym roku, koncowka swietna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Mnie raczej negatywnie zaskoczyl. Gosc, ktory z dnia na dzien zmienia swoje poglady, podczas przebywania z murzynem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
In plus: - Miasto Boga - Miasto gniewu - Amores perros - Oldboy Jest ich jeszcze dużo wiecej, ale nie będę wymieniał wszystkich  In minus: - Miami Vice - Osada (straszne dno)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
a ja z innej beczki... jestem po 1 odcinku Dirty Sexy Money i zapowiada się kolejny niezły serial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
[ Linked Image] Zoe McLellan - zakochałem się  [Dirty Sexy Money ;)]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
w serialu lepiej wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
no 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Z filmów, które oglądałem w tym roku i przychodzą mi w tej chwili do głowy. Na plus: -Lucky Number Slevin (filmik w klimacie "Przekrętu" czy "Porachunków") -Casino Royal(inny Bond od swoich poprzedników, dlatego mi się spodobał) -Babel (jeden z lepszych dramatów jakie widziałem w tym roku) -Labirynt Fauna (ciekawe połączenie gatunków filmowych przez co dobrze się go oglądało) Na minus -Click (myślałem że będzie zwyczajna komedia w stylu Sandlera, a to dramat(gatunek filmowy) był  ) -Saw III (totalna porażka) -Katyń (szkoda gadać) -Tokio Drift (co to wogóle było !!!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na plus:
Black Dahlia (doskonale zakonczenie)
Na minus -Katyń -Pachnidlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|