|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Sport pod typami masz 'zakłady akumulacyjne ' klikasz strzałkę I> i rozwija Ci się menu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
no i jak mam na kuponi 2 zdarzenia to jak dam na singile i stawke to wetedy gram ako?? a jak na dubel to dwa single?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
[Linked Image] [ imageshack.us] nie piszesz stawek w ramkach bo wtedy zagrasz singlami tylko klikasz tą strzałkę, rozwija Ci się menu i masz funkcje DUBEL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
pyt
zagralem za max to co wplaciem na ferrera czemu nie moge grac kasa bonusa ktora ??????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
kurs powyżej 2.0 żeby uwolnić bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
nic z tego. nawet wyoskie kursy, wyskauje ze nie ma wystarczajaco srodkow na koncie a na koncie mam prawie 300zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Musisz wyslac skan ,zeby zweryfikowali Ci konto i uwolnili kwote bonusowa. Walkowane bylo kilka razy na stronce i w regulaminie promocji tez pisze jak byk.Wystarczy czytac ze zrozumienuiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
kurs powyżej 2.0 żeby uwolnić bonus nie wprowadzaj ludzi w blad, mozna obracac nawet po kursie 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
kurs powyżej 2.0 żeby uwolnić bonus nie wprowadzaj ludzi w blad, mozna obracac nawet po kursie 1 eee dla pewnosci sprawdzilem jeszcze raz regulamin... 9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu. Regulamin zostal zmieniony? Ja czytalem go kilkakrotnie i jakos nie kojarze tego punktu. CO wiecej stawialem na bardzo niskie kursy i bez problemu wyplacilem cala kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
barciu nie chciałem wprowadzać w błąd  taki jest regulamin, ja zagrałem pierwszy zakład po kursie powyżej 2 bo wolałem mieć pewność że dostanę te 100%. A teraz to gram dużo niższe kursy i obrót jak najbardziej zliczają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Czyli kurs min 2,00 tyczy sie tylko pierwszego obrotu? Np wplacam 500 zika, to pierwsze 500 zl obracam po kursie 2 a reszte po dowolnym?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Czyli kurs min 2,00 tyczy sie tylko pierwszego obrotu? Np wplacam 500 zika, to pierwsze 500 zl obracam po kursie 2 a reszte po dowolnym? Teoretycznie,zeby wyplacic musisz lacznie za 3000pln zagrac kupony z min. kursem 2,00,ale maja system zjebany i kazdy kupon zagrany bez wzgledu na kurs masz zaliczony do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
hmm... skoro zaliczają do obrotu poniżej 2,00 to dziwne, bo regulamin mówi jednoznacznie
pewnie nie długo poprawią i już nie będzie tak kolorowo... będzie wymagany rzeczywiście 2,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
To juz 2 miesiace tak dziala, wiec chyba wiedza o tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
To juz 2 miesiace tak dziala, wiec chyba wiedza o tym. w kwietniu korzystalem z bonusa w euro i tez mi naliczalo kursy mniejsze niz 2, pisalem o tym juz dawno temu, ze mozna obracac po dowolnym kursie...wtedy moje slowa zostaly wysmiane, teraz widze, ze kazdy to pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
W takim razie jaki sens ma ten zapis w regulaminie, że po minimalnym kursie 2,00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W takim razie jaki sens ma ten zapis w regulaminie, że po minimalnym kursie 2,00. moze nawet nie wiedza, ze maja blad w systemie? ale to troche za dlugo trwa, zeby sie jeszcze nie zorientowali...
Last edited by yaaho; 18/11/2007 21:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
Da sie wyrobić bonus kasynowy na kasie z buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
no tak widze ze kasyno wkrótce :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|