Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178613 11/02/2002 21:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]I Liga B
Treviso - Olimpique Lille 0-2


Napastnicy gospodarzy zagrali na żenującym poziomie, oddając tylko jeden celny strzał. Kontry gości okazały się zabójcze a zwycięstwo w pełni zasłużone. Gratulacje dla managera drużyny z Lille <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Czy menager Treviso uznał wynik Romy?

#178614 11/02/2002 21:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]I liga A

FC Konstancin - Celtic Glasgow 0:0

Goście stworzyli więcej sytuacji podbramkowych ale gospodarzom udało się utrzymać bezbramkowy remis. Na wyjeździe będzie dużo ciężej o rezultat... pozdrawiam Ahonen! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

Mecz był bardzo wyrównany i do końca trzymał w niepewności jednak piłkarze myślacy już o rozrywkach czekających na nich po meczu zadowolili sie oddaniem po kilka celnych strzałów, jednak bylo ich zbyt mało by to dało efekt bramkowy.
Pozdrawiam Conrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby w następnych meczach nasi pupile strzelali celniej

Ahonen

#178615 11/02/2002 21:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Bramki w meczu Pędzące Bidony - FC Nantes były zabite dechami. Wynik 0:0

#178616 11/02/2002 21:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Bramki w meczu Pędzące Bidony - FC Nantes były zabite dechami. Wynik 0:0[/qb]

Dzięki Szakal za grę - moi kibice (i ich kanarki) byli zachywyceni malowniczo położym stadionem (dla laików co nie wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - w wygasłym wulkanie)
Niestety obawiam się że na wynik meczu mogła mieć wpływ murawa z zastygłej lawy. Moi piłkarze nie są przystosowani do gry na takim podłożu.
W przerwie meczu doszło do zdarzenia bezprecedensowego bowiem drużyna gospodarzy zmieniła w trakcie meczu nazwę z Wściekłe na Pędzące Bidony.

Dzięki jeszcze raz za walkę i życzę awansu do dalszej rundy

P.S. W rewanżu pokuszę się o 3 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178617 11/02/2002 21:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
Tak wogóle to o co chodzi w tym temacie
???????????????????????????????????????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#178618 11/02/2002 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał comstat:
[QB]Witam

III A 1 kolejka

NAC Breda - GKP Gorzów 0 : 0

Mecz stał na bardzo przeciętnym poziomie 4.85 : 4.1 choć gdyby nie fatalne końcowe 7 minut gospodarze mogliby odnieść kilkubramkowe zwycięstwo. A tak ... podział punktów i w konsekwencji sukces gości.

pozdrowienie dla Reviego

Mój znamienity przeciwnik podał dobry wynik,i sprawiedliwy podział punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych grach Comstat ..."a po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: "

#178619 11/02/2002 22:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Arsenal London - Legia Warszawa 0:0

Legia o wlos od strzelenia gola.Arsenal rowniez,jednak w moich szeregach wystapil nieuprawniony zawodnik(Wloch Gianluca COMO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).jego certyfikat dotarl do mnie za wczesnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo w piatek.dzialacz,od ktorego wyszlo to niedopatrzenie juz na Highbury nie pracuje!

PS.cytat z The Sun:"Svitlica po otrzymaniu koszulki od Henry'ego rozplakal sie jak dziecko!".

#178620 11/02/2002 23:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Przyszłość Rogów - Dream Team albo remis 0-0 albo
Dream Team wygrywa walkowerem.

Przeciwnik nie podał typów (może grał na remis)
Ja natomiast "strzeliłem" aż 0 bramek

#178621 12/02/2002 00:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Bronek:
[qb]Przyszłość Rogów - Dream Team albo remis 0-0 albo
Dream Team wygrywa walkowerem.

Przeciwnik nie podał typów (może grał na remis)
Ja natomiast "strzeliłem" aż 0 bramek[/qb]

Wygrywasz walkowerem.

#178622 12/02/2002 01:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał legias:
[qb]

Wygrywasz walkowerem.[/qb]

Witam sersecznie gości!
Dosyć późno, ale cóż...
Przyszłość Rogów - Dream Team
typy gospodarzy
1-869 15:30 Torino - Piacenza 1, kurs 1.85
2-858 22:15 Gil Vicente - Sporting 2, kurs 1.85
3-828 17:00 Mallorca - Barcelona 2, kurs 2.10
4-855 15:00 Oberhausen - Bochum 2, kurs 2.30
5-838 17:00 Atl.Madryt - Salamanca 1, kurs 1.65
6-789 20:00 Polska - Wyspy Owcze 1, kurs 1.20

JEDNAK W TYM MECZU JEST 0:0 :zobacz: :rolleyes:

#178623 12/02/2002 02:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał lok:
[qb]Arsenal London - Legia Warszawa 0:0

Legia o wlos od strzelenia gola.Arsenal rowniez

PS.cytat z The Sun:"Svitlica po otrzymaniu koszulki od Henry'ego rozplakal sie jak dziecko!".[/qb]

tak,potwierdzam wynik:0-0.Chociaż Svitlica przeżył przygodę życia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178624 12/02/2002 03:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
warmia olsztyn - tsh babilia 0-0

#178625 12/02/2002 03:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
... heh.. no i TsH Babilia ma 1pkt, dobre i to (na wyjezdzie!)... po następnej kolejce Babilia 4 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#178626 12/02/2002 12:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]

Czy menager Treviso uznał wynik Romy?[/qb]

Uznał, a co z meczem Romy było nie tak ???

#178627 12/02/2002 13:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 43
I liga grupa A
Omega Kleszczów - AC Milan 1-0 ( ss 8,35 - 4,05)

#178628 12/02/2002 15:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]

Uznał, a co z meczem Romy było nie tak ???[/qb]

Nic, nic. Wszystko dobrze. Przepraszam.
(to był spalonY) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178629 12/02/2002 19:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
A KIEDY JAKIES TABELE BEDA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#178630 12/02/2002 20:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Zrób Sobie sam Tabelę dla Swojej ligi to chyba nie takie trudne

#178631 12/02/2002 20:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Witam.
Nie mozna zrobic tabeli II ligi grupy B poniewaz nie podano wynikow meczy:
Lazio-FC Tworki
Gornik Walbrzych-ZKS Zgierz
Gdy beda te wyniki to chetnie zrobie ta tabele.

#178632 13/02/2002 00:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]

Witam sersecznie gości!
Dosyć późno, ale cóż...
Przyszłość Rogów - Dream Team
typy gospodarzy
1-869 15:30 Torino - Piacenza 1, kurs 1.85
2-858 22:15 Gil Vicente - Sporting 2, kurs 1.85
3-828 17:00 Mallorca - Barcelona 2, kurs 2.10
4-855 15:00 Oberhausen - Bochum 2, kurs 2.30
5-838 17:00 Atl.Madryt - Salamanca 1, kurs 1.65


6-789 20:00 Polska - Wyspy Owcze 1, kurs 1.20

JEDNAK W TYM MECZU JEST 0:0 :zobacz: :rolleyes: [/qb]

A jednak przeciwnik przyjechał, juz myślałem że zawodnicy nie potrafią strzelić do pustej bramki.

Przyszłość Rogów - Dream Team 0:0

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1