|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Kaziu: [qb]Cze Cyborg mam ten sam problem....tylko tego meczu brakuje mojemu przeciwnikowi jak trafi będzie remis jak nie to ja wygram. Niech ktoś nam pomoże i powie co zrobić w takiej sytuacji????? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] sprostowanie: jak mój przeciwnik trafi to wygra jak nie to będzie remis. Jeszcze raz proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Juz teraz wszystko wiadomo i sam podam za Kamcio wynik bo wiem ze nia ma on dostepu do netu i nie zdazylby raczej nic wyskrobac do 4 w sobote. Troche mi szkoda Kamcio w tym meczu ale nawet jakby trafil ostatni mecz to by nic nie zmienilo. Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Ze wzgledu ze juz znam wyniki to podam juz teraz bo takiego farta to dawno nie mialem.
2 Kolejka mecz Zgierz - Lechia :
sila strzalu Lechii 11.40 sila strzalu Kamcio 3.80
WYNIK 4-0
SLAV[/qb]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc
Wlasnie skonczylo sie spotkanie SLASK WROCLAW-NAC Breda 1-0 (6,5-2,6)
P.S Pierwsze zwyciestwo Slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mysle ze teraz chlopaki uwierza w swoje umiejetnosci i w kolejnym meczu rowniez powalcza o komplet punktow.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Newcastle United - Tecza Sopot 0:1 (5.10-6.49)
Wyrownane spotkanie. Szybki cios gosci, okazje do podwyzszenia na 2 i 3:0, jednak zmarnowane. Pozniej doskonala gra obronna do samego konca.
Po dwoch kolejkach Tecza Sopot 6 pkt, bramki 3:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
III Liga grupa A Puchal- INTER MEDIOLAN 0:3 (walkower) brak typow ze strony gospodarza a sila strzalu mojego zespolu...lepiej nie mowic pewnie moj zespol by wygral jak by bylo to spotkanie co zostalo odwolane, ale tak nie raz bywa mam nadzieje ze w nastepnym spotkaniu bedzie lepiej!!!To ta kontuzja Vieriego!!!Potrzebuje napastnika!!! pozdrawiam MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
mecz Newcastle-Tecza oczywiscie w III lidze, gr. A
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Mecz UNTS W-wa - Wisla Krakow stal na zenujaco niskim poziomie. W calym meczu oddano tylko jeden cemny strzal.
Wynik 0:0 (1,9:0,0)
Trzeba zaczac grac mecze z kursami 1,2, to moze jakas bramke uda sie strzelic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
II B
FC PS Tworki - Radomiak Radom
Mój przeciwnik zagrał 6 typów chodż powinien być gościem a nie gospodarzem, na dodatek w Expekt a nie w STS. Mimo przypomnienia mu o błędzie i prośbach o poprawienie jeszcze przed rozpoczęciem meczy, nie zrobił tego.Pewnie nie było go w necie.
Czekam na werdykt komisji dyscyplinarnej PZPN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
III liga C
RKS - LZS 0-1 (4,4 - 6,2).
Dzieki gizmo za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Mecz
III liga, grupa B II kolejka
Piórnik Babże - ŁKS Łomża 4:2 (11,00 : 8,70) Thx Kepucz za świetny mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
II kolejka 1 liga B Lille-Preston 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341 |
I liga A Kolejka II AC Milan - Jagiellonia Białystok 4-0 jesli sie myle prosze przeciwnika o poprawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
W miejsce tego meczu możecie podać jeden mecz na sobotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
DMK dzieki za mecz. Niemialem wczesniej mozliwosci tego zrobic jak i wpisac wyniku.
Dla formalnosci pragne tylko dodac ze strzelcem 3 bramek w tym meczu byl David Beckham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Po kiego wala nam ten regulamin skoro i tak wszystko jest ustalane w trakcie.
Za swoje bledy trzeba placic. U wszystkich inych bukow, we wszystkich analizach jak byk bylo napisane ze ten mecz jest w niedziele.
W regulaminie jest napisane ze musi byc znane rozstrzygniecie do godz. 5 rano w sobote/poniedzialek. Nie bedzie znane wiec typ jest nie zaliczony. A typy mozna wysylac dowolne. Nigdzie nie jest napisane ze maja byc na jakis konkretny okres czasu. Tak wiec moze to bylo takie zagranie taktyczne?????
Zamiast zmieniac regulamin co kolejke, zastanowmy sie po ilu walkowerach wyrzucic druzyne z rozgrywek. Bo jest juz kilka ktore maja po dwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
AC Milan -Jagiellonia Białystok 4:0 Ale żeś mi dokopał Gratuluję
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb]W miejsce tego meczu możecie podać jeden mecz na sobotę[/qb] Jest mały problem, mój przeciwnik żeby wygrać może postawić byle co, a wynik tamtego meczu nie był taki oczywisty, powiem więcej duża szansa na klapę. Myślę że to nie jest dobry pomysł pozwalać obstawiać dowolny mecz, powinny być jakieś ograniczenia. Jeżeli już można stawiać w sobotę to niech to będzie mecz o niemniejszym kursie. Przypominam kurs był 2.25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Oryginalnie wysłał Kaziu: [qb]
Jest mały problem, mój przeciwnik żeby wygrać może postawić byle co, a wynik tamtego meczu nie był taki oczywisty, powiem więcej duża szansa na klapę. Myślę że to nie jest dobry pomysł pozwalać obstawiać dowolny mecz, powinny być jakieś ograniczenia. Jeżeli już można stawiać w sobotę to niech to będzie mecz o niemniejszym kursie. Przypominam kurs był 2.25.[/qb] Witam! Widzę ze jest afera...... Sam nie mam pojęcia co zrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Czy ustalono jakiś werdykt?
Proponuję podanie meczu na dziś o kursie nie niższym niż 2.25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
W kolejnym meczu drużyna Reggae Boys nie traci bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> III liga C II kolejka Reggae Boys - Fachowcy 0:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka