Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178653 16/02/2002 04:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Kaziu:
[qb]Cze Cyborg mam ten sam problem....tylko tego meczu brakuje mojemu przeciwnikowi jak trafi będzie remis jak nie to ja wygram. Niech ktoś nam pomoże i powie co zrobić w takiej sytuacji?????
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]

sprostowanie: jak mój przeciwnik trafi to wygra jak nie to będzie remis. Jeszcze raz proszę o pomoc.

#178654 16/02/2002 04:15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Juz teraz wszystko wiadomo i sam podam za Kamcio wynik bo wiem ze nia ma on dostepu do netu i nie zdazylby raczej nic wyskrobac do 4 w sobote.
Troche mi szkoda Kamcio w tym meczu ale nawet jakby trafil ostatni mecz to by nic nie zmienilo.

Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ze wzgledu ze juz znam wyniki to podam juz teraz bo takiego farta to dawno nie mialem.

2 Kolejka mecz Zgierz - Lechia :

sila strzalu Lechii 11.40
sila strzalu Kamcio 3.80

WYNIK 4-0


SLAV[/qb]

#178655 16/02/2002 04:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc

Wlasnie skonczylo sie spotkanie SLASK WROCLAW-NAC Breda 1-0 (6,5-2,6)

P.S
Pierwsze zwyciestwo Slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mysle ze teraz chlopaki uwierza w swoje umiejetnosci i w kolejnym meczu rowniez powalcza o komplet punktow.

Pozdrawiam

#178656 16/02/2002 05:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Newcastle United - Tecza Sopot 0:1 (5.10-6.49)

Wyrownane spotkanie. Szybki cios gosci, okazje do podwyzszenia na 2 i 3:0, jednak zmarnowane. Pozniej doskonala gra obronna do samego konca.

Po dwoch kolejkach Tecza Sopot 6 pkt, bramki 3:0.

#178657 16/02/2002 05:17
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
III Liga grupa A
Puchal- INTER MEDIOLAN
0:3 (walkower)
brak typow ze strony gospodarza
a sila strzalu mojego zespolu...lepiej nie mowic pewnie moj zespol by wygral jak by bylo to spotkanie co zostalo odwolane, ale tak nie raz bywa mam nadzieje ze w nastepnym spotkaniu bedzie lepiej!!!To ta kontuzja Vieriego!!!Potrzebuje napastnika!!!
pozdrawiam MARIO145

#178658 16/02/2002 05:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
mecz Newcastle-Tecza oczywiscie w III lidze, gr. A

#178659 16/02/2002 09:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Mecz UNTS W-wa - Wisla Krakow stal na zenujaco niskim poziomie. W calym meczu oddano tylko jeden cemny strzal.

Wynik 0:0 (1,9:0,0)

Trzeba zaczac grac mecze z kursami 1,2, to moze jakas bramke uda sie strzelic

#178660 16/02/2002 10:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
II B

FC PS Tworki - Radomiak Radom

Mój przeciwnik zagrał 6 typów chodż powinien być gościem a nie gospodarzem, na dodatek w Expekt a nie w STS.
Mimo przypomnienia mu o błędzie i prośbach o poprawienie jeszcze przed rozpoczęciem meczy, nie zrobił tego.Pewnie nie było go w necie.

Czekam na werdykt komisji dyscyplinarnej PZPN.

#178661 16/02/2002 11:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
III liga C

RKS - LZS 0-1 (4,4 - 6,2).

Dzieki gizmo za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178662 16/02/2002 13:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Mecz

III liga, grupa B
II kolejka

Piórnik Babże - ŁKS Łomża 4:2 (11,00 : 8,70)
Thx Kepucz za świetny mecz

#178663 16/02/2002 13:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
II kolejka 1 liga B
Lille-Preston 2-2

#178664 16/02/2002 14:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
I liga A
Kolejka II
AC Milan - Jagiellonia Białystok 4-0
jesli sie myle prosze przeciwnika o poprawe

#178665 16/02/2002 14:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
W miejsce tego meczu możecie podać jeden mecz na sobotę

#178666 16/02/2002 15:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
DMK dzieki za mecz.
Niemialem wczesniej mozliwosci tego zrobic jak i wpisac wyniku.

Dla formalnosci pragne tylko dodac ze strzelcem 3 bramek w tym meczu byl David Beckham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#178667 16/02/2002 15:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Po kiego wala nam ten regulamin skoro i tak wszystko jest ustalane w trakcie.

Za swoje bledy trzeba placic. U wszystkich inych bukow, we wszystkich analizach jak byk bylo napisane ze ten mecz jest w niedziele.

W regulaminie jest napisane ze musi byc znane rozstrzygniecie do godz. 5 rano w sobote/poniedzialek. Nie bedzie znane wiec typ jest nie zaliczony. A typy mozna wysylac dowolne. Nigdzie nie jest napisane ze maja byc na jakis konkretny okres czasu. Tak wiec moze to bylo takie zagranie taktyczne?????

Zamiast zmieniac regulamin co kolejke, zastanowmy sie po ilu walkowerach wyrzucic druzyne z rozgrywek. Bo jest juz kilka ktore maja po dwa.

#178668 16/02/2002 16:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
AC Milan -Jagiellonia Białystok 4:0
Ale żeś mi dokopał
Gratuluję

#178669 16/02/2002 16:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]W miejsce tego meczu możecie podać jeden mecz na sobotę[/qb]

Jest mały problem, mój przeciwnik żeby wygrać może postawić byle co, a wynik tamtego meczu nie był taki oczywisty, powiem więcej duża szansa na klapę. Myślę że to nie jest dobry pomysł pozwalać obstawiać dowolny mecz, powinny być jakieś ograniczenia. Jeżeli już można stawiać w sobotę to niech to będzie mecz o niemniejszym kursie. Przypominam kurs był 2.25.

#178670 16/02/2002 16:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Quote
Oryginalnie wysłał Kaziu:
[qb]

Jest mały problem, mój przeciwnik żeby wygrać może postawić byle co, a wynik tamtego meczu nie był taki oczywisty, powiem więcej duża szansa na klapę. Myślę że to nie jest dobry pomysł pozwalać obstawiać dowolny mecz, powinny być jakieś ograniczenia. Jeżeli już można stawiać w sobotę to niech to będzie mecz o niemniejszym kursie. Przypominam kurs był 2.25.[/qb]


Witam!

Widzę ze jest afera......

Sam nie mam pojęcia co zrobić...

#178671 16/02/2002 16:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Czy ustalono jakiś werdykt?

Proponuję podanie meczu na dziś o kursie nie niższym niż 2.25.

#178672 16/02/2002 17:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
W kolejnym meczu drużyna Reggae Boys nie traci bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
III liga C
II kolejka
Reggae Boys - Fachowcy 0:0

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1