|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Nie zgadzam sie z Bulletem Szkocja wcale nie jest slaba tym bardziej kiedy gra u siebie wygrala trzy mecze jednak na kazde zwyciestwo solidnie zapracowala, to ze przegrala z Gruzja to nie kompromitacja tym bardziej iz miala za soba ciezki mecz z Ukraina. Po prostu w tamtym meczu Gruzja okazala sie lepsza miala wiecej sił i jesli uwazasz ze Szkocja sie skompromitowala to nie doceniasz zespołów ze wschodniej Europy jak Armenia Kazachstan i Gruzja oni takze maja prawo wygrac na swoim terenie jesli nie sa w stanie rywalizowac o bezposredni awans. W Europie z wywiezieniem chociazby punktu miala taka Portugalia z plejada klasowych graczy nie doceniasz Szkotów, do tego deprecjonujesz wage zwyciestw slabszych krajów mimo ze pokonaly rywala wyzeej notowanego w grupie lub rankingu moim zdaniem jesli Włosi nie zagraja na jednych mistrzostwach to świat sie nie zaweali moze ktos inny sie w zamian tego pokaze takie druzyny sa odzwierciedleniem tego iz futbol sie bardzo wyrównal i nikt nie ma dożywotniego prawa wystepu na ME nawet obecni mistrzowie Swiata jak odpadna dzis to wcale nie bede po nich plakal podobnie jak po Anglikach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Hola, hola  Ja nie mówie, że Szkocja w ogóle jest słaba, ale na tle Włochów nie wygląda najlepiej jak się przeanalizuje wszystkie aspekty piłkarsiego rzemiosła. Podtrzymuje zdanie, że z Gruzją się skompromitowała bo gdyby na ich miejscu byli Włosi to by spokojnie wciągneli Gruzinów dziurką od nosa  Tym różnią się klasowe zespoły od takich pokroju Szkocji. Moim zdaniem mecz w Tbilisi był ważniejszy dla Szkotów niż ten dzisiejszy /no może rówie ważny/ bowiem gdyby tam wygrali to dziś ich sytuacja byłaby zgoła odmienna. Dla mnie Armenia, Kazachstan czy mimo wszystko Gruzja to są ogórki i naprawdę klasowe zespoły nie powinny tam tracić punktów, a to że stracili Portugalczycy /Serbów za klasowy zespoł nie uważam/ to tylko źle o nich świadczy. Reasumując nie spodziewam się niespodzianki, a wszystko okaże się na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299 |
Mcleish wciaz nie podal skladu ale dzisiaj wiekszosc fachowcow uwaza, ze zagra jednak McFadden.  Chcialbym sie odniesc do tego co piszecie o tym, ze turniej bez Anglii czy Wloch nie bedzie tym samym. Zupelnie sie z tym nie zgadzam bo niby dlaczego uwazac, ze druzyny te maja niezbywalne prawo do wystepu na najwiekszych imprezach? Moge sie mylic ale ostatni porywajacy pojedynek jaki rozegrali Wlosi na duzej imprezie to final z Niemcami w 82` roku. Sa oni wraz z Brazylia odpowiedzialni za najnudniejszy final w historii MS w 94 r. Wiekszosc ich meczy to totalna nuda. Podobnie z Anglikami, ja osobiscie nie tesknie za tym, zeby znow zobaczyc wystepy takie jak przeciwko Paragwajowi czy Ekwadorowi na zeszlorocznych mistrzostwach swiata. Anglicy moze i wymyslili pilke nozna ale sukcesow specjalnych nigdy nie swiecili poza dyskusyjnym zwyciestwem w 66 roku. Sami sa sobie winni, ze majac zdolnych pilkarzy i finanse pozwalajace zatrudnic najlepszych fachowcow na swiecie wybieraja kogos tak bezbarwnego i przecietnego jak Mclaren. Kiedy w pazdzierniku 73 roku Polacy pieczetowali swoj historyczny awans na Wembley wielu nie moglo w to uwierzyc i przewidywalo krotka kariere dla naszej druzyny. Tez zastanawiano sie co mozemy wniesc na salony. No i okazalo sie, ze obok Holendrow gralismy najpiekniej na tamtym turnieju. Jak dla mnie wystarczy, ze pieniadze kompletnie zdominowaly pilke klubowa i wyksztalcila nam sie oligarchia, grupa uprzywilejowanych druzyn, ktore bez wzgledu na okoliczonosci i forme zawsze sa w 1/8 LM. Spojrzcie na Francje gdzie od 7 czy 8 lat wygrywa ta sama druzyna. Liga angielska tez nie jest lepsza bo tu juz na starcie rozgrywek wiadomo, ze w czolowej 4 uplasuja sie MU, Chelsea, Liverpool i Arsenal. Tak samo w Hiszpanii gdzie wygrywaja badz Real badz Barcelona. Dlatego ewentualny awans Szkotow i odpadniecie Anglikow i Wlochow sa szansa na przywrocenie futbolowi nuty romantycznosci, nieprzewidywalnosci. I mam wielka nadzieje, ze tak sie stanie. jak mam ogladac Szkotow na mistrzostwach to juz wole, zeby Serbia awansowala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
W sumie moze i racja ale nie wierze zeby Portugalia potracila punkty z Armenia i Finlandia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 61 |
A ja np. widziałem mecz Francja - Włochy, gościowi wyszedł strzał życia, a Francuzi seryjnie marnowali okazje. Wprawdzie mecz był we Francji, ale taktyka Szkotów to było murowanie bramki i momentami była to obrona Częstochowy. Dla mnie Szkoci to taka drużyna, która z kontry coś tam ustrzeli przy szczęściu. Jak muszą atakować to kończy się jak w Gruzji i w nich kompletnie dzisiaj nie wierzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 61 |
A ja np. widziałem mecz Francja - Włochy, gościowi wyszedł strzał życia, a Francuzi seryjnie marnowali okazje. Wprawdzie mecz był we Francji, ale taktyka Szkotów to było murowanie bramki i momentami była to obrona Częstochowy. Dla mnie Szkoci to taka drużyna, która z kontry coś tam ustrzeli przy szczęściu. Jak muszą atakować to kończy się jak w Gruzji i w nich kompletnie dzisiaj nie wierzę. Oczywiście Francja-Szkocja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Ja dzisiaj w zasadzie odpuszczam mecze eliminacyjne jednak spotkanie Szkocja-Włochy sobie zagram:) Włosi to mistrzowie defensywy, to wie kazdy z nas, oni nie musza wygrac wystarczy im remis wiec bankowo zagraja bardzo uwaznie w tylach. I beda mijały minuty, bedzie 15 minuta i 0-0, 30 minuta i 0-0, bedzie połowa i 0-0, moze 60 minuta i 0-0. Wtedy Szkoci beda musieli sie odsłaniac coraz bardziej i bardziej i bardziej i takie cwaniaki jak Włosi strzela brameczke a pozniej druga, hahaha:) A więc ludziska grajmy to tak:
Szkocja-Włochy 2 2,0
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
I beda mijały minuty, bedzie 15 minuta i 0-0, 30 minuta i 0-0, bedzie połowa i 0-0, moze 60 minuta i 0-0. Wtedy Szkoci beda musieli sie odsłaniac coraz bardziej i bardziej i bardziej i takie cwaniaki jak Włosi strzela brameczke a pozniej druga, hahaha:) Wobec tego lepiej zagrac dokladny wynik (0:0) do przerwy ,hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Anglicy przegrali sobie sami awans jesli przegrali - porownajcie postawe Rooneya czy Lamparda w meczach MU a w meczach reprezentacji - szczegolnie ten pierwszy przewraca sie o wlasne nogi i porusza z gracja słonia na mistrzostwach, w eliminacjach gra moze troche lepiej- prawda jest taka ze gwiazdeczkom tak jak Bulgarom chce sie zasuwac tam gdzie jest kasa a reprezentacje maja ...sami sobie dodajcie gdzie - to niestety nie te czasy gdzie bylo wiadome ze w reprezentacje wloza max wysilku jak Lineker czy Shearer - i to jest zasadnicza przyczyna ewentualnego braku awansu a nie trener
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
I beda mijały minuty, bedzie 15 minuta i 0-0, 30 minuta i 0-0, bedzie połowa i 0-0, moze 60 minuta i 0-0. Wtedy Szkoci beda musieli sie odsłaniac coraz bardziej i bardziej i bardziej i takie cwaniaki jak Włosi strzela brameczke a pozniej druga, hahaha:) Wobec tego lepiej zagrac dokladny wynik (0:0) do przerwy ,hahaha zgadza sie amk, to tez zagrane i under tez zagrany:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Wszyscy tak piszą, że Szkoci będą musieli się odsłonić, ale jakoś nie widzę wersji, wg której zmasowane ataki przyniosą skutek. Już o nim wspominałem - teraz powtórzę: moim kandydatem na bohatera Szkocji jest pomocnik Celticu, Scott Brown. Ktoś wspominał, że nie chciałby oglądać Szkocji na ME. Może to nie jest jakiś finezyjny futbol, pełen pięknych sztuczek i akcji kombinacyjnych, ale Szkoci grają twardo, z zaangażowaniem, nie odstawiają nogi. A właśnie tak grające drużyny determinują powstawanie wielkich spotkań, o których jeszcze długo rozpisuje się prasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
zgadza sie amk, to tez zagrane i under tez zagrany:) To doloz do kompletu HT/FT Draw/Italia bo skoro czujesz ten mecz wlasnie tak ,to mysle ,ze warto byc konsekwentnym  Mecz Szkocja - Wlochy wywoluje najwieksze zainteresowanie i budzi najwiecej kontrowersji ,bo w sumie na to zasluguje ,to hit soboty. Ja tego nie gram ,ale w Szkotow nie wierze. Glebogryzarki i tak juz sporo namieszaly ,teraz czas na zimny prysznic i odlozenie snow o potedze na jakis czas do szafy. Wlosi maja ulatwione zadanie ,to nie oni musza sie tu spieszyc ,nie oni musza atakowac. Przy pierwszej okazji skontruja gospodarzy i przypieczetuja awans. A w sumie szkoda ,bo.... Ze wszystkich druzym "topowych" najbardziej ne lubie ogladac meczow z udzialem makaroniarzy. Dzialaja na mnie jak srodek nasenny ,nuda i ziewanie to w najlepszym przypadku. Natomiast nie zgadzam sie co do Angoli. Ich mecze maja zawsze spora doze emocji i oglada sie je z przyjemnoscia. Dlatego wolalbym ,aby to Wlochow zabraklo w ME ,a nie Anglikow ,ale....bedzie odwrotnie ,ze szkoda dla widowiska. Hmm..a w sumie jakiego tam widowiska ? Gwarantowany udzial traktorzystow austriackich i szwajcarskich ,wspomagany "porywajaca" pilka a la Zorba ,Wlosi ,Szwedzi ,Norwegowie ,megaunderowa eprezentacja afrykansko-arabska pod flaga Francji ,starczy ? Mistrzostwa Europy Drwali w Rabaniu Pilki ,to nas czeka w 2008 roku. Ale....na tle tych milosnikow koszenia trawy reprezentacja Polski moglaby okazac sie wielka niespodzianka in plus ,czego sobie i wszystkim zycze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Walia 222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299 |
ja z dwojki Anglia Wlochy wolalbym obu zamiast takich druzyn jak Szkocja itp Wlochy w turniejach to nie ta sama druzyna co w eliminacjach. Tak samo jak Francja. tu moga brzydko grac, ale w turnieju juz pokazuja klase i to sie liczy Ale....na tle tych milosnikow koszenia trawy reprezentacja Polski moglaby okazac sie wielka niespodzianka in plus ,czego sobie i wszystkim zycze \:\) z taka gra jak ostatnio to my bedziemy gorsi nawet od tych traktorzystow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witam po dłuższej przerwie: Mimo tego ze dziś mnośtwo spotkań, sensownych meczy jak dla mnie dośc mało. 1 Czechy kurs ok 1.5 Mało kto wie ale mecz Czechy Słowacja to dopiero 2 mecz o punkty w eliminacjach Europy czy MŚ pomiedzy tymi druzynami. Pamietajmy ze do niedawna te obie nacje tworzyły jedno państwo. Mecz ten ma podobny charakter jak np. mecze USA - Kanada czy kiedys ZSSR - Polska czyli pokazanie drugiej stronie kto tu rządzi... Kurs nie jest olsniewajacy ale mysle z mimo tego ze jest to mecz o przysłowiowa pietruszke CZESI to wygraja. 2 Rosja wygrana 1 bramką lub dokładny wynik Tu nie bede sie rozpisywał tylko wysle was do posta LORDA DEVASTATORA ( jest na poprzedniej stronie .) Jako ciekawostke wspomne tu fakt ze u niektórych buków za zwyciestwo Rosjan w handi płaca az 2.5 co dla mnie jest nie do wypłacenia i jednoznaczne z prawdoopodobnym zwyciestwem TYLKO JEDNA BRAMKĄ. Proponowałbym wiec tu wynik 0:1 ( kurs 7 ) lub 1:2 * kuts 7,5 ) 3 Remis Włochów Moim załozeniem jest tu awans Włochów do ME. Ale patrzac jaki kurs buki wywalili na nich w tym meczu wydaje mi sie ze kurs 2.0 za mistrzów świata jest nie do wypłacenia.... Włosi moim zdaniem awansuja ( wiadomo ze takich wałkarzy jak oni to trudno by szukać wiec bukom sie taka ekipa na ME przyda  Słowem X po kursie ok 3.0 lub wyniki 0:0 i 1:1 zgadzam sie tu z kolega AMKWISHEM 4 Remis lub wygrana Turków W tej grupie działy sie dośc dziwne rzeczy i kursy po 5 czy 4 padały dziwnie czesto.....Niespodzianka goniła niespodzianke...spotykaja sie dośc przyblizone klasą druzyny. Turcy juz awans na MŚ przegrali ( ze Szwajcarią ) mam nadzieje ze tym razem bardziej powalczą... Kieruje sie tu trochje przeczuciem więc: X lub 2 - kursy ok 3.0 i 3.4 ( mozna zagrac i jedno i drugie na odzielnych kuponach dodajac jakiegos pewniaka ) Pozostałych meczy ze wzgledu na fakt jak smiesznie niskie sa kursy ( 1.05 1-1.25) oraz to ze wiekszosc z nich to gry o pietruszke poprostu bym nie ruszał.....POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
Jest jeden niewatpliwy plus wynikajacy z niezakwalifikowania sie Anglikow do Mistrzostw Europy. Co prawda nie dla wszystkich , tylko dla tych, co mieszkaja w UK i tylko w przypadku, gdy zakwalifikuja sie Polacy. Mianowicie bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Austrii i Szwajcarii beda w miare tanie. W przeciwnym razie, jesli Anglia jednak cudem awansuje, czekaja nas powazne wydatki latem. Jak za zboze  . Czyli dubelek na Rosje i Polske uzasadniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
To napisze raz jeszcze dla Ciebie specialnie. Szkocja przegra z Italia. Dziekuje ....:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jest jeden niewatpliwy plus wynikajacy z niezakwalifikowania sie Anglikow do Mistrzostw Europy. Co prawda nie dla wszystkich , tylko dla tych, co mieszkaja w UK i tylko w przypadku, gdy zakwalifikuja sie Polacy. Mianowicie bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Austrii i Szwajcarii beda w miare tanie. W przeciwnym razie, jesli Anglia jednak cudem awansuje, czekaja nas powazne wydatki latem. Jak za zboze  . Czyli dubelek na Rosje i Polske uzasadniony. Jednak cud  czekają nas wydatki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Wspaniale sie dzisiaj dzień kończy Polska w finalach Euro 2008 to jest po prostu niesamowite. Po pierwszych meczach skreslilem nasza reprezentacje bo sadzilem ze po awansie brawo Leo brawo kibice na Sląskim Podziekowania szczegolne w dzisiejszym meczu naleza sie głownym architektom zwyciestwa Smolarkowi Blaszczykowskiemu Zurawskiemu i Krzynówkowi to oni wzieli odpowiedzialność za ten mecz i ciagneli gre w przodzie cieszmy sie dzis panowie bo nie sadzilem ze doczekam sie chwili kiedy nasza reprezentacja awansuje do mistrzostw Europy jest taka piekna maksyma jesli nie masz po co w zyciu zyc zyj dla pilki bo to wspaniala gra wyzwalajaca wszystkie emocje radosc zlosc gniew smutek futbol to gra dla kazdego, zatem cieszmy sie z tego wieczoru dzis pije z radosci i szczescia dawno nie przezywalem takiej euforii. Meczu nie analizuje bo nie na to pora mam nadzieje ze za 3 podejsciem do wielkiej imprezy osiagniemy dobry rezultat i wyjdziemy z grupy nie udalo sie w Niemczech Koreii to moze uda sie w Szwajcarii i Austrii. Podstawowy cel teraz to dobrze sie przygotowac do tej imprezy a sukces zrobi sie sam jednak na razie bawmy sie i cieszmy sie ta chwila brawo chlopaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
No zajebiscie. Rosja i Szkocja ograne. Frajerzy zostaja w domu!!!! Ruski niech sie hokejem zajma a nie pilka.
A Polacy underek ale najwazniejsze, ze WIN!!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|