|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392 |
Moje boje z NHL czas zaczac! Stawkowanie 1-10j, typy z Expekta, bez under/over. NO to zaczynamy! #1 Detroit@Columbus 2.15 Red Wings przyjedzaja do Columbus po trzech porazkach z rzedu, co nie zdarza sie im czesto. Zamiast slabiej grajacego ostatnio Haska zagra zapewne Osgood, ktory radzi sobie calkiem niezle (1.58 GAA). Po drugiej stronie bramkarz gospodarzy nie radzil sobie wczesniej z atakami pary Zetteberg-Datsyuk ( zabojcza para w akcji [ youtube.com]). Licze na odrodzenie Czerwonych Skrzydel, kurs niezly, wiec gramy! stawka: 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392 |
#2 Colorado@Minnesota 2.60
Drugi typ na moja ulubiona druzyne (przyznaje bez bicia:)) ligi. Powody? Demitra dalej leczy kontuzje a Koivu ma peknieta kosc. Poza tym i Harding i Backstrom b. slabo bronia, co jest kolejnym argumentem przemawiajacym za Lawinami. Na poczatek mniejsza troche stawka.
stawka 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
witam  Wszystkiego dobrego i powodzenia w typowaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392 |
jutro wyjezdzam to egiptu wiec koniec tematu ech:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka