Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
shane #1774930 13/11/2007 23:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Gerry McNamara to raczej rzucający obrońca, przynajmniej na takiej pozycji grał jeszcze w Syracuse. Będąc w ekipie pomarańczowych pomagał Carmelo Anthony'emu w zdobyciu mistrzostwa NCAA, w kolejnym sezonie podbijał publiczność MSG trójkami w ostatnich sekundach meczu, miał potem wylądować w 2 rundzie draftu no ale widać że niezbyt mu poszło skoro trafił do Panioniosu. Gość poza trójkami niezbyt wiele potrafi, jest wolny, słaby ballhandling więc nic dziwnego że go zwolnili...
sorry za OT

Bonus: Unibet
sebkos #1774949 13/11/2007 23:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by sebkos
Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły...


Czyli Turów też. O niespodziankę będzie bardzo trudno, bo takiej publiki jak tamtejsza to Zgorzelec jeszcze na oczy nie widział. Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.

shane #1774976 13/11/2007 23:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Skyliners Frankfurt – Anwil Włocławek
Typ: 2
Kurs: 2.56
Buk: Betfair
Stawka: 5/10

Świetny kurs na Anwil, wystawiony chyba tylko i wyłącznie z racji atutu własnego parkietu Niemców. Skyliners, w porównywalnej do naszej DBE, BBL spisują się przeciętnie. Również na inaugurację UlebCup w Valencii zaprezentowali się słabiutko i nie wierzę w ich dzisiejsze cudowne odrodzenie. Skład Włocławian, w szczególności na pozycjach podkoszowych, prezentuje się lepiej i jak dla mnie to mądrze dowodzeni przez Alesa Pipana goście są faworytami.

shane #1774991 14/11/2007 00:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by shane
Originally Posted by sebkos
Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły...


Czyli Turów też. O niespodziankę będzie bardzo trudno, bo takiej publiki jak tamtejsza to Zgorzelec jeszcze na oczy nie widział. Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.

Shane ale przecież połowę ekipy Turowa pochodzi z tamtych rejonów z Saso włącznie także ten argument jest bezzasadny. Po drugie główną bronią Zadaru jest obwód a nie strefa podkoszowa...

shane #1774993 14/11/2007 00:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by shane
Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.
dlaczego bedzie im ciezko pod koszem ?
Zadar to zespol grajacy daleko od kosza bazujacy na rzutach z obwodu wiec musza sie oni obawiac rzutow za 3 pkt bardziej niz walki na "deskach"

jarko 33 #1774998 14/11/2007 00:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ok, mój błąd.

shane #1775013 14/11/2007 00:18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Spirou Charleroi vs. CSU Asesoft

Charleroi znakomicie gra na wlasnym parkiecie , pokazali to m.in. rok temu pokonujac u siebie takie zespoly jak FMP , ALICANTE , BESIKTAS , (przegrali 2 punktami z KAZANIEM). W pierwszym meczu stawili opor na wyjezdzie druzynie HEMOFARMU , dlatego watpie , zeby nie poradzili sobie z Rumunami , ktorzy potega na pewno nie sa. Belgowie powinni spokojnie przeskoczyc handi.

Bez problemow powinny wygrac takze ekipy: Turk Telecom (ciekawie budowany zespol , znakomici zawonicy , handi spokojnie pokryja), Crvena Zvezda (zaskakujaco dobrze radza sobie po odejsciu Gurovica , znajduja sie w czolowce ligi adriatyckiej , goscie bez swojego kapitana), Badalona (wraca Rudy , mysle , ze dzis zagra , zeby powrocic do dobrej formy , nawet rezerwa powinna spokojnie wygrac) , Gmunden sprawili niespodzianke w pierwszej kolejce , sledze lige austryjacka i wiem , ze dzis nie powinni miec problemow), Panionios (typowa druzyna wlasnego parkietu , slask drugiej niespodzianki nie sprawi), BC Kijow (jezeli wygrywa sie z takim zespolem jak Benetton to nie przegrywa sie w takich meczach), Benetton Treviso (kibicuje im podobnie jak druzynie Turk Telecom i mam nadzieje , ze nie zawioda dzis , PAU to juz nie ta sama druzyna co rok temu , wyprzedali najlepszych zawodnikow i dlugo , dlugo sie nie pozbieraja), Besiktas (Koeln slabiutkie w tym sezonie , Besiktas przeciwnie ciekawe transfery , mysle , ze niespodzianki nie bedzie)


kasparov #1775144 14/11/2007 01:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
moj post obszerny z rana nie wskoczyl wiec tylko suche typy :
Skyliners -Anwil +4.5 Anwil
Lukoil-Dragons 1 9niestety juz zaczeli smile
Telekom-Bosna -10.5 Telekom
Panionios -Slask -10.5 Panionios
Eiffel Towers -Galatsaray +7.5 Eiffel

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
ULEB Cup 2007-2008
REGULAR SEASON GAME 3
Game Date CET Time Local Time Preview
DKV Joventut - Turk Telekom Nov. 20 8:45 PM 8:45 PM
Alba Berlin - Guildford Heat Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
FMP - Besiktas Cola Turka Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
BC Hemofarm Stada - CSU Asesoft Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
Pamesa Valencia - Anwil Wloclawek Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
SLUC Nancy - Azovmash Mariupol Nov. 20 8:00 PM 8:00 PM
Swans Gmunden - Triumph Lyubertsy Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
ASCO Slask Wroclaw - Ludwigsburg Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
Khimki - D. Bank Skyliners Nov. 20 5:00 PM 7:00 PM
Dynamo Moscow - Red Star Nov. 20 6:15 PM 8:15 PM
BK Ventspils - Köln 99ers Nov. 20 6:40 PM 7:40 PM
Benetton Tamoil - Lukoil Academic Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
Panionios On Telecoms - Asvel Basket Nov. 20 6:10 PM 7:10 PM
BC Kalev/Cramo - G. Canaria Grupo Dunas Nov. 20 6:00 PM 7:00 PM
Hapoel Jerusalem - Unics Kazan Nov. 20 7:30 PM 8:30 PM
PGE Turów Zgorzelec - Strasbourg Nov. 20 6:30 PM 6:30 PM
Siauliai - KK Bosna Nov. 20 5:40 PM 6:40 PM
Ovarense Aerosoles - Elan Chalon Nov. 20 10:00 PM 9:00 PM
Akasvayu Girona - Hanzevast Capitals Nov. 20 8:45 PM 8:45 PM
Galatasaray Cafe Crown - Spirou Charleroi Nov. 20 7:00 PM 8:00 PM
Benetton Fribourg - KK Buducnost Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
Hapoel Galil Elyon - Antwerp Giants Nov. 20 6:15 PM 7:15 PM
CEZ Nymburk - Panellinios GS Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
Beghelli Bologna - Telindus Oostende Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
Artland Dragons - ASK Riga Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
BC Kyiv - Pau-Orthez Nov. 20 7:00 PM 8:00 PM
EiffelTowers Den Bosch - Zadar Nov. 20 8:00 PM 8:00 PM

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
FMP-Besiktas 2
pierwsza mysl,czas na porazke turkow. Goracy teren jaki panuje w takich miejscach jak Belgrad, w pewnym stopniu paralizuje gre przeciwnika. Pozatytm, jak mozna wygrywac mecz, mam na mysli Besiktas, kiedy gra sie opiera na 5 zawodnikach, mianowicie Shumpert(gwiazda tej druzyny),Apodaca,Dalmau,Nicevic i kapitalnie grajacy w tym sezonie Kaya Peker? Besiktas udowadnia to ze mozna. Nawet bez Nicevica, w ostatniej kolejce TBL - BEKO Basketbol Ligi, rozniesli, bo wynik 77-93 to jest kleska Efesu, grajacego u siebie.A kto brylowal Shumpert 21pkt,Apodaca 25pkt,5as,4zb; Peker 22pkt,7zb(udowodnil ze pozbywanie sie go z Efesu bylo chyba bledem dzialaczy), wspierani przez Dalmau.
Brak Nicevica, chyba wogole niewidoczny. Dwa mury stojace pod koszem Peker,Nicevic, superstrzelec Shumpert, i te byle gwiazdeczki PLK Apodaca,Dalmau(playmakerzy z prawdziwego zdarzenia wink ). I wazny czynnik w grze Besiktasu, jednemu nie wychodzi gra, ciezar gry na siebie biora pozostali zawodnicy z pierwszej piatki. Sprobuje lekko zagrac Turkow
Ovarense-Chalon 2
tutaj krotko. Dlaczego MVP poprzedniej kolejki nie zostal malutki Shawnta Rogers? Tego nie wie nikt. Ktos kto moierzy 163cm, a rzuca ponad 30pkt w meczu,prowadzi zespol do efektownego zwyciestwa nad Zeleznikiem, wedlug mnie zasluguje na to. Czy poprowadzi do kolejnego zwyciestwa w uleb cup? Takie mecze jak ten w Portugali, trzeba poprostu wygrywac. Venstpils udowodnil to tydzien temu
BC Kijów-Pau Orthez 1
ciekawy zespol ukrainski, posiadajacy niezlych koszykarzy, kontra ekipa pozostajaca cieniem druzyny z poprzednich lat. Zwyciestwo nad Benettonem, zespolem ktory od poczatku sezony przezywal kryzys(powtarzam przezywal wink ) doda wiary w gre zawodnikow franzuskich. Nieeee, lanie jakie dostali w ostatniej kolejce ligowej w Paryzu, o tym swiadczy. Pooh Jeter,Artur Drozdov(gwiazda ukrainskiej koszykowki), Jacobs Jaacks, amerykanski macedonczyk Ryan Stack, Marcus Faison, slowenski skrzydlowy Marko Maravic, czy jeden z najlepszych zawodnikow mlodegego pokolenia zaledwie 21letni gruzin Markoishvili. Slad solidny jak na europejskiego sredniaka, ze znanymi zawodnikami w Europie. Dwa zwyciestwa z Benkami, i z Ryga, liderownaie w grupie. Passe trzeba podtrzymac, a Pau Orthez raczej nie jest zespolem, przynajniej w tej chwili ktory moze im zagrozic

Zastanawia mnie ponadto Panionios, ostatnie zwyzka formy, pokonanie Slaska wink hehe, No coz z takim przeciwnikiem tez trzeba wygrywac, w ostatniej kolejce ligowej z Arisem na wyjezdzie.
Slask wink z takim przeciwnikiem jak Ludwigsburg tez trzeba wygrywac laugh sorki wink mam nadzieje ze efektowne zwyciestwo ze Stala to nie przypadek, i w kazym nastepnym meczu bede udowadniac ze WKS mimo slabego poczatku bedzie sie liczyl dalej o najwyzsze cele w PLK, a moze i cos uwojuje w europie, Czego z calego serca im zycze
Turow,Turow,Turow hmmm, u siebie z pogromca Uniksu, ostatniej kolejki Uleb Cup Strasbourgiem nie powinni chyba przegrac.
no i chyba Panelinios, sweietnie grajacy w tym sezonie grecy, nie tylko w HEBA (grecka liga)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Juventut-Turk Telekom (+8)
Turcy nie zawodza ani w lidze ani w pucharach ,hiszpanie rowniez spisuja sie wysmienicie ,obie druzyny moglby by z powodzeniem grac w Eurolidze hand na gosci wydaje sie jak najbardziej realny, zastanawialem sie rowniez nad overem 169.5 aczkolwiek chyba odpuszcze

Fmp-Besiktas - 1 & over 160
Dwie solidne druzyny,a zarazem ofensywne.Zeleznik slynie ze swietnego prowadzenia mlodziezy a tak jak wiadomo preferuje koszykowke "na tak" z drugiej strony mocny Besiktas min z
Apodaca i Dalmau ,over wielce prawdopodobny



Ślask-Ludwigsburg -jeden typ mi sie nasuwa mianowicie under 152
Wroclawianie u siebie potrafia swietnie bronic ,Ludwigsburg tez nie jest wybitnie ofensywna druzyna więc dlaczego nie..?

Galatasaray-Charleroi - +8 na Belgow ,jak dla mnie druzyny z tego kraju sa narazie czarnymi koniami rozgrywek ,spisuja sie nadspodziewanie dobrze , Turcy u siebie mocni o czym przekonala sie juz Girona (71-69) , mimo to licze na Belgow smile

Girona(-21) - Hanzevest - te druzyny dzieli przepasc , reszta komentarza chyba zbędna ,spodziewam sie zwyciestwa Hiszpanow minimalnie 30 pkt

Khimki(-21) - Skyliners - analogiczna sytuacja jak wyzej , choc Skyliners nie sa tak slabi jak Holendrzy to i tak jak dla mnie linia za niska smile

Bologna-OOstende (+8)
ekipy z Wloch niczym nie zachwycaja (moze poza Siena ktora cos gra w Eurolidze) w lidze rowniez radza sobie daremnie pomimo ostatniego zwyciestwa z Pesaro ,proponuje zagrac na Belgow z handi.. moze nie sa tak mocni na wyjazdach jak u siebie (86 -81 z Dynamo) ale zapewniam ,ze do ulomkow nie naleza smile

Eiffetowers -Zadar -over 165
w tej kameralnej hali w niemal kazdym meczu pada w granicach 170 i wiecej pkt, przed tygodniem strzelanine zafundowali gospodarzom gracze z Izraela , w tym tyg graja z jeszcze bardziej ofensywna druzyna z Chorwacji smile

Suche typy:

Turow 1
Benneton under 156

troche za duzo tych typów ale takie mecze m idzis chodza wlasnie po glowie zycze wysokich wygranych smile







deker84 #1794149 20/11/2007 17:55
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Nie widziałem w akcji Nancy.... ale bylem na meczu Anwilu z Azovmash'em i moim zdaniem mega mocni... do tego kilka dni temu podpisali kontrakt z Krzysiem Langiem moc podkoszową mają ogromną do tego dobry odwód... 2,90 na Mariupol za wysoki co o tym myślicie?

Snajper2 #1794159 20/11/2007 18:08
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Nancy mocne,zwlaszcza u siebie i chyba jedyna francuska druzyna ktora zasluguje na uwagę (i nie kieruj sie ich mizernym bilansem tzn porazkami z Khimkami czy Pamesa) ,moze pasc kazdy wynik ,aczkolwiek trzeba zaznaczyc ze ukrainska koszykowa zrobila w ostatnich latach duzy postep i ten sklad hmm naprawde niezly (min. Delinikaistis ,Edney,Liadelis ,Archibald te nazwiska nie sa chyba nikomu obce) ale mozna by zagrac +6 na Mariupol smile

ale moze niech sie wypowiedza wielcy tego forum smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Belgowie sa czarnymi koniami z ktorej strony ? Chrleoi wygralo 6 pkt ze slaba druzyna , Jak dla mnie Galatasaray ktora ma w skladzie znajmoego z parkietow DBE Besoka wygra w tym meczu bez problemowo. ( aby miec takiego gracza trzeba miec duzo kasy ) Galatasaray wygrala z Girona i calym szczunkiem dla Beglow ich koszykowka wyraznie odstaje poziomem od koszykowki Hiszpanskiej i Tureckiej.

Podam swoje przesmyslenia
A wiec na dzis
Alba Berlin vs. Guilford Heat 1 1.15
Niemcy sa w formie a Goscie druzyna z Angli chyba najwidoczniej nie , choc poziom Angielskiej koszykowki jest dosc marny , przegrana u siebie 35 pkt z Dvk napewno robi wrazenie wedlug mnie kurs zawyzony powinnien oscylowac w granichac 1.05 .
Galatasaray Cafe Crown vs. Spirou 1 1.2 analiza wyzej
Khimki vs. Deutsche Bank Skyliners 1 1.1
Rosjanie zmierza sie ze slaba grajaca druzyna niemiec , nie dosc ze w druznie Skyliners nie idzie to nie zagra ich rozgrywajacy. Uwazam ze KHimki latwo pojada druzyne z Niemiec.
Turow - Strasbourg 1.6
Turow dzis podejmie w Libercu , druzyne z Francji. Strasburg w tym sezonie gra poprostu slabo ostatnia porazka z Vich + 20 pktt tylko to potwierdza. Turow solidna druzyna , bardzo dobra obrona , mysle ze bez miejszych klopotow zatrzymaja Arona Patwaya i jego kolegow , Zarykuje nawet ze Francuzi nie wyjda z granicy 60 pkt.

Inne Luzne typy
Pamesa Valencia vs. Anwil Wloclawek 1
BC Kalev/Cramo vs. G. Canaria G. Dunas 1
Panionios On Telecoms vs. Asvel Basket 1
Asco Slask vs. Ludwigsburg 1
BC Kyiv vs. EB Pau-Orthez 1
wszytkie te luzne typy sa przemyslane laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Post deleted by sebkos

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Post deleted by sebkos

wer890 #1794223 20/11/2007 18:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Z calym szacunkiem dla Ciebie ale kazdy nas moglby zagrac po kursach 1.1 (tylko gdzie takie sa ?) typu Khimki,Girona czy Pamesa ale jest to delikatnie mowiąć mijajace sie z celem to raz ,a dwa zeby uszczypnac powaznie bukow musielibysmy byc milionerami hehe a wtedy podejrzewam nikt z nas by sie w to nie bawil smile mimo wszytsko pozdro

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Ok nie robmy off topu skoncentrumy sie na meczach ( kurs 1,1 badz 1,06 - Mecz Khimki Alba i inne sluza mi do podbica do kursu 2,2 laugh ) Chcialbym uslysec zdanie innych uzytkownikow na temat meczow smile

wer890 #1794281 20/11/2007 19:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Khimki - Deutsche Bank Skyliners
handicap : 0-22.5 1,85 1,85

ten mecz zwrocil moja uwage. linia 22 bardzo wysoko wiadomo ze rosjanie rozjada dzisiaj niemcow ale czy taka roznica?nie wydaje sie.Majac w zanadrzu arcywazny mecz za 3 dni w moskwie z dynamem trener bedzie lawirowal skladem w dzisiejszym meczu i da najlepszym odpoczac.liga rosyjska jest bardziej prestizowa niz uleb .dzialacze khimik zreszta otwarcie mowia ze gloeny cel na ten sezon to zdobycie mistrza rosji.

viali #1794409 20/11/2007 20:12
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Nie wiem czemu nie pojawila sie moja analiza eh ;/

Bc Kalev - Grand Canaria 1 ( w pon kursy w sts 2,5 ) dzis 2.0

Druzyna ze stolicy estoni jest prawdzimy czarnym koniem rozgrywek , sprawia niespodzianke ze niespodzianka ogranie Lyon i Pananisu ( az 15 pkt) mozkliwe ze te niespodzianki wcale nie sa nispodziankami laugh a wynikaja z dobrej gry Druzyny Kalev , mysle ze dzis przerodzi sie to w regularnosc bardzo dobrej gry i pokonaja druzyne z hiszpani, kotra nie radzi sobie najlepiej w lidze ACB a w Uleb na wyjezdzie przegrywajac ze Slaskiem ( Slask byl wtedy w dolku) udowadnie ze jej lepsze czasy juz minely. Licze ze Hiszpanie na wyjezdzie przegrajaj , poniewaz ich gra we Wroclawiu wyglada bardzo chaotycznie .

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, $-man, aker), 1,762 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,753
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1