Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
grin
sory, ale cos nie tak wyszło i żle mi sie tekst wkleił.
Napisałam, ze nie mam zamiaru tłumaczyc Kameleona, bo sam to potrafi nieźle robić grin , ale mysle, ze wku... go zdanie matoła, podłego matoła na temat choroby Biszopa.

Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Nie miałam pojęcia ja mozna byc takim padalcem? puke



Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Experto
sonda nie dziala :/

Mariusz ,nie chodzi o to ,by głosowac nad tym ,czy moderatorzy podjeli dobrą czy zła decyzję.

Obustronny ,czasowy ban był akurat niezłym rozwiazaniem ,bo uniemożliwił dalsze ,wzajemne wyzywanie się przez obu userów.

Tylko....czasowy ,to znaczy na jak długo ?

Czy dla obu w takim samym wymiarze ?

Ja postuluję niezwłoczne odbanowanie rene ,zresztą odbanujcie obu userów ,bo sadze ,ze emocje opadły.

W sondzie nie głosuje ,bo zadna opcja mi nie odpowiada grin

Salud !

amk
Właśnie ooo To nie igrzyska dla ubogich wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Niech ten dzieciak jeszcze poda adres gdzie go mozna spotkac.

Oczywiscie nie poda, bo napina sie w necie, tu kazdy jest mocny i wielki kozak. smirk

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Ok ,nie doczytałem ! Nie zauważyłem ,że Mixer8899 w żenujący sposób próbował z prowokować Biszopa. Teraz w 100% rozumiem wulgaryzm Kameleona ,bo sam się wkurzyłem teraz jak zobaczyłem ten tekst do Biszopa.

Ps. Dzięki hanele za sprowadzenie na właściwy tor wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

lupus nie poda Ci go bo rafal zaragował sprawnie i juz jest zbanowany smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Mnie tak właściwie ten tekst Kameleona rozśmieszył, bo jużsobie wyobraziłam jak taki matoł j... się w swój głupi łep, by boleśnie dorosnąć wink
Do niektórych tylko takie argumenty trafiają laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Dokładnie ,do niektórych tylko takie argumenty trafiają laugh Mimo wszystko rozumiem jak pisałem wcześniej Kameleona w 100% ,ale żeby później nie było jak ktoś dostanie ostrzeżenie czy bana za wulgaryzmy ,że mod może użyć wulgarnego słowa a zwykły user odrazu zostaje ukarany, bo prawdopodobieństwo ,że tak będzie jest duże ,a po co na forum nam kolejne afery tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Grzena
lupus nie poda Ci go bo rafal zaragował sprawnie i juz jest zbanowany smile

Experto*

Ale nawet gdyby nie byl i tak by nie podal.
Takie kozaki nigdy nie podaja smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
lupus a twój adres to jaki ? wink

Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
powołajmy komisje śledczą ,niech zbadają sprawę rene i Zbigniewa wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Cobra
lupus a twój adres to jaki ? wink

Warszawa, Łazienkowska

wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moj adres jest jak Media Markt.
Nie dla idiotow grin


[Linked Image]

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by lupus
Moj adres jest jak Media Markt.
Nie dla idiotow grin


[Linked Image]

Dajesz adres i Cie nie ma Cie nie ma grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Biszop
Nie przeszkadza mi temat do dyskusji taki jak o polskiej pilce, jak ktos lubi sobie "potrzepac" to wolna droga, inna sprawa ze czasem da sie wyciagnac cos ciekawego.

Ale takie samo "trzepanie" w tematach juz mnie lekko irytuje, dyskusja owszem jak najbardziej ale przyznaj ze czesto jest to wzajemna adoracja lub okazywanie niecheci osobie z ktora sie nie zgadzamy, czesto gesto to widac.

Zasadnicza sprawa, analiza (opis), wyrazisty typ i stawka!

Biszop uderzyłeś w sedno sprawy piwo . Słusznie zauważyłeś temat : "Rozmowy o polskiej piłce". Tutaj każdy może pisać wszystko i o wszystkim. W działach ligowych widziałbym ja osobiście więcej analiz i stawkowania. Pracuję nad tym z całych sił smile mam nadzieję, że nowa praca nie przeszkodzi mi w tym procesje.

Zasadnicza sprawa, analiza (opis), wyrazisty typ i stawka
Tak właśnie powinien wyglądać standard na forum mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Ja Kameleona teksty czytam od jakiegoś czasu i w sumie go lubie, bo na podstawie perspektywy czasu można coś powiedzieć o uczestnikach takich for. Na pewno nie jest raptusem w gorącej wodzie kąpanym, jest facetem o wysokiej kulturze osobistej i raczej skromnym a co najważniejsze nie ma w sobie potrzeby ciagłego udawadniania swoich racji i narzucania swojego zdania bez chorych ambicji i do tego to poczucie humoru, które lubię, więc na razie dla mnie jest de best. NA RAZIE grin

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by hanele
Ja Kameleona teksty czytam od jakiegoś czasu i w sumie go lubie, bo na podstawie perspektywy czasu można coś powiedzieć o uczestnikach takich for. Na pewno nie jest raptusem w gorącej wodzie kąpanym, jest facetem o wysokiej kulturze osobistej i raczej skromnym a co najważniejsze nie ma w sobie potrzeby ciagłego udawadniania swoich racji i narzucania swojego zdania bez chorych ambicji i do tego to poczucie humoru, które lubię, więc na razie dla mnie jest de best. NA RAZIE grin

uhu uhu uhu Kameleon ..... grin

fiu fiu fiu .... laugh


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
zludna...hanele...

Która będzie następna Leoś :GRIN:

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by lupus
Moj adres jest jak Media Markt.
Nie dla idiotow grin


[Linked Image]
laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by shane
zludna...hanele...

Która będzie następna Leoś :GRIN:

wszystko na to wskazuje że ... Lupi grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by shane
zludna...hanele...

Która będzie następna Leoś :GRIN:
Życie laugh
ps. a kto to jest zludna grin

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1