|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
 sory, ale cos nie tak wyszło i żle mi sie tekst wkleił. Napisałam, ze nie mam zamiaru tłumaczyc Kameleona, bo sam to potrafi nieźle robić  , ale mysle, ze wku... go zdanie matoła, podłego matoła na temat choroby Biszopa. biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa? Nie miałam pojęcia ja mozna byc takim padalcem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Mariusz ,nie chodzi o to ,by głosowac nad tym ,czy moderatorzy podjeli dobrą czy zła decyzję. Obustronny ,czasowy ban był akurat niezłym rozwiazaniem ,bo uniemożliwił dalsze ,wzajemne wyzywanie się przez obu userów. Tylko....czasowy ,to znaczy na jak długo ? Czy dla obu w takim samym wymiarze ? Ja postuluję niezwłoczne odbanowanie rene ,zresztą odbanujcie obu userów ,bo sadze ,ze emocje opadły. W sondzie nie głosuje ,bo zadna opcja mi nie odpowiada  Salud ! amk Właśnie  To nie igrzyska dla ubogich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Niech ten dzieciak jeszcze poda adres gdzie go mozna spotkac. Oczywiscie nie poda, bo napina sie w necie, tu kazdy jest mocny i wielki kozak. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Ok ,nie doczytałem ! Nie zauważyłem ,że Mixer8899 w żenujący sposób próbował z prowokować Biszopa. Teraz w 100% rozumiem wulgaryzm Kameleona ,bo sam się wkurzyłem teraz jak zobaczyłem ten tekst do Biszopa. Ps. Dzięki hanele za sprowadzenie na właściwy tor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
lupus nie poda Ci go bo rafal zaragował sprawnie i juz jest zbanowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Mnie tak właściwie ten tekst Kameleona rozśmieszył, bo jużsobie wyobraziłam jak taki matoł j... się w swój głupi łep, by boleśnie dorosnąć Do niektórych tylko takie argumenty trafiają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Dokładnie ,do niektórych tylko takie argumenty trafiają  Mimo wszystko rozumiem jak pisałem wcześniej Kameleona w 100% ,ale żeby później nie było jak ktoś dostanie ostrzeżenie czy bana za wulgaryzmy ,że mod może użyć wulgarnego słowa a zwykły user odrazu zostaje ukarany, bo prawdopodobieństwo ,że tak będzie jest duże ,a po co na forum nam kolejne afery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
lupus nie poda Ci go bo rafal zaragował sprawnie i juz jest zbanowany  Experto* Ale nawet gdyby nie byl i tak by nie podal. Takie kozaki nigdy nie podaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
lupus a twój adres to jaki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
powołajmy komisje śledczą ,niech zbadają sprawę rene i Zbigniewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
lupus a twój adres to jaki ?  Warszawa, Łazienkowska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moj adres jest jak Media Markt. Nie dla idiotow  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Moj adres jest jak Media Markt. Nie dla idiotow  [ Linked Image] Dajesz adres i Cie nie ma Cie nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Nie przeszkadza mi temat do dyskusji taki jak o polskiej pilce, jak ktos lubi sobie "potrzepac" to wolna droga, inna sprawa ze czasem da sie wyciagnac cos ciekawego.
Ale takie samo "trzepanie" w tematach juz mnie lekko irytuje, dyskusja owszem jak najbardziej ale przyznaj ze czesto jest to wzajemna adoracja lub okazywanie niecheci osobie z ktora sie nie zgadzamy, czesto gesto to widac.
Zasadnicza sprawa, analiza (opis), wyrazisty typ i stawka! Biszop uderzyłeś w sedno sprawy  . Słusznie zauważyłeś temat : "Rozmowy o polskiej piłce". Tutaj każdy może pisać wszystko i o wszystkim. W działach ligowych widziałbym ja osobiście więcej analiz i stawkowania. Pracuję nad tym z całych sił  mam nadzieję, że nowa praca nie przeszkodzi mi w tym procesje. Zasadnicza sprawa, analiza (opis), wyrazisty typ i stawkaTak właśnie powinien wyglądać standard na forum mecz.pl. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Ja Kameleona teksty czytam od jakiegoś czasu i w sumie go lubie, bo na podstawie perspektywy czasu można coś powiedzieć o uczestnikach takich for. Na pewno nie jest raptusem w gorącej wodzie kąpanym, jest facetem o wysokiej kulturze osobistej i raczej skromnym a co najważniejsze nie ma w sobie potrzeby ciagłego udawadniania swoich racji i narzucania swojego zdania bez chorych ambicji i do tego to poczucie humoru, które lubię, więc na razie dla mnie jest de best. NA RAZIE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Ja Kameleona teksty czytam od jakiegoś czasu i w sumie go lubie, bo na podstawie perspektywy czasu można coś powiedzieć o uczestnikach takich for. Na pewno nie jest raptusem w gorącej wodzie kąpanym, jest facetem o wysokiej kulturze osobistej i raczej skromnym a co najważniejsze nie ma w sobie potrzeby ciagłego udawadniania swoich racji i narzucania swojego zdania bez chorych ambicji i do tego to poczucie humoru, które lubię, więc na razie dla mnie jest de best. NA RAZIE  uhu uhu uhu Kameleon .....  fiu fiu fiu ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
zludna...hanele...
Która będzie następna Leoś :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Moj adres jest jak Media Markt. Nie dla idiotow  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
zludna...hanele...
Która będzie następna Leoś :GRIN: wszystko na to wskazuje że ... Lupi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
zludna...hanele...
Która będzie następna Leoś :GRIN: Życie ps. a kto to jest zludna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|