Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Kameleon
Weź rozbieg i jebnij głową w słupek.
laugh Leon zaraz ostrzezenie dostaniesz laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by shane
Czyli wrzucanie takich linków jest dozwolone... Wystarczy tylko napisać, że się wchodzi na własną odpowiedzialność, dobrze rozumiem?

Wychodzina to ,ze TAK shocked

Jeszcze raz napisze :

Uwaga "Wchodzisz na własna odpowiedzialność" dla normalbych ludzi znaczy......acha ,treść ukryta pod linkiem jest kontrowersyjna i na tym koniec.

Jezeli ma oznaczać "Na własna odpowiedzialność mozesz zasyfić sobie kompa" to znaczy ,ze przekroczone tu zostały granice zdrowego rozsądku.


No dalej ,niech każdy podlinkuje stronki z wirami ,trojanami i tym podobnym badziewiem i bedziemy bawić sie w otwieranie....NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ,prawda ?

Temu ma służyć to forum ?

Jezeli tak ,to pozostaje powiedzieć "Gracias y hasta la vista !"

Niektórzy jakoś nie sa w stanie zauważyć problemu ,bawi ich to ,ze ktos miał kłopoty i dziwne ,bo ci sami bardzo skłonni byli scigać przez Interpol kolesia ,co im wisiał 5 złotych z wymiany na MB.

Zbigniew nasrał (celowo tego słowa używam) na forum nie po raz pierwszy ,za podobnej "wartości" link niedawno przepraszał ,widac ,ze niczego sie nie nauczył lub nie chce wyciagać wniosków.

Za odbanowaniem Zbigniewa nie optuje ,choć powrót z bagazem 2 ostrzeżen uważałbym za mozliwy (mimo wszystko),natomiast ban dla rene winien byc zdjety jak najszybciej i ufam ,ze tak sie stanie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Ma sie swietnie.
Masz jeszcze jakies "intymne pytania", chetnie osobiscie Ci wyjasnie co i jak, wpadniesz?
Cwaniakujesz zupelnie zbednie, byc moze celowo prowokujesz ale tym razem Ci sie nie udalo,
probuj dalej albo poluzuj tenisowki.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Mixer8899
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy

Coś czuje, że nie długo bedzie cie dotyczyć

Weź rozbieg i jebnij głową w słupek.

i najwazniejsze... napisz jak było smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Nie tylko z racji wykonywanej pracy ,ale przede wszystkim ze wzgledu na to ,ze naleze do homo sapiens....gdybym Cie miał teraz pod reką ,to za ta uwage ,skierowana do Biszopa, dostałbys ode mnie po pysku.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś ,jak masz choć szczatki kory mózgowej ,to je wykorzystaj i wyciagnij wnioski ,wierze ,że własciwe.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by amkwish
Wychodzi na to ,ze TAK


Spoko. W najbliższym czasie także pokuszę się o podobne linki i urozmaicę trochę ten dział. W potyczki słowne wdawać się nie będę, więc żadne ostrzeżenie ani ban mi nie grozi smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by shane
Originally Posted by amkwish
Wychodzi na to ,ze TAK


Spoko. W najbliższym czasie także pokuszę się o podobne linki i urozmaicę trochę ten dział. W potyczki słowne wdawać się nie będę, więc żadne ostrzeżenie ani ban mi nie grozi smile
Jakis moderator powinien dokładnie przeanalizowac to co shane pisze, bo daje na tacy przykład bezkarnego syfu na forum, bo chyba nikt do takiej osoby za linki z wirusami miał nie bedzie ? tak ? confused

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
zaraz wejde na ten link i jak nie znajde tam wirusa to Ci ktorzy pisza ze jest tam wirus wezma udzial w losowaniu LOTTOBANA

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Dokladnie TO zaznaczylem w moim wczesniejszym poscie.
Fajnie ze mozna podawac linki za pomoca ktorych bedzie mozna sie komus wkrecic na kompa albo przejac dane logowania wink
Wystarczy ze sobie dopiszesz "Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc".

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Experto
zaraz wejde na ten link i jak nie znajde tam wirusa to Ci ktorzy pisza ze jest tam wirus wezma udzial w losowaniu LOTTOBANA
experto wirusa miał rene , to chyba starczy ? i nawet nie chodzi o to czy był tam wir czy nie, tylko jak sie zachowasz(cie) w przypadku wklejenia linku z wirem i podpisem np. "wchodzisz-giniesz" ? laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wszedlem na ten link poniewaz tak chwaliliscie laugh

Wirus laugh Chyba jeden i drugi mogl zlapac wirusa laugh

Jednak wirusa na kompie zadnego nie mialem, linka tez bez problemu zamknalem chociaz skakal, ctrl alt i delete polecam czasami stosowac.

sonda nie dziala :/

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Experto dawaj sonde bo juz mi sie pali klawiatura na 4 opcje wink

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
w sondzie zabraklo pkt "bana powinien dostac kazdy kto twierdzi, ze pod linkiem kryl sie wirus" ;-)

--
pzdr.bcn1899 *możesz mnie chamem zwać, możesz mi w mordę dać, lecz od Stolicy WON - bo krew się będzie lać*

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
gwizdek wink

Kto powinien dostac bana?
single choice
rene (22%, 25 Votes)
Zbigniew (36%, 41 Votes)
jeden i drugi (12%, 14 Votes)
zaden z nich, lubie takie jazdy na forum (17%, 19 Votes)
bana powinien dostac kazdy kto twierdzi, ze pod linkiem kryl sie wirus (13%, 15 Votes)
Total Votes: 114
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Nie jestem w tej sprawie ani po stronie rene ani tez Zbigniewa. Wypowiadam się tutaj gdyż z tego co tu można przeczytać to tą sprawę z moderatorów wypowiadających się w tym temacie poważnie traktuje 2na5 !! Moim zdaniem powinno to trochę inaczej wyglądać i żadne sympatie ze strony moderatorów nie powinny występować.

To jak do tego podchodzi lupus i Experto bardzo mi się nie podoba ,gdyż ich rola jako moderatorów powinna być inna ,niż wyśmiewanie tych co weszli w ten link !

Naprawdę negatywnie zaskoczył mnie natomiast lubiany przez moją osobę Kameleon ,gdyż widać ,że trzyma wyłącznie jedną stronę w tej sprawie ,a tekst: "Coś czuje, że nie długo bedzie cie dotyczyć.Weź rozbieg i jebnij głową w słupek. " do usera wypowiadającego swoje zdanie w tej sprawie naprawdę mnie zaskoczyło. Czy tak powinien się wypowiadać moderator ?

Wielkie piwo natomiast dla amkwisha ,który widzę sam nie może zrozumieć postawy pozostałych "zielonych"



Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Zbigniewa znam "z widzenia", kilka razy spotkalismy się przy stoliku pokerowym , i sprawia/ł wrażenie bardzo sympatycznego gościa. rene zupełnie nie znam. Jednak w tym "sporze" zdecydowanie staje po stronie tego drugiego. nie klinąłem w ten link, jedank gdybym to zrobil, to zapewniam, ze to co napisal rene to maly pikuś przy wiązance którą sam bym zaserwował. IMHO ostrzeżenie dla rene, czasowy ban dla Zbigniewa

do Stadionu Piłkarskiego zagladam raz na ruski rok. jednak rzuca sie tam w oczy działalnośc rene. Absrahuje juz zupelnie od tego czy komus sie podobają jego analizy czy nie. Facet widac że sie stara i sporo wnosi na to forum, ktore chyba warto przypomniec - jest forum o tematyce bukmacherskiej!

no to tyle

ps. Mixer, dla ciebie maly czlowieczku mam tylko puke za tą prymitywną "wycieczke" w kierunku Biszopa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,693
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,693
Likes: 12
Originally Posted by Mixer8899
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy

Już nie dotyczy

BAN

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Grzena
Naprawdę negatywnie zaskoczył mnie natomiast lubiany przez moją osobę Kameleon ,gdyż widać ,że trzyma wyłącznie jedną stronę w tej sprawie ,a tekst: "Coś czuje, że nie długo bedzie cie dotyczyć.Weź rozbieg i jebnij głową w słupek. " do usera wypowiadającego swoje zdanie w tej sprawie naprawdę mnie zaskoczyło. Czy tak powinien się wypowiadać moderator ?

Wielkie piwo natomiast dla amkwisha ,który widzę sam nie może zrozumieć postawy pozostałych "zielonych"
Nie mam zamiaru tłumaczyć Kameleona, bo sam to świetnie potrafi robic grin, ale odniosłam wrazenie, ze bardziej wkur...łoooo go to zdanie podłego matoła
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?
, bo co by nie mówic to było zwykłe skurwysyństwo mad


Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
sonda nie dziala :/

Mariusz ,nie chodzi o to ,by głosowac nad tym ,czy moderatorzy podjeli dobrą czy zła decyzję.

Obustronny ,czasowy ban był akurat niezłym rozwiazaniem ,bo uniemożliwił dalsze ,wzajemne wyzywanie się przez obu userów.

Tylko....czasowy ,to znaczy na jak długo ?

Czy dla obu w takim samym wymiarze ?

Ja postuluję niezwłoczne odbanowanie rene ,zresztą odbanujcie obu userów ,bo sadze ,ze emocje opadły.

W sondzie nie głosuje ,bo zadna opcja mi nie odpowiada grin

Salud !

amk

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zwalniam was wszystkich ...


laugh


Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, aker, forty), 742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1