Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Nie po prostu jak to zobaczyłem to się ........................................... kropki oznaczją przekleństwa. Jak można takie rzeczy pisać!!!.

Biszop jest największym autorytetem na tym forum. Jego cenna widza i doświadczenie są bezcenne. W trudnych momentach kiedy miałem problem zawsze mi doradził i za to go cenię. Jest to ikona polskiej bukmacherki bez dwóch zdań i za to i wiele więcej należy mu się bezwzględny szacunek piwo !!!

.::Think Twice::. Ignorator.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Ignorator
Biszop jest największym autorytetem na tym forum.

Dobrze raz Cie ktoś określił, Ignorant frown

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Pio taka jest moja ocena i podziela ją wiele osób więc nie wiem czemu mnie próbujesz obrazić confused

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by shane
zludna...hanele...

Która będzie następna Leoś :GRIN:

Są jeszcze jakieś? ooo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by hanele
Ja Kameleona teksty czytam od jakiegoś czasu i w sumie go lubie, bo na podstawie perspektywy czasu można coś powiedzieć o uczestnikach takich for. Na pewno nie jest raptusem w gorącej wodzie kąpanym, jest facetem o wysokiej kulturze osobistej i raczej skromnym a co najważniejsze nie ma w sobie potrzeby ciagłego udawadniania swoich racji i narzucania swojego zdania bez chorych ambicji i do tego to poczucie humoru, które lubię, więc na razie dla mnie jest de best. NA RAZIE grin

to moznaby przeniesc do dzialu "jak zagadac..."
miekka pilka albo raczej 100 miekkich pilek laugh
hanele wpadlas jak sliwka... wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Panowie i panie zbyt emocjonalnie podchodzicie do tej wypowiedzi skierowanej do Biszopa bijecie pianę tylko

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Kameleon chyba Cie czekaja zolyty wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by vindom
Panowie i panie zbyt emocjonalnie podchodzicie do tej wypowiedzi skierowanej do Biszopa bijecie pianę tylko
Możliwe Daffy wink ale Biszop jest fajny a ze osobiscie mu przywalił wiec ode mnie dla Mixer8899 dwa razy boks boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5
Nudziło mi się więc, postanowiłem kogoś zj...ć
Na ofiarę wybrałem sobie starego, bo wiedziałem, że zrobi się większy dym niż w przypadku młokosa
A siwy dym zawsze lepszy od bicia piany grin
Wiem, że jest tu sporo luda, którzy lubią takie jazdy na forum, więc moja popularność ostro pójdzie w górę grin
A i głosować chłopaki będą mieli na co
Postanowiłem zagrać za najwyższą stawkę

Oczywiście, że pod linkiem nie było żadnego wirusa i żadnego syfa nie złapałem
To że oryginalny Kasperski coś tam śpiewał i się pluł, to mały pikuś
Wszak to nadpobudliwy wirus laugh laugh laugh
Kameleon i Experto wiedzą lepiej
Nie mam powodu, by im nie wierzyć, wszak chłopaki lepiej wiedzą, czy coś zagnieździło się na moim kompie
Cały ten Kasperski to shit
Nie wiem, czemu kupiłem to gówno; trzeba było pobrać coś z sieci i skrakować
Pewnie niepotrzebnie ścigałem to latające okienko, ale skąd mogłem wiedzieć, że się nie zamknie mad
Trzeba było od razu nacisnąć ctrl alt del, bo teraz domownicy myślą, że jestem pedałem i chcą mi kupić kolorowe skarpetki laugh
A Zbigniew ma radochę, że latałem za okienkiem jak jakiś cwel

Ludzie, ja naprawdę nie wiedziałem, że to tak się rozwinie
Nigdy bym nie pomyślał, że Experto będzie miał tyle fantazji i tak szybko zorganizuje igrzyska laugh
Szkoda, że z EURO 2112 tyle problemów
Te referendum - miód malina piwo
Teraz mój los zależy w rękach głosujących
Nie będę spać w nocy, mogę się moczyć
Może nawet zrobię zdjęcie lejącego fiuta i dodam do śmiesznych
Będzie ubaw po pachy

Proponuje od razu zbanować, tych, którzy kliknęli w link i złapali syfa
Wszak na forum syfiarzy nie potrzeba
Tych, którzy twierdzą, że tam był wirus, banować natychmiast !
Jazda z frajerami !

Proponuję dodatkowe opcja głosowania:

Jaka jest właściwa kara dla Zbigniewa
- ban
- ostrzeżenie
- obowiązkowa prenumerata "Nowy Men" lub "Inaczej" na okres 1 roku laugh
- odbanowanie, bo nuda

Userowi Experto proponuje nadać rangę Cysorz
Zbigniewowi - Gejusz
Kameleonowi - Infopaź laugh

okey #1795744 21/11/2007 04:31
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
rene zdjeli Ci juz czasówke ?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by Ignorator
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Nie po prostu jak to zobaczyłem to się ........................................... kropki oznaczją przekleństwa. Jak można takie rzeczy pisać!!!.

Biszop jest największym autorytetem na tym forum. Jego cenna widza i doświadczenie są bezcenne. W trudnych momentach kiedy miałem problem zawsze mi doradził i za to go cenię. Jest to ikona polskiej bukmacherki bez dwóch zdań i za to i wiele więcej należy mu się bezwzględny szacunek piwo !!!

.::Think Twice::. Ignorator.

laugh laugh laugh laugh

Masz mój głos Ignorator w malinie roku 2007 smile

okey #1795759 21/11/2007 04:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
rene nie podoba mi się twoja retoryka. Stało się jak stało, ale obrażanie innych osób jest nie na miejscu.

Experto w moim odczuciu postąpił słusznie i dziwię się czemu się namiętnie tłumaczy.

rene a ty uderz się w pierś i pomyśl czy aby na pewno nie puściły ci zbyt mocno nerwy, bo ja na razie nie widzę u ciebie skruchy za te wszystkie przekleństwa.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ktoś tam napisał, że rene nie jest zabawny.

G. prawda.

rene :PIWO:

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Tak tak Eriksson ty należysz do moich wielkich fanów smile ostatnio przecież stwierdziłeś, że mój temat nie nadaje się do epp i obrażałeś mnie... .No, ale jak się prowadzi temat w pp i próbuje się wyżej to trzeba obrażać konkurencję...

A pro po "złotej maliny" dostanę nominację za tekst o Gizie, więc się nie martw smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Ignorator
Tak tak Eriksson ty należysz do moich wielkich fanów smile ostatnio przecież stwierdziłeś, że mój temat nie nadaje się do epp i obrażałeś mnie... .No, ale jak się prowadzi temat w pp i próbuje się wyżej to trzeba obrażać konkurencję...

A pro po "złotej maliny" dostanę nominację za tekst o Gizie, więc się nie martw smile

.::Think Twice::. Ignorator.


Nie dostaniesz, bo nagrodę przedwcześnie zgarnął HAGIi.

Taki drobny OT.

smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by Ignorator
Tak tak Eriksson ty należysz do moich wielkich fanów smile ostatnio przecież stwierdziłeś, że mój temat nie nadaje się do epp i obrażałeś mnie... .No, ale jak się prowadzi temat w pp i próbuje się wyżej to trzeba obrażać konkurencję...

A pro po "złotej maliny" dostanę nominację za tekst o Gizie, więc się nie martw smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Obrażałem Cię shocked

Gdzie? Jedno zdanie lub słowo, które obraziło twoją osobę po proszę smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Eriksson
Masz mój głos Ignorator w malinie roku 2007 smile
primo Malina juz chyba ma właściciela ( vel HAGIi grin ) a po 2 to Biszop moze nie jest nr 1e ale jak dlamnie pierwsza 5 - 7ka userów tego forum pewna...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a wszyscy zebraliśmy się tu po to...aby trzepać kabzę na zakładach.

nie zapominajmy o tym laugh

okey #1795826 21/11/2007 04:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by okey
(...) bo teraz domownicy myślą, że jestem pedałem i chcą mi kupić kolorowe skarpetki laugh
A Zbigniew ma radochę, że latałem za okienkiem jak jakiś cwel

(...)
Zbigniewowi - Gejusz
normalnie sie posikałam laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
Originally Posted by shane
Ktoś tam napisał, że rene nie jest zabawny.

G. prawda.

rene :PIWO:

bo rene nie jest zabawny, to OKEJ jest swietnym gosciem, hehe dzieki niemu forum idzie ku.....górze smile

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1