|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ale brakuje jeszcze najważniejszego, czyli wstawki o kobietach  nie brakuje był taki wątek hanele-Kameleon takze wszytko na dobrej drodze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
niedlugo sie pewnie pojawi nowy temat "jak zagadać rene na forum" a w potrzebujesz pomocy, pomozemy " Jak wyłaczyć kutasiki z pulpitu" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
a Ice Ventura? a zasmazka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Dobrze, że ogladałem już 40 letniego prawiczka bo mógłbym się o infopazia obrazić.  Podaj nazwe tego groźnego wirusa ;> słaby filmik  Ostatnio widziałem Teorie Chaosu, niezła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zróbcie tematowi CLOSED  nie bo nam tu się cieakwie dyskusja rozwija już była mowa o bukmacherce, informatyce, filmoznawstwie, medycynie, dobrym wychowaniu, psychologii, filozofii, egzystencjonalizmie etc. Były groźby, prośby, żarty, radość i łzy moze to początek pierwszej forumowej telenoweli i była bajerka i podryw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dobrze, że ogladałem już 40 letniego prawiczka bo mógłbym się o infopazia obrazić.  Podaj nazwe tego groźnego wirusa ;> słaby filmik  Ostatnio widziałem Teorie Chaosu, niezła  Ta ze Stathamem? Końcówka wymiata 
|
|
|
Link skopiowany do schowka