Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Quote
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo?

To kolego napisałeś w epp a pro po mojego tematu. Z resztą proponuję zajrzeć do tematu: "Dyskusja elicie" gdzie reszta userów odniosła się do twoich rewelacji smile

Warto zauważyć, że miałeś w tym interes...Masz temat w pp...

.::Think Twice::. Ignorator.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Riverside
a wszyscy zebraliśmy się tu po to...aby trzepać kabzę na zakładach.

nie zapominajmy o tym laugh

Niektórzy wolą trzepać co innego ,nie zapominaj o tym grin

Temat do zamkniecia .

Jeszcze tylko user OKEY wklei pocztóweczke z pluszowym kotkiem ,podpisana "I'm sorry" i na tym zakończmy papa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by okey
(...) bo teraz domownicy myślą, że jestem pedałem i chcą mi kupić kolorowe skarpetki laugh
A Zbigniew ma radochę, że latałem za okienkiem jak jakiś cwel

ctrl+alt+del
A potem zakoncz zadanie.

Zajmuje to jakies 3 sekundy jak masz sprawne raczki i po bolu cool

okey #1795854 21/11/2007 04:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by okey
Kameleonowi - Infopaź laugh

laugh laugh laugh


Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Nie ma to jak zdrowa napinka piwo
I nie ma to jak robienie z gowna sensacji.

Dlatego wlasnie lubie to forum. Fajnie sie czyta wypoiwedzi ktore chociaz bardzo sie od siebie roznia brzmia w przenajwyzszym powaznym tonie. Tak jakby rene sie rene caly swiat zawalil laugh A przeciez z nudow to wszystko, z nudow. Polecam wyjscie czasem z domu, chocby na spacer i kilka wdechow swiezego poznojesiennego powietrza i chwilke zastanowienia nad soba. Poza forum tez jest zycie smile


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by mat2000
Poza forum tez jest zycie smile
ta, nie ściemniaj laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dobrze, że ogladałem już 40 letniego prawiczka bo mógłbym się o infopazia obrazić. smirk

Podaj nazwe tego groźnego wirusa ;>

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by vindom
Originally Posted by okey
Kameleonowi - Infopaź laugh

laugh laugh laugh
to nie było akurat śmieszne grin laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
ctrl+alt+del
A potem zakoncz zadanie.

Zajmuje to jakies 3 sekundy jak masz sprawne raczki i po bolu cool

Eeeeeeee tam ,ja ,jak mi sietakie cos dzieje to wyłaczam wtyczke z gniazdka ,Wt out i zajmuje mi to pół sekundy.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by Ignorator
Quote
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo?

To kolego napisałeś w epp a pro po mojego tematu. Z resztą proponuję zajrzeć do tematu: "Dyskusja elicie" gdzie reszta userów odniosła się do twoich rewelacji smile

Warto zauważyć, że miałeś w tym interes...Masz temat w pp...

.::Think Twice::. Ignorator.

Może inaczej Cię zapytam smile

Czy negatywna opinia dla twojego tematu jest obrażaniem twojej osoby? smirk
Wątpię byś miał tego typu rozumowanie sprawy...

Ignorator jak forumowicza nigdy Cię nie obraziłem !!! Więc zastanów się jeśli po raz kolejny napiszesz coś takiego.
Bardzo Cię o to proszę smile

Nigdzie Cię nie obraziłem tak więc przestań się użalać i pisać brednie smile

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Zróbcie tematowi CLOSED grin stop

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Zostawcie temat, bo coś mi sie wydaje, ze tu rośnie tegoroczna malina roku smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Eriksson
Zróbcie tematowi CLOSED grin stop


Czemu. Jest przecież fajowy wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Haha, miałem rację laugh
Dwa kutasy powodem dyskusji na 5 stron.

Ktoś kiedyś powiedział że to forum schodzi na psy? nie miał racji, zeszło na ch#j

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Eriksson to poczytaj co po twoim poście napisali inni użytkownicy smile to jest bardzo pouczająca lektura smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Eriksson
Zróbcie tematowi CLOSED grin stop

nie bo nam tu się cieakwie dyskusja rozwija

już była mowa o bukmacherce, informatyce, filmoznawstwie, medycynie, dobrym wychowaniu, psychologii, filozofii, egzystencjonalizmie etc.

Były groźby, prośby, żarty, radość i łzy

moze to początek pierwszej forumowej telenoweli


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
rene ladnie stanie sie popularny po takim temacie shocked

na gg juz kilku znajomych sie pytalo co to za typ, w sumie tez nie wiedzialem, ale juz wiem, ten z wirusem smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Eriksson
Zróbcie tematowi CLOSED grin stop

nie bo nam tu się cieakwie dyskusja rozwija

już była mowa o bukmacherce, informatyce, filmoznawstwie, medycynie, dobrym wychowaniu, psychologii, filozofii, egzystencjonalizmie etc.

Były groźby, prośby, żarty, radość i łzy

moze to początek pierwszej forumowej telenoweli
ale brakuje jeszcze najważniejszego, czyli wstawki o kobietach laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
była zludna laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
ano jeszcze Hanele, a więc Panowie mamy całą śmietankę laugh

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1