|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo? To kolego napisałeś w epp a pro po mojego tematu. Z resztą proponuję zajrzeć do tematu: "Dyskusja elicie" gdzie reszta userów odniosła się do twoich rewelacji Warto zauważyć, że miałeś w tym interes...Masz temat w pp... .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
a wszyscy zebraliśmy się tu po to...aby trzepać kabzę na zakładach. nie zapominajmy o tym  Niektórzy wolą trzepać co innego ,nie zapominaj o tym  Temat do zamkniecia . Jeszcze tylko user OKEY wklei pocztóweczke z pluszowym kotkiem ,podpisana "I'm sorry" i na tym zakończmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
(...) bo teraz domownicy myślą, że jestem pedałem i chcą mi kupić kolorowe skarpetki  A Zbigniew ma radochę, że latałem za okienkiem jak jakiś cwelctrl+alt+del A potem zakoncz zadanie. Zajmuje to jakies 3 sekundy jak masz sprawne raczki i po bolu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Nie ma to jak zdrowa napinka  I nie ma to jak robienie z gowna sensacji. Dlatego wlasnie lubie to forum. Fajnie sie czyta wypoiwedzi ktore chociaz bardzo sie od siebie roznia brzmia w przenajwyzszym powaznym tonie. Tak jakby rene sie rene caly swiat zawalil  A przeciez z nudow to wszystko, z nudow. Polecam wyjscie czasem z domu, chocby na spacer i kilka wdechow swiezego poznojesiennego powietrza i chwilke zastanowienia nad soba. Poza forum tez jest zycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Poza forum tez jest zycie  ta, nie ściemniaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dobrze, że ogladałem już 40 letniego prawiczka bo mógłbym się o infopazia obrazić.  Podaj nazwe tego groźnego wirusa ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
to nie było akurat śmieszne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ctrl+alt+del A potem zakoncz zadanie. Zajmuje to jakies 3 sekundy jak masz sprawne raczki i po bolu  Eeeeeeee tam ,ja ,jak mi sietakie cos dzieje to wyłaczam wtyczke z gniazdka ,Wt out i zajmuje mi to pół sekundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512 |
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo? To kolego napisałeś w epp a pro po mojego tematu. Z resztą proponuję zajrzeć do tematu: "Dyskusja elicie" gdzie reszta userów odniosła się do twoich rewelacji Warto zauważyć, że miałeś w tym interes...Masz temat w pp... .::Think Twice::. Ignorator. Może inaczej Cię zapytam  Czy negatywna opinia dla twojego tematu jest obrażaniem twojej osoby?  Wątpię byś miał tego typu rozumowanie sprawy... Ignorator jak forumowicza nigdy Cię nie obraziłem !!! Więc zastanów się jeśli po raz kolejny napiszesz coś takiego. Bardzo Cię o to proszę  Nigdzie Cię nie obraziłem tak więc przestań się użalać i pisać brednie  Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512 |
Zróbcie tematowi CLOSED 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Zostawcie temat, bo coś mi sie wydaje, ze tu rośnie tegoroczna malina roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zróbcie tematowi CLOSED  Czemu. Jest przecież fajowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Haha, miałem rację  Dwa kutasy powodem dyskusji na 5 stron. Ktoś kiedyś powiedział że to forum schodzi na psy? nie miał racji, zeszło na ch#j
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Eriksson to poczytaj co po twoim poście napisali inni użytkownicy  to jest bardzo pouczająca lektura  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Zróbcie tematowi CLOSED  nie bo nam tu się cieakwie dyskusja rozwija już była mowa o bukmacherce, informatyce, filmoznawstwie, medycynie, dobrym wychowaniu, psychologii, filozofii, egzystencjonalizmie etc. Były groźby, prośby, żarty, radość i łzy moze to początek pierwszej forumowej telenoweli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
rene ladnie stanie sie popularny po takim temacie  na gg juz kilku znajomych sie pytalo co to za typ, w sumie tez nie wiedzialem, ale juz wiem, ten z wirusem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Zróbcie tematowi CLOSED  nie bo nam tu się cieakwie dyskusja rozwija już była mowa o bukmacherce, informatyce, filmoznawstwie, medycynie, dobrym wychowaniu, psychologii, filozofii, egzystencjonalizmie etc. Były groźby, prośby, żarty, radość i łzy moze to początek pierwszej forumowej telenoweli ale brakuje jeszcze najważniejszego, czyli wstawki o kobietach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
była zludna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ano jeszcze Hanele, a więc Panowie mamy całą śmietankę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|