Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Logan #1797129 22/11/2007 01:12
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
wlasnie mialem problem z tym opkienkiem ktore sie nie otwieralo ale kontakt przez czat super, pelen profesjonalizm polecam

Bonus: Unibet
Logan #1797425 22/11/2007 02:45
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
jak dlugo rozliczaja livy w bet365?

gwidonek #1797451 22/11/2007 02:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
szybko, ja wiem jakies 5 minut

Logan #1797456 22/11/2007 02:52
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
ale po meczu? czy po wygranym/przegranym zakladzie?

gwidonek #1800337 23/11/2007 01:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by gwidonek
wlasnie mialem problem z tym opkienkiem ktore sie nie otwieralo ale kontakt przez czat super, pelen profesjonalizm polecam


no z tym super profesjonalizmem to bym nie przesadzal. Zalezy na kogo sie trafi. Taka pani Agnieszka nigdy nic nie wie i ciagle prosi zebym czekal. Dobre jest to ze prawie zawsze jest ktos na tym czacie.

Z ciekawszych rzeczy to bet365 "zgubil" moj przelew.. ocenie na wlasnej skorze ich profesjonalizm. Czekam na rozwiazanie sprawy. Moze ktos mial podobne sytuacje?

barciu #1801762 23/11/2007 07:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
nie wiem jak wyglada sytuacja ale oni nie maja polskiego konta więc jeśli robiłeś do nich przelew to tylko międzynarodowy, nie wiem czy był sens, lepiej wpłacić kartą lub poprzez moneybookers, przelewy zagraniczne zawsze idą długo i na dodatek sporo kosztują mnie kiedyś kosztował 60zł w inteligo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Zalozylem konto mojej przyjaciolce, ktora nie ma karty wiec tylko przelew wchodzil w gre. Kumpela kumata, zarejestrowala sie i na chacie dostala nazwe i adres banku, kod swift i numer rachunku itp. Poszlo 500 zl przelewem zagranicznym, w tytule przelewu podala imie i nazwisko. Przelew ma status zrealizowano, sciagnelo jej dodatkowo 30 zl oplat. Minelo 10 dni roboczych a laska z chata (pani Agnieszka) mowi mi od kilku dni ze trzeba czekac i ewentualnie isc do banku. Z pani Ewa gadalem (bardziej kumata) i miala zadzwonic do kumpeli. Bombarduje ich mailami i rozmowa na chacie. Wina lezy po ich stronie.. Czekam az sie sprawa rozwiaze.

A dzisiaj gralem snooker Premier league (6 frame'ow)- zaklad dwudrogowy 12. Padl resmis 3-3 i kupon przegrany. Wedlug mnie powinien byz zwrot skoro w trakcie stawiania zakladu ani przez caly mecz nie bylo opcji remis?!

barciu #1801967 23/11/2007 18:10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
barciu, na bonus, jeśli się kasa znajdzie, to ty nawet nie licz.

Gandhi #1801977 23/11/2007 18:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Gandhi
barciu, na bonus, jeśli się kasa znajdzie, to ty nawet nie licz.


a to niby dlaczego? wszystko zrobilem zgodnie z regulaminem wiec wytlumacz prosze.

barciu #1802018 23/11/2007 19:07
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Pani Agnieszka jest kompletnie niekompetenta osoba mialem drobny blad z mailem (inny w bazie danych inny na MB) i czoraj to poprawilem w czasie rozmowy z pania agnieszka i miala niby powiadomic oddzial wyplat o tym z email poprawiony i zeby zlecili wyplate no i co dzis sparwdzam kasy na koncie nei ma wchodze na czat i pytam sie co jest kur... grane i okazuje sie ze pani Agnieszka zapomniala przekazac to do dzialu wyplat i wyplate zlecono dopeiro dzis i znow kolejne 24 godziny ehh:(

A tak ich zachwalalem:(

krycha84 #1802056 23/11/2007 20:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
W koncu dopialem swego. Od rana wzialem sprawe w swoje rece. Rozmawialem z panem Mackiem powiedzialem co i jak, zagrozilem ze im wystawie zla opinie itp. No i jakims cudownym trafem odnalazl sie przelew kumpeli i kasa jest juz na koncie wraz z bonusem. Szkoda tylko ze zajelo im to prawie 20 dni. No ale brawo ze w ogole zlokalizowali przelew, ktory jak to ujeli gdzies im "utknal".

Co do mojego przegranego zakladu to uslyszalem ze mieli w ofercie zaklad na remis?! Szkoda tylko ze jak stawialem byly tylko zaklady 1-2 wiec robcie screeny albo uwazajcie.

Co do pani Agnieszki to najlepiej sie rozlaczyc jak was z nia lacza. totalnie niekompetentna osoba.

barciu #1802111 23/11/2007 21:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by barciu
W koncu dopialem swego. Od rana wzialem sprawe w swoje rece. Rozmawialem z panem Mackiem powiedzialem co i jak, zagrozilem ze im wystawie zla opinie itp. No i jakims cudownym trafem odnalazl sie przelew kumpeli i kasa jest juz na koncie wraz z bonusem. Szkoda tylko ze zajelo im to prawie 20 dni. No ale brawo ze w ogole zlokalizowali przelew, ktory jak to ujeli gdzies im "utknal".

Co do mojego przegranego zakladu to uslyszalem ze mieli w ofercie zaklad na remis?! Szkoda tylko ze jak stawialem byly tylko zaklady 1-2 wiec robcie screeny albo uwazajcie.

Co do pani Agnieszki to najlepiej sie rozlaczyc jak was z nia lacza. totalnie niekompetentna osoba.

Ewidentny wałek zrobiłeś i jeszcze masz czelność zwalać wine na nich, jeśli tak na tego buka narzekasz to dlaczego zakładasz sobie konto na Twoja koleżanke i wyłudzasz od nich 500zł?? I jeszcze masz czelność mówić o tym wprost, potem sie nie dziwie że takie promocje nie są dostępne dla polaków, a dlaczego?? Przez takich jak Ty.

A jeśli chodzi o przelew to nie jest ich wina tylko Twojego banku bo przecież oni nie mają wpływu na to jak długo idzie kasa, jak doszła to ją zaksięgowali i tyle w tym temacie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
thepilator a powiedz mi dlaczego kolega powyzejnie moze sobie zalozyc konta na kolezanke?? gdzie lamie regulamin?>> napewno nie mieszkaja w tym samym miejscu napewno dane nie sa te same itp

nic w tym zlego na dodatekjakwplaca z jej konto bankowe to ta osoba o tym wie i mu pozwala dysponowac swoim kontem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Chyba Cie pojebalo koles. Czytaj uwaznie kretynie bo potem przez takich jak ty sa problemy... Kumpela zalozyla konto ze swojego kompa, na swoje dane, wplacila kase ze swojego banku to o jakim k.u.r.w.a ewidentnym walku mowisz? Widac czytanie ze zrozumieniem Cie przeroslo.

Z przelewem tez nie masz racji. Mam potwierdzenie od banku ze przelew zostal zrealizowany, kasa wyslana i jeszcze przyjeta przez ich bank ktory sciagnal prowizje. Kase mieli od 2 tyg wiec nie pierdol mi tu ze to nie ich wina. na koncu sie przyznali ze to oni zawinili bo im gdzies ten przelew "utknal"

Sprawa zalatwiona, koniec tematu.

barciu #1802134 23/11/2007 21:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Dokladnie Vit a tez nie widze problemu, nigdzie nie jest w regulaminie napisane ze nie mozna mowic nikomu o tej promocji i zachecac do grania. Inaczej wszyscy bysmy lamali regulamin.. A te 500 zl z bonusu dostanie kumpela, ktorej te pieniadze sie przydadza i tyle. ja jej tylko pomoge obrocic. cala filozofia.

barciu #1802140 23/11/2007 22:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by barciu
Chyba Cie pojebalo koles. Czytaj uwaznie kretynie bo potem przez takich jak ty sa problemy... Kumpela zalozyla konto ze swojego kompa, na swoje dane, wplacila kase ze swojego banku to o jakim k.u.r.w.a ewidentnym walku mowisz? Widac czytanie ze zrozumieniem Cie przeroslo.

Z przelewem tez nie masz racji. Mam potwierdzenie od banku ze przelew zostal zrealizowany, kasa wyslana i jeszcze przyjeta przez ich bank ktory sciagnal prowizje. Kase mieli od 2 tyg wiec nie pierdol mi tu ze to nie ich wina. na koncu sie przyznali ze to oni zawinili bo im gdzies ten przelew "utknal"

Sprawa zalatwiona, koniec tematu.

Poprosze o więcej takich postów, Twoja elokwencja świadczy tylko o Tobie i tyle do powiedzenia w tym temacie, nie wiem jakie są zasady na tym forum ale za tego typu inteligentne odpowiedzi powinieneś dostać conajmniej ostrzeżenie. Sam sie kompromitujesz ja nie musze zniżać sie do Twojego poziomu

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
spokojnie panowie...
jak tylko jest promocja to temat bet365 jest bardzo żywy.
Co do czata to mało można się dowiedzieć od tych kobietek. Choć ostatnio Pani Agnieszka mnie mile zaskoczyła rozwiązując szybko i sprawnie mój problem. Ale za to Pani Magdalena to nigdy nic nie wie...
Dlatego jak łącze się i widzę faceta to zaraz ma ulge bo bedzie kompetentny człowiek.
Jeszcze jakis czas temu był czat tylko po ang. a że teraz jest po pol. to nie ma co narzekać.

Vader #1802320 24/11/2007 00:50
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
witam, mam 2 pytania:

1) Czy w bet365 moze istniec wiecej niz konto w rodzinie?
2) Czy bet365 sprawdza dokladnie adresy IP? bo chcialbym sie zalogowac na kumpla:D oczywiscie wszystko legalnie za jego zgodą.

gwidonek #1802327 24/11/2007 00:58
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
1) istnieje takamozliwosc jednak w regulaminie pisze ze promocje ibonusy tylko na jedna osobe w rodzinie ( a chyba o to pytasz dokladnie tongue )
2) co znaczy dokladnie??? z doswiadczenia powiem ci ze jak masz neo to nie smile

Vit a #1802331 24/11/2007 01:01
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
no chodzi o to czy nie ma jakiegos ryzyka ze mi zablokuja konto moje i jeszcze kumpla, noe niestety nie mam

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1