|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397 |
Witam Niestety, taki skan dowodu wpłaty nie przyśpieszy księgowania wpłaty. Przeważnie operacja wpłaty i księgowania trwa około 2-3 dni roboczych.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witam, czy dostał już ktoś zwrot za nie trafiony zakład na Eliminacje ME?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Witam, czy dostał już ktoś zwrot za nie trafiony zakład na Eliminacje ME? ja dostałem, trzeba go obrócic 5x po kursie min. 1.5 mam pytanie czy mozna tak obrócic, ze mamy jeden mecz, np. Polska-USA i stawiamy połowe kasy na powyżej 2,5 gola i drugi na poniżej 2,5 gola?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Witam, czy dostał już ktoś zwrot za nie trafiony zakład na Eliminacje ME? ja dostałem, trzeba go obrócic 5x po kursie min. 1.5 mam pytanie czy mozna tak obrócic, ze mamy jeden mecz, np. Polska-USA i stawiamy połowe kasy na powyżej 2,5 gola i drugi na poniżej 2,5 gola?! nie można tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Ile idzie kasa z mb do expekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ile idzie kasa z mb do expekt? Ze 3 sekundy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
mam pytanie czy mozna wyplacic kase z expa do netellera?? jezeli tak to w jaki sposob??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie czy mozna wyplacic kase z expa do netellera?? jezeli tak to w jaki sposob?? mozna, ja mam ta opcje w wyplatach, moze jej nie masz dlatego, ze nigdy nie skladales depozytu ta metoda?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
to calkiem mozliwe:)dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
pytanie do expekt experta: nie moge wyplacic pieniedzy na konto bankowe bo wyskakuje wiadomosc ze ktos juz uzywa to konto.. co moge zrobic?? pisalem juz x razy do supportu!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mam zagadke czemu sluzy wystawienie takiego zakladu? 01:30 Boston Celtics - Golden State Warriors powyżej/poniżej NBA powyzej 211 punktow 1.00 ponizej 211 punktow 1.00 1. klient jest debilem i postawi niepatrzac na kurs? 2. mamy klienta gleboko w ..... 3.buk schodzi na psy odpowiedzi prosze przesylac na maila obslugi klienta buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam
Mam konkretne pytanie
ile idzie zwykle kasa z Expekt do Moneybookers ( na zweryfikowane konto w PL)??
Pilne:)
Z góry dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397 |
addamskyy Proszę opisać całą sytuację na PW oraz zamieścić twoje ID. Skontaktuje się bezpośrednio z odpowiednią osobą.
Loony25 Standardowa wypłata na moneybookers trwa ok 2-3 dni roboczych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
addamskyy
Loony25 Standardowa wypłata na moneybookers trwa ok 2-3 dni roboczych. Ok, to sie zawiodłem bo wypłata na konto bankowe szła zawsze 6-7h, myslalem zeprzez MB ebdzie jeszcze szybciej...jezeli wczoraj zlecilem wyplate na MB jest szansa ze dzisiaj dojdzie? czy raczej min 2 dni robocze? Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Gdy sie wyplaca kase na konto bankowe to podaje sie adres placowki gdzie zakladalo sie konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
Witam mam taki oto problem:
Puściłem kupon 20.11.2007r, to jest we wtorek, zagrałem go dokładnie o godzinie 19.50. A nie wiem czemu jest na nim spotkanie "Servette Geneve - Fr.Gottéron"(hokej Szwajcaria), które rozpoczęło się o godzinie 19.45, powinien być jakiś zwrot za to spotkanie, nie wydaje się wam? Identyczny przypadek miałem w fonbet, ale oni nie robili większych problemów i dali zwrot za to spotkanie. A tutaj wysłałem 2 maile, na drugi jeszcze nie było odpowiedzi, a w pierwszym support pisze mi ze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20.45 i że nie widzą żadnego problemu A jestem pewny ze rozpoczeło sie o godzinie 19.45.
Co mam robić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
no jak bylo po czasie to po co grałeś? buki to pewnie tak kombinują: jak wygrany dla nas mecz to zwrot a jak przegrany to rozliczaja kupon jako przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
jak sie rozpoczął to nie powinno go być w ofercie, a był, czyli ich wina. a poza tym jak pisałem w fonbet miałem identyczną sytuację i rozliczyli po kursie 1.00 cos expekt ostro kreci no nic trzeba sie upominać o swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Witam mam taki oto problem:
Puściłem kupon 20.11.2007r, to jest we wtorek, zagrałem go dokładnie o godzinie 19.50. A nie wiem czemu jest na nim spotkanie "Servette Geneve - Fr.Gottéron"(hokej Szwajcaria), które rozpoczęło się o godzinie 19.45, powinien być jakiś zwrot za to spotkanie, nie wydaje się wam? Identyczny przypadek miałem w fonbet, ale oni nie robili większych problemów i dali zwrot za to spotkanie. A tutaj wysłałem 2 maile, na drugi jeszcze nie było odpowiedzi, a w pierwszym support pisze mi ze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20.45 i że nie widzą żadnego problemu A jestem pewny ze rozpoczeło sie o godzinie 19.45.
Co mam robić?? sorry ale jednak nie masz racji. Wg planu gier ten mecz rozpoczął się 0 20.15.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|