Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#181003 02/07/2002 20:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał tw30:
[qb]Witam Kanion
Quote
Prem w takim razie po co jest ten regulamin ?
Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!
Czytać jeszcze umiem , po prostu przeoczyłem
kawałek regulaminu.
Widze , że nie możesz się pogodzić z porażką.

Pozdrowienia
tw30[/qb]
tw 30 umiem przegrywac ale mam pewne watpliwosci czy typy ktore podales byly zagrane przed meczem ,
poniewaz ja ich nie widzielm miedzy godzina
wyslania twojego postu a edycja!

kanion

#181004 02/07/2002 21:48
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
mecz rewanżowy
DRAGON Swinoujscie-pozostała 4

mecze na wyjeździe
profesional
02.07.2002
184 19:00 Helsingborg-AIK Sztokholm x 2.95
03.07.2002
185 19:00 Kalmar-IFK Goteborg 2 2.1
04.07.2002
209 17:30 Anjalankoski-Vassa 1 1.48
187 19:00 Hammarby-Landskrona x 3.20
05.07.2002
183 19:00 Djurgarden-Elfsborg 1 1.63

mam nadzieje że ktoś sie jeszcze zgłosi,bo to ostatni dzwonek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :rolleyes:

#181005 02/07/2002 21:53
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259

#181006 02/07/2002 21:54
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Pozostała 4 to :Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I)
:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#181007 03/07/2002 03:55
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM!!!

1 MECZ!!!
INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I)
WALKOWER !!!!3-0!!POZDRAWIAM MARIO145

#181008 03/07/2002 15:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
HAS Wartkowice(I) - Leyton Orient (IV)

Prof:
185 3.07 19.00 Kalmar-IFK Goteb. 2 2.1
209 4.07 17:30 Anjalankoski-Vaasa 0 3.6
211 4.07 17.30 Inter T.-Hameenl. 0 3.8
188 4.07 19:00 Norrkoping-Sundsv. 2 3.6
183 5.07 19.00 Djurgarden-Elfsb. 0 3.4

pozdrawiam

#181009 04/07/2002 01:46
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
1) Victoria awansowała do 1/8 finału (tw30 więcej nie edytuj postów - masz szczeście że zapisałem sobie stronę jak było jeszcze przed meczem Niemców i faktycznie miałeś takie typy)

CZesc Prem

Nie moge zrozumiec jednej rzeczy Prem co mnie to interesuje ze ty to widziales ? skoro to ja bylem przeciwnikiem tw30 , ja niestety nie mialem takiego szcescia i nie widzialem tego przed edycja postu !!!!
Wyciag z regulaminu EEL

" 6. Nie wolno edytować postów w temacie EEL! "

Prem w takim razie po co jest ten regulamin ?
Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!

pozdrawiam
kanion[/qb]
jestem tego samego zdania,jeśli jest regulamin,a ktoś nie wie co to jest ,to powinny być z tego konsekwencje,przestrzegajmy regulamin,i prosze o wyjasnienie tej sprawy,bo regulamin został złamany stop

#181010 04/07/2002 13:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Westside (dom) :
#1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4
#2 Kansas C.-Washing. X 3.2
#3 Colorado-Chicago 1 2.15
#4 Jari-Lahti X 3.1
#5 Malmo-Halmstad X 3.2
#6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78

Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#181011 04/07/2002 13:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Quote
Oryginalnie wysłał mario145:
[qb]WITAM!!!

1 MECZ!!!
INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I)
WALKOWER !!!!3-0!!POZDRAWIAM MARIO145[/qb]
No witam

Delikatnie mówiąc niezupełnie się z powyższym obwieszczeniem zgadzam. Po pierwsze mecz się odbył i o walkowerze nie ma mowy, po drugie to nie był mecz INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I) tylko Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II)-Arka Gdynia (I) - INTER MEDIOLAN(III), więc INTER powinien podać pięć typów a nie sześć - pamiętaj o sześciu tym razem! Po trzecie prawidłowy wynik to 1:0 dla Los Pocracos.
Do pozdrowień to nie mam zastrzeżeń:-)

#181012 04/07/2002 14:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał Maciejev:
[qb]Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Westside (dom) :
#1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4
#2 Kansas C.-Washing. X 3.2
#3 Colorado-Chicago 1 2.15
#4 Jari-Lahti X 3.1
#5 Malmo-Halmstad X 3.2
#6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78

Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Sorki grasz jednak ze mna narazie 1:1

Rewanz:

Westside - Huragan

Huragan:

1078 23:55 New England - Columbus -x- 2.9
1079 23:55 Dallas - Metrostars -x- 3.00
1069 17:30 MyPa - Vaasa 1.40 -1-
1071 17:30 Inter - Haemenlinna 1.50 -1-
1070 17:30 Atlantis - Tampere -x- 2.9

#181013 04/07/2002 14:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał Maciejev:
[qb]Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Westside (dom) :
#1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4
#2 Kansas C.-Washing. X 3.2
#3 Colorado-Chicago 1 2.15
#4 Jari-Lahti X 3.1
#5 Malmo-Halmstad X 3.2
#6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78

Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Sorki grasz jednak ze mna narazie 1:1

Rewanz:

Westside - Huragan

Huragan:

1078 23:55 New England - Columbus -x- 2.9
1079 23:55 Dallas - Metrostars -x- 3.00
1069 17:30 MyPa - Vaasa 1.40 -1-
1071 17:30 Inter - Haemenlinna 1.50 -1-
1070 17:30 Atlantis - Tampere -x- 3.00
sorki za 2 post

#181014 04/07/2002 14:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Trener Los Pocracos juz zadecydował kto zagra w rewanżu. Dumnie wypinając pierś na której widnieje klubowy znaczek wybiegli na murawę:

#1 Prof Inter T.-Hameenl. 2 @ 6.2
#2 Prof Jari-Lahti x @ 3.1
#3 Prof Jari-Lahti x2 @ 1.65
#4 Prof Lahti strzeli gola @ 1.32
#5 STS MyPa - Vaasa 2 @ 7.10

Pozdrawiam przeciwnika
Jędrzej

#181015 04/07/2002 14:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Treviso przystępuje do rewanżu w składzie:

#1 STS MyPa - Vaasa 2 @ 7.10
#2 Prof Inter T.-Hameenl. 2 @ 6.2
#3 Lok.Moskwa - Uralan 2 @ 7.10
#4 N.England-Columbus x @ 2.95
#5 Prof Jari-Lahti x @ 3.1

Pozdrawiam

#181016 04/07/2002 19:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Przepraszam za lekką dezorganizację panująca w rozgrywkach. Jest to moja wina, gdyż nie mogłem panować nad rozgrywkami (awaria komputera, naprawa, itd.). Teraz już jest wszystko w porządku.
Prosiłbym o napisanie zwycięzców 1/8 finału, podawajcie wyniki dwumeczów co znacznie ułatwi mi losowanie 1/4 finału, pozdrawiam!

#181017 04/07/2002 20:03
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Witam !!!
Vęgoria Węgorzewo -Tottenham Hotspur
Czas na rewanż.
STS 04.07
1# 1074 19:00 Hammarby-Landskrona [email][email protected]<br[/email] />2# 1076 19:00 Malmoe FF-Halmstad [email][email protected]<br[/email] />3# 1069 17:30 Mypa-Vaasa [email][email protected]<br[/email] />4# 1070 17:30 Atlantis-Tampere [email][email protected]<br[/email] />5# 1071 17:30 Inter-Haemenlinna [email][email protected]<br[/email] />6# 1079 23:55 Dallas-Metrostars [email][email protected]<br[/email] />
Pozdrawiam
tw30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#181018 04/07/2002 21:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam pierwszy trener zespolu Tottenhamu jest na rozmowach z poteznymi klubami zagranicznymi a wiec musze jeszcze przejac jego zespol ale taktyka bedzie podobna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a wiec

sts 04.07

1077 23:55 Los Angeles - San Jose X 2.90

1078 23:55 New England - Columbus X 2.90

1080 23:55 Kansas City - DC United X 3.10

1081 23:55 Colorado - Chicago X 3.10

1075 19:00 Norkoeping - Sundsvall X 3.15

Pozdrawiam

#181019 05/07/2002 01:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
(1st leg) Newcastle - Liverpool val. 3-0

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem w związku z powyższym.

Po krótkim zgrupowaniu w górach Newcastle jednak przygotowało skład na mecz rewanżowy.

FC Liverpool - Newcastle UTD

Wszystko 04.07.2002, 23:55

sts
1077 Los Angeles - San Jose 1 (2.45)
1078 New England - Columbus 1 (2.45)
prof
583 Kansas C.-Washing. X (3.2)
584 Dallas-Metro Stars X (3.2)
585 Colorado-Chicago 1 (2.15)

#181020 05/07/2002 03:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Leyton Orient - HAS Wartkowice 0:2 0:0

HASy graja dalej.

Dzieki za gre orient.

#181021 05/07/2002 04:02
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
1/4 finalu.

HAS Wartkowice - Inter Mediolan/Los Pocracos

Jutro wyjezdzam, wiec typy na 1/4 finalu juz dzis.

702 06.07, godz.17.00 FC Coleraine-Troyes 1 5.2 707 06.07, godz.20.00 Gent-St.Patrick's X 4.5 710 06.07, godz.15.00 Samara-Dinaburg X 4.5
711 07.07, godz.17.00 Teplice-SantaClara 2 3.7 714 07.07, godz.17.00 Synot-Helsingborg 2 3.2 703 07.07, godz.17.30 Mon.1860-Borisov X 4.8

#181022 05/07/2002 04:04
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
1/4 finalu.

HAS Wartkowice - Inter Mediolan/Los Pocracos

Jutro wyjezdzam, wiec typy na 1/4 finalu juz dzis.

702 06.07, godz.17.00 FC Coleraine-Troyes 1 5.2
707 06.07, godz.20.00 Gent-St.Patrick's X 4.5
710 06.07, godz.15.00 Samara-Dinaburg X 4.5
711 07.07, godz.17.00 Teplice-SantaClara 2 3.7
714 07.07, godz.17.00 Synot-Helsingborg 2 3.2
703 07.07, godz.17.30 Mon.1860-Borisov X 4.8

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1