|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał tw30: [qb]Witam Kanion Prem w takim razie po co jest ten regulamin ? Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!! Czytać jeszcze umiem , po prostu przeoczyłem kawałek regulaminu. Widze , że nie możesz się pogodzić z porażką. Pozdrowienia tw30[/qb] tw 30 umiem przegrywac ale mam pewne watpliwosci czy typy ktore podales byly zagrane przed meczem , poniewaz ja ich nie widzielm miedzy godzina wyslania twojego postu a edycja! kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
mecz rewanżowy DRAGON Swinoujscie-pozostała 4
mecze na wyjeździe profesional 02.07.2002 184 19:00 Helsingborg-AIK Sztokholm x 2.95 03.07.2002 185 19:00 Kalmar-IFK Goteborg 2 2.1 04.07.2002 209 17:30 Anjalankoski-Vassa 1 1.48 187 19:00 Hammarby-Landskrona x 3.20 05.07.2002 183 19:00 Djurgarden-Elfsborg 1 1.63
mam nadzieje że ktoś sie jeszcze zgłosi,bo to ostatni dzwonek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Pozostała 4 to :Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I) :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!!
1 MECZ!!! INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I) WALKOWER !!!!3-0!!POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
HAS Wartkowice(I) - Leyton Orient (IV)
Prof: 185 3.07 19.00 Kalmar-IFK Goteb. 2 2.1 209 4.07 17:30 Anjalankoski-Vaasa 0 3.6 211 4.07 17.30 Inter T.-Hameenl. 0 3.8 188 4.07 19:00 Norrkoping-Sundsv. 2 3.6 183 5.07 19.00 Djurgarden-Elfsb. 0 3.4
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$: 1) Victoria awansowała do 1/8 finału (tw30 więcej nie edytuj postów - masz szczeście że zapisałem sobie stronę jak było jeszcze przed meczem Niemców i faktycznie miałeś takie typy)
CZesc Prem
Nie moge zrozumiec jednej rzeczy Prem co mnie to interesuje ze ty to widziales ? skoro to ja bylem przeciwnikiem tw30 , ja niestety nie mialem takiego szcescia i nie widzialem tego przed edycja postu !!!! Wyciag z regulaminu EEL
" 6. Nie wolno edytować postów w temacie EEL! "
Prem w takim razie po co jest ten regulamin ? Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!
pozdrawiam kanion[/qb] jestem tego samego zdania,jeśli jest regulamin,a ktoś nie wie co to jest ,to powinny być z tego konsekwencje,przestrzegajmy regulamin,i prosze o wyjasnienie tej sprawy,bo regulamin został złamany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Westside (dom) : #1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4 #2 Kansas C.-Washing. X 3.2 #3 Colorado-Chicago 1 2.15 #4 Jari-Lahti X 3.1 #5 Malmo-Halmstad X 3.2 #6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78
Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Oryginalnie wysłał mario145: [qb]WITAM!!!
1 MECZ!!! INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I) WALKOWER !!!!3-0!!POZDRAWIAM MARIO145[/qb] No witam Delikatnie mówiąc niezupełnie się z powyższym obwieszczeniem zgadzam. Po pierwsze mecz się odbył i o walkowerze nie ma mowy, po drugie to nie był mecz INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I) tylko Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II)-Arka Gdynia (I) - INTER MEDIOLAN(III), więc INTER powinien podać pięć typów a nie sześć - pamiętaj o sześciu tym razem! Po trzecie prawidłowy wynik to 1:0 dla Los Pocracos. Do pozdrowień to nie mam zastrzeżeń:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Oryginalnie wysłał Maciejev: [qb]Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Westside (dom) : #1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4 #2 Kansas C.-Washing. X 3.2 #3 Colorado-Chicago 1 2.15 #4 Jari-Lahti X 3.1 #5 Malmo-Halmstad X 3.2 #6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78
Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Sorki grasz jednak ze mna narazie 1:1 Rewanz: Westside - Huragan Huragan: 1078 23:55 New England - Columbus -x- 2.9 1079 23:55 Dallas - Metrostars -x- 3.00 1069 17:30 MyPa - Vaasa 1.40 -1- 1071 17:30 Inter - Haemenlinna 1.50 -1- 1070 17:30 Atlantis - Tampere -x- 2.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Oryginalnie wysłał Maciejev: [qb]Nie wiem z kim gram! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Westside (dom) : #1 L.Angeles-S.Jose 1 2.4 #2 Kansas C.-Washing. X 3.2 #3 Colorado-Chicago 1 2.15 #4 Jari-Lahti X 3.1 #5 Malmo-Halmstad X 3.2 #6 Jazz P.-HJK Hels. 2 1.78
Z kim gra Westside ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Sorki grasz jednak ze mna narazie 1:1 Rewanz: Westside - Huragan Huragan: 1078 23:55 New England - Columbus -x- 2.9 1079 23:55 Dallas - Metrostars -x- 3.00 1069 17:30 MyPa - Vaasa 1.40 -1- 1071 17:30 Inter - Haemenlinna 1.50 -1- 1070 17:30 Atlantis - Tampere -x- 3.00 sorki za 2 post
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Trener Los Pocracos juz zadecydował kto zagra w rewanżu. Dumnie wypinając pierś na której widnieje klubowy znaczek wybiegli na murawę:
#1 Prof Inter T.-Hameenl. 2 @ 6.2 #2 Prof Jari-Lahti x @ 3.1 #3 Prof Jari-Lahti x2 @ 1.65 #4 Prof Lahti strzeli gola @ 1.32 #5 STS MyPa - Vaasa 2 @ 7.10
Pozdrawiam przeciwnika Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Treviso przystępuje do rewanżu w składzie:
#1 STS MyPa - Vaasa 2 @ 7.10 #2 Prof Inter T.-Hameenl. 2 @ 6.2 #3 Lok.Moskwa - Uralan 2 @ 7.10 #4 N.England-Columbus x @ 2.95 #5 Prof Jari-Lahti x @ 3.1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Przepraszam za lekką dezorganizację panująca w rozgrywkach. Jest to moja wina, gdyż nie mogłem panować nad rozgrywkami (awaria komputera, naprawa, itd.). Teraz już jest wszystko w porządku. Prosiłbym o napisanie zwycięzców 1/8 finału, podawajcie wyniki dwumeczów co znacznie ułatwi mi losowanie 1/4 finału, pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam !!! Vęgoria Węgorzewo -Tottenham Hotspur Czas na rewanż. STS 04.07 1# 1074 19:00 Hammarby-Landskrona [email] [email protected]<br[/email] />2# 1076 19:00 Malmoe FF-Halmstad [email] [email protected]<br[/email] />3# 1069 17:30 Mypa-Vaasa [email] [email protected]<br[/email] />4# 1070 17:30 Atlantis-Tampere [email] [email protected]<br[/email] />5# 1071 17:30 Inter-Haemenlinna [email] [email protected]<br[/email] />6# 1079 23:55 Dallas-Metrostars [email] [email protected]<br[/email] /> Pozdrawiam tw30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam pierwszy trener zespolu Tottenhamu jest na rozmowach z poteznymi klubami zagranicznymi a wiec musze jeszcze przejac jego zespol ale taktyka bedzie podobna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a wiec
sts 04.07
1077 23:55 Los Angeles - San Jose X 2.90
1078 23:55 New England - Columbus X 2.90
1080 23:55 Kansas City - DC United X 3.10
1081 23:55 Colorado - Chicago X 3.10
1075 19:00 Norkoeping - Sundsvall X 3.15
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
(1st leg) Newcastle - Liverpool val. 3-0
Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem w związku z powyższym.
Po krótkim zgrupowaniu w górach Newcastle jednak przygotowało skład na mecz rewanżowy.
FC Liverpool - Newcastle UTD
Wszystko 04.07.2002, 23:55
sts 1077 Los Angeles - San Jose 1 (2.45) 1078 New England - Columbus 1 (2.45) prof 583 Kansas C.-Washing. X (3.2) 584 Dallas-Metro Stars X (3.2) 585 Colorado-Chicago 1 (2.15)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Leyton Orient - HAS Wartkowice 0:2 0:0
HASy graja dalej.
Dzieki za gre orient.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
1/4 finalu.
HAS Wartkowice - Inter Mediolan/Los Pocracos
Jutro wyjezdzam, wiec typy na 1/4 finalu juz dzis.
702 06.07, godz.17.00 FC Coleraine-Troyes 1 5.2 707 06.07, godz.20.00 Gent-St.Patrick's X 4.5 710 06.07, godz.15.00 Samara-Dinaburg X 4.5 711 07.07, godz.17.00 Teplice-SantaClara 2 3.7 714 07.07, godz.17.00 Synot-Helsingborg 2 3.2 703 07.07, godz.17.30 Mon.1860-Borisov X 4.8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
1/4 finalu.
HAS Wartkowice - Inter Mediolan/Los Pocracos
Jutro wyjezdzam, wiec typy na 1/4 finalu juz dzis.
702 06.07, godz.17.00 FC Coleraine-Troyes 1 5.2 707 06.07, godz.20.00 Gent-St.Patrick's X 4.5 710 06.07, godz.15.00 Samara-Dinaburg X 4.5 711 07.07, godz.17.00 Teplice-SantaClara 2 3.7 714 07.07, godz.17.00 Synot-Helsingborg 2 3.2 703 07.07, godz.17.30 Mon.1860-Borisov X 4.8
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|