Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#181023 05/07/2002 04:31
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM!!!!!!!

NO TO REWANZ!!!!

1.1146 19:00 Djurgarden - Elfsborg 1 1.75
2.1497 19:30 Baden - Lugano 2 2.50
3.1145 16:00 Lok.Moskwa - Uralan 2 7.10
4.1081 00:55 Colorado - Chicago X 3.10
5.1080 00:55 Kansas City - DC United X 3.10
6.1079 00:55 Dallas - Metrostars X 3.10

POZDRAWIAM MARIO145

#181024 05/07/2002 13:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Westside - Huragan 1-0 ( 2-1 a.g.)

awans: Westside

Dzieki za grę. Pozdrawiam!

#181025 05/07/2002 23:54
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
amRO to jest jeszcze 1/8 finału :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#181026 06/07/2002 05:50
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
No i DRAGON Swinoujscie nie doczekal sie przeciwnika,3:0 i 3:0 przez walkowery,szkoda ze nie po meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#181027 08/07/2002 02:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czesc uQ$

Moje propozycje odnosnie dogrywki sa nastepujace:
1. Strzelamy po jednym karnym.
2. W miedzyczasie podajemy typy na 1/4 (do jutra termin na I mecz) i kto wygra w karnych ten awansuje i jego typy sie policza.

Jezeli akceptujesz to moj pierwszy strzal

Prof 07-07-2002
23:50 584 Chicago-Colorado X 3.2

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1