|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!!!!!!
NO TO REWANZ!!!!
1.1146 19:00 Djurgarden - Elfsborg 1 1.75 2.1497 19:30 Baden - Lugano 2 2.50 3.1145 16:00 Lok.Moskwa - Uralan 2 7.10 4.1081 00:55 Colorado - Chicago X 3.10 5.1080 00:55 Kansas City - DC United X 3.10 6.1079 00:55 Dallas - Metrostars X 3.10
POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Westside - Huragan 1-0 ( 2-1 a.g.)
awans: Westside
Dzieki za grę. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
amRO to jest jeszcze 1/8 finału :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
No i DRAGON Swinoujscie nie doczekal sie przeciwnika,3:0 i 3:0 przez walkowery,szkoda ze nie po meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Czesc uQ$
Moje propozycje odnosnie dogrywki sa nastepujace: 1. Strzelamy po jednym karnym. 2. W miedzyczasie podajemy typy na 1/4 (do jutra termin na I mecz) i kto wygra w karnych ten awansuje i jego typy sie policza.
Jezeli akceptujesz to moj pierwszy strzal
Prof 07-07-2002 23:50 584 Chicago-Colorado X 3.2
|
|
|
Link skopiowany do schowka