|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
W bet-at-home i Betway tez można przekazem  tylko mam kolejne pytanie: czy na druku jako ODBIORCE wpisywac nazwe buka czy tez nazwe banku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nazwę buka, tak samo jak przy tradycyjnym przelewie z konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Czy wiecie może czy to prawda ,że przedłuzyli do 31.03.2008 wymiane dowodów ze starych na nowe? Bo ja mam klaustrofobie od 3 miesięcy i nie wiem czy się wyrobie na 31.12.2007. Dzieki za odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
agorafobie:) miało być. Ciagle mi się to myli:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Z tego co wiem to przedłużyli wazność dowodów do 31.03.2008. Ale jak teraz złozysz dowód to trzeba czekac ok. 1,5-2 miesiące na odbiór. Ja złożyłem 2 tygodnie temu a mam termin odbioru na 7.01.2008
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Z mojej wiedzy wynika że też przedłuzyli do 31.03.2008 mozliwośc wymiany , nie tylko ważnośc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Na forum na pewno jest kilka osob które miało do czynienia z programem IDEAS. Czy ktos mógłby mi pomóc zaprojektowac matryce do wtryskarki z wkładka która ewentualnie podesle. Ewentualna pomoc oczywiscie odpowiednio wynagrodze. Sprawa wazna do czwartku do 18 później zaczynam Andrzejkowac  . Zainteresowanych prosze o kontakt przez priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Z mojej wiedzy wynika że też przedłuzyli do 31.03.2008 mozliwośc wymiany , nie tylko ważnośc. http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/4689
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Poratuje mnie ktoś?,potrzebuje 5E na netellera jest ktoś chętny na wymianę, bajeczną sumę wpłacam pierwszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Kiedys byla taka strona, ze wysylalo sie sms czy costam i komus o danej porze dzwonil telefon, a jak odbieral to grala jakastam piosenka. Znacie adres tej strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Kończy mi sie umowa z neostradą. Oferują teraz 1 mb po 65 zł. Jest jakie inne tansze rozwiazanie ? Jak tak to jakie. Z góry dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Kończy mi sie umowa z neostradą. Oferują teraz 1 mb po 65 zł. Jest jakie inne tansze rozwiazanie ? Jak tak to jakie. Z góry dzieki. Jak na mój gust to cholernie drogo. Ja w Multimedii płacę bodajże 45 zł również za 1 MB. Jeżeli trafi się na jakąś okazję to powinno być sporo taniej. Ot choćby Netia intensywnie się reklamuje, a i 600zł do ręki obiecuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Potrzebujesz pomocy ? pomożemy... jeśli tak to mi powiedzcie czy wybralibyście robote prywatną zamiast państwowej ? Na tej pierwszej wyjde ok 400-500 na plus... Do połowy grudnia musze zdecydowac i juz o niczym innym nie potrafie myslec, powoli wysiadam a urlop bezpłatny koncze w grudniu... Z jednej strony pewnosc i stabilizacja w urzedzie za mniejszą kase ,z drugiej wiecej pieniedzy ale robota u prywatnego a sami wiecie jak to jest, dzis zakład jest a jutro moze byc różnie... Moze ktos ma podobne doświadczenia ? Juz wybrał, zdecydował i rzuci jakies mądre zdanie ? Dzieki i pozdrawiam... Marcin
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wszystko zależy od rodzaju pracy. Jeżeli w urzędzie masz się użerać z ludźmi za mniejsze pieniądze to pracuj u prywatnego. Jeżeli u prywatnego masz np. targać 500kg dziennie za trochę więcej kasy - ja bym brał urząd. Poza tym w urzedzie łatwiej sobie wyrobić znajomości i koneksje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
jesli chodzi o rodzaj pracy to zostałem kierownikiem zakładu produkujacego beton i sprzedajacego wszelkiej masci materiały na opał... kupe na głowie i niemało problemów z ludzmi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938 |
Mam do Was prosbe... dziewczyna ma do napisania referat na temat zmian emerytalnych w Polsce po 1989r i meczy mnie zebzm znalazl jej materialz na ten temat... macie moze cos na ten temat jakies uzyteczne strony poswiecone tej kwestii? z gory wielkie dzieki http://www.e-finanse.com/artykuly/76.pdfWielkie dzieki  mam nadzieje że jej wystarczy i nie bedzie dalej meczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
"You're taking me higher High as I could be" Nie mam pomysłu na przetłumaczenie tego, tzn. wiem co to znaczy ale nie do końca  hmm bierzesz, podnosisz mnie wyżej, wyżej niż mogę być? w sensie uczuciowym oczywiście  Coś takiego Panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
4 strings ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
"You're taking me higher High as I could be" Nie mam pomysłu na przetłumaczenie tego, tzn. wiem co to znaczy ale nie do końca  hmm bierzesz, podnosisz mnie wyżej, wyżej niż mogę być? w sensie uczuciowym oczywiście  Coś takiego Panowie? Jak dla mnie tu chodzi o to, że zabiera mnie "tak wysoko" jak tylko ja mogę być (w sensie uczuciowym ma sens  ).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|