Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
W bet-at-home i Betway tez można przekazem smile

tylko mam kolejne pytanie: czy na druku jako ODBIORCE wpisywac nazwe buka czy tez nazwe banku??

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nazwę buka, tak samo jak przy tradycyjnym przelewie z konta.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
dzieki

Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
Czy wiecie może czy to prawda ,że przedłuzyli do 31.03.2008 wymiane dowodów ze starych na nowe? Bo ja mam klaustrofobie od 3 miesięcy i nie wiem czy się wyrobie na 31.12.2007.

Dzieki za odpowiedz smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
agorafobie:) miało być. Ciagle mi się to myli:)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Z tego co wiem to przedłużyli wazność dowodów do 31.03.2008. Ale jak teraz złozysz dowód to trzeba czekac ok. 1,5-2 miesiące na odbiór. Ja złożyłem 2 tygodnie temu a mam termin odbioru na 7.01.2008

Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
Z mojej wiedzy wynika że też przedłuzyli do 31.03.2008 mozliwośc wymiany , nie tylko ważnośc.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Na forum na pewno jest kilka osob które miało do czynienia z programem IDEAS. Czy ktos mógłby mi pomóc zaprojektowac matryce do wtryskarki z wkładka która ewentualnie podesle. Ewentualna pomoc oczywiscie odpowiednio wynagrodze. Sprawa wazna do czwartku do 18 później zaczynam Andrzejkowac wink. Zainteresowanych prosze o kontakt przez priv.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Zielone Wirusy
Z mojej wiedzy wynika że też przedłuzyli do 31.03.2008 mozliwośc wymiany , nie tylko ważnośc.


http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/4689

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Poratuje mnie ktoś?,potrzebuje 5E na netellera jest ktoś chętny na wymianę, bajeczną sumę wpłacam pierwszy tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Kiedys byla taka strona, ze wysylalo sie sms czy costam i komus o danej porze dzwonil telefon, a jak odbieral to grala jakastam piosenka. Znacie adres tej strony?

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Kończy mi sie umowa z neostradą. Oferują teraz 1 mb po 65 zł. Jest jakie inne tansze rozwiazanie ? Jak tak to jakie. Z góry dzieki.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by misiek1991
Kończy mi sie umowa z neostradą. Oferują teraz 1 mb po 65 zł. Jest jakie inne tansze rozwiazanie ? Jak tak to jakie. Z góry dzieki.

Jak na mój gust to cholernie drogo. Ja w Multimedii płacę bodajże 45 zł również za 1 MB. Jeżeli trafi się na jakąś okazję to powinno być sporo taniej. Ot choćby Netia intensywnie się reklamuje, a i 600zł do ręki obiecuje smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Potrzebujesz pomocy ? pomożemy... jeśli tak to mi powiedzcie czy wybralibyście robote prywatną zamiast państwowej ? Na tej pierwszej wyjde ok 400-500 na plus... Do połowy grudnia musze zdecydowac i juz o niczym innym nie potrafie myslec, powoli wysiadam a urlop bezpłatny koncze w grudniu... Z jednej strony pewnosc i stabilizacja w urzedzie za mniejszą kase ,z drugiej wiecej pieniedzy ale robota u prywatnego a sami wiecie jak to jest, dzis zakład jest a jutro moze byc różnie... Moze ktos ma podobne doświadczenia ? Juz wybrał, zdecydował i rzuci jakies mądre zdanie ? Dzieki i pozdrawiam... Marcin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wszystko zależy od rodzaju pracy. Jeżeli w urzędzie masz się użerać z ludźmi za mniejsze pieniądze to pracuj u prywatnego. Jeżeli u prywatnego masz np. targać 500kg dziennie za trochę więcej kasy - ja bym brał urząd.
Poza tym w urzedzie łatwiej sobie wyrobić znajomości i koneksje wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
jesli chodzi o rodzaj pracy to zostałem kierownikiem zakładu produkujacego beton i sprzedajacego wszelkiej masci materiały na opał... kupe na głowie i niemało problemów z ludzmi...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by kondzik
Mam do Was prosbe... dziewczyna ma do napisania referat na temat zmian emerytalnych w Polsce po 1989r i meczy mnie zebzm znalazl jej materialz na ten temat... macie moze cos na ten temat jakies uzyteczne strony poswiecone tej kwestii? z gory wielkie dzieki

http://www.e-finanse.com/artykuly/76.pdf


Wielkie dzieki piwo mam nadzieje że jej wystarczy i nie bedzie dalej meczyć tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
"You're taking me higher
High as I could be"

Nie mam pomysłu na przetłumaczenie tego, tzn. wiem co to znaczy ale nie do końca grin hmm bierzesz, podnosisz mnie wyżej, wyżej niż mogę być? w sensie uczuciowym oczywiście wink Coś takiego Panowie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
4 strings ? wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by darkoo
"You're taking me higher
High as I could be"

Nie mam pomysłu na przetłumaczenie tego, tzn. wiem co to znaczy ale nie do końca grin hmm bierzesz, podnosisz mnie wyżej, wyżej niż mogę być? w sensie uczuciowym oczywiście wink Coś takiego Panowie?

Jak dla mnie tu chodzi o to, że zabiera mnie "tak wysoko" jak tylko ja mogę być (w sensie uczuciowym ma sens wink ).

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, alfa, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1