|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Heh, nie ośmieszaj się misiu.
Zarejestrowałeś się 24.11.2007, a ten temat został zamknięty i zepchnięty na drugą stronę dnia 20.11.2007 (24.11.2007 może był już nawet na 3 lub 4 stronie). Dziwne, że nowy user od razu szuka takich tematów na co najmniej drugiej stronie w To i Owo :] Po przeczytaniu go domaga się jeszcze przeprosin dla jakiegoś typa, którego nie widział nawet jednego posta. Dziwne, dziwne.
Z mojej strony EOT. Dla mnie wszystko jest jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
dla mnie też wszystko jasne: mało kumaty jesteś:) więc zakończmy tą dyskusje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ale po co rozmawiasz sam ze sobą?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
rene się tu nie pojawia przez ciebie, może gdybyś go przeprosił to by zmienił zdanie- proste Jeszcze tylko do tego się odniosę. "...zmieni zdanie...". Jakie zdanie? Czyżbyś wiedział, że pan rene coś postanowił? Przecież nic nie pisał, że odchodzi, może po prostu nie wchodził jeszcze na forum, ale ma zamiar normalnie się udzielać. Czyżbyś miał jakieś info z pierwszej ręki? Jak nie, to gdzie napisał, że odchodzi? Bo w temacie pisał, że wróci, bo lubi tu pisać. Hę? Twoje zeznania są strasznie chujowe ;] DEFINITYWNY EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Boże dopomórz!
wejdz na link , przeczytaj i przestań zadawać głupie pytania.
Wesołych Swiąt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ale po co rozmawiasz sam ze sobą??  i to jeszcze nie na temat ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
ale po co rozmawiasz sam ze sobą??  i to jeszcze nie na temat ?  Chyba zaraził się od niejakiego Luksa Nillisa vel Cobra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Eee... Każdy ma tu swojego sobowtóra? Chyba muszę conieco nadrobić...
Prosiłbym moda, jak tu zajrzy, o skasowanie niepotrzebnych postów...
|
|
|
Link skopiowany do schowka