Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
inzynierk #1779113 15/11/2007 04:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
zakłady handicap na NHL +1,5:-1,5: są na czas normalny czy z ew. dogrywką?

Bonus: Unibet
robert423 #1779116 15/11/2007 04:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by robert423
zakłady handicap na NHL +1,5:-1,5: są na czas normalny czy z ew. dogrywką?

zakladka "zasady" po prawej stronie Ci to powie

yaaho #1779127 15/11/2007 04:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dzięki, a tak dla potomności:

Rynki Puck Line (tj. rynki handicapów meczów ligi NHL (National Hockey League)) zostaną rozstrzygnięte na podstawie końcowego wyniku wliczając jakąkolwiek dogrywkę oraz ewentualne rzuty karne. Wszystkie rynki 'handicapów' na pozostałe mecze zostaną rozstrzygnięte na podstawie wyniku na koniec czasu regulaminowego, wykluczając dogrywkę.

robert423 #1784689 17/11/2007 03:25
Dołączył: Mar 2007
Posty: 5
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 5
Ktoś jeszcze dostał ten kredyt? O co z nim chodzi?

tompl #1784706 17/11/2007 03:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by tompl
Ktoś jeszcze dostał ten kredyt? O co z nim chodzi?

oni tak nazywaja bonus smile dostales jakas kase za jakies promo i tyle

yaaho #1812391 28/11/2007 00:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Niech ktoś mi wytłumsczy dlaczego np.w meczu anwil-khimiki jest linia ustawiona na poziomie 6.5 i kursy na wygranie anwilu jest 2.04 a khimiki 1.65. A przeciez w betfair niema marzy, tylko od wygranych odliczane jest 5% czyli powinny kursy byc wieksze niz w pinnacle a są tak niskie ? Ja chyba dokońca nierozumiem zasad tej giełdy?

premium #1812462 28/11/2007 01:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
bo ktos musi te kursy wystawic, a kosz to BARDZO malo popularna dyscyplina na betfair, jak chcesz sobie basket typowac to w betfair tylko nba, czasem jakis blad tez mozna zlapac w europejskiej koszykowce i tyle...

yaaho #1813008 28/11/2007 03:05
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Nadszedl szczesliwy dzien gdy mam zamiar wyplacic czesc kasy. smile
Chce to zrobic przelewem bankowym na swoje konto w BPH. Wiekszosc rubryk jest jasna, ale co powinienem wpisac w:

"Oddział, w którym założono konto"?

czyli co? Jaki oddzial w moim miescie?

Mysle, ze wyplacajacych bylo wielu wink i licze na fachowa pomoc.

ogorek #1813542 28/11/2007 04:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Chce zagrać zakład

wpisuję stawkę kurs po jakim chce zagrać i daje prześlij i NIC ani drgnie.


Wie ktoś dlaczego ? Na Operze i Mozilli to samo .

Maciek #1813572 28/11/2007 04:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
http://service.betfair.info/info_polish.html


W razie problemów związanych z dostępem i nawigacją witryny, proszę zapoznać się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi usuwania usterek:

Opróżnij pamięć buforową (Cache) - Za każdym razem gdy odwiedzasz stronę internetową Twój komputer zachowuje pewną część informacji i w przypadku zapełnienia się Cache, może to powodować problemy. Aby opróżnić Cache:

Z przeglądarki internetowej, wybierz ‘Narzędzia’, a następnie ‘Opcje Internetowe’;
W sekcji ‘Tymczasowe Pliki Internetowe’ wybierz ‘Skasuj Pliki’;
Pojawi się pytanie czy ‘Skasować całą zawartość off-line’ ,proszę zaznaczyć pole i kliknąć ‘OK’;
Następnie, ponownie w sekcji ‘Tymczasowe Pliki Internetowe’, kliknij na ‘Cookies’ i kliknij ‘OK’
W tej samej sekcji, kliknij na ‘Ustawienia’. Upewnij się, iż została wybrana opcja ‘Każda wizyta na stronie’
Ponownie kliknij ‘OK’, a następnie zamknij okno ‘Opcje Internetowe’.
Aktywacja Cookies - Aby móc korzystać z witryny Betfair, należy uaktywnić Cookies. Aby to zrobić należy:

Z przeglądarki internetowej, wybierz ‘Narzędzia’, a następnie ‘Opcje Internetowe’;
Kliknij na tabulator ‘Prywatność’;
W sekcji ‘Strony Internetowe’ kliknij na ‘Edytuj’;
W polu ‘Adres Strony Internetowej’ wpisz ‘www.betfair.com’ , a następnie kliknij na ‘Udostępnij’;
Aby zachować kliknij ‘OK’, a następnie zamknij okno ‘Opcje Internetowe’;
Cookies zostaną uaktywnione jedynie dla witryny Betfair.

punter UK #1813605 28/11/2007 04:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Czasem w lewej dolnej stronie ekranu (nad paskiemn zadań) pojawi się taki wykrzyknik w trójkącie w którym pisze

Problem ze stroną sieci WEB mogą uniemożliwić jej własciwe wyświetlanie lub działanie .

Cookie oraz to inne dziadostwo kasuje zawsze jak wyłączam komputer.

ogorek #1819760 30/11/2007 05:33
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Originally Posted by ogorek
Nadszedl szczesliwy dzien gdy mam zamiar wyplacic czesc kasy. smile
Chce to zrobic przelewem bankowym na swoje konto w BPH. Wiekszosc rubryk jest jasna, ale co powinienem wpisac w:

"Oddział, w którym założono konto"?

czyli co? Jaki oddzial w moim miescie?

Mysle, ze wyplacajacych bylo wielu wink i licze na fachowa pomoc.

Czyli nikt nie wypłaca? smirk

ogorek #1819785 30/11/2007 05:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nikt nie wyplaca bo to kosztuje 15 euro

andrzejek_84 #1819827 30/11/2007 05:43
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Originally Posted by andrzejek_84
nikt nie wyplaca bo to kosztuje 15 euro

I tu się mylisz - już tylko 5Euro. Przy wypłacanych dużych kwotach, z których chcesz skorzystać inaczej niż płacąc kartą 5Euro to dużo mniej niż prowizja płacona przy wypłacie gotówkowej z karty kredytowej

ogorek #1820243 30/11/2007 07:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to dziwne bo u mnie pisze jak bykobok okienka gdzie wpisuje kwote do wyplaty (Kwota przekazana na konto zostanie pomniejszona o opłatę za przelew USD15.00.)

andrzejek_84 #1820248 30/11/2007 07:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a w rubryce oddzial ja bym wpisal poprostu adres tej placowki gdzie zakladales konto

ogorek #1820287 30/11/2007 07:37
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Kwota przelewu podczas wypłaty już nie wynosi jak wcześniej 15e, a 5e - czyli dokładnie tak jak napisał ogoorek.

Jeśli chodzi o oddział, to na dobrą sprawę to pole nie jest aż ta istotne. Na 99% jeśli wpisałbyś błędne dane i tak pieniądze przyszłyby na Twoje konto wink ale należy tam podać adres odziału banku, w którym zakładałeś konto. W przypadku gdy otwierałeś rachunek drogą elektroniczną (mBank, Inteligo) wprowadź adres, pod jakim znajduje się główna siedziba Twojego banku.

ubbe #1820476 30/11/2007 14:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Betfair nie limituje ale....
Czy nie ulega pokusie np postawienia bota ktory by monitorowal graczy ktorym dobrze idzie i uprzedzal jego zagrania, czyli jesli on wysyla zlecenie to bot zrealizowalby automatyczne zlecenie w imieniu i na konto BF przed tym graczem, czyli zamiatal najlepsze kursy?
Pytam bo od jakiegos czasu idzie mi nawet tam nie najgorzej i widzialem kilka przypadkow (wystarczajaco zeby zauwazyc taka 'ciekawostke' ze np skladam zlecenie a tu odrzut bo kurs juz o te 0.02-0.04 wyzszy (chodzi o lay) i albo trzeba czekac albo brac wyzszy...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Lord limit ustalaja gracze a nie betfair.Firma pobiera tylko prowizje od wygranego zakladu.Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
Originally Posted by Lord Devastator
Betfair nie limituje ale....
Czy nie ulega pokusie np postawienia bota ktory by monitorowal graczy ktorym dobrze idzie i uprzedzal jego zagrania, czyli jesli on wysyla zlecenie to bot zrealizowalby automatyczne zlecenie w imieniu i na konto BF przed tym graczem, czyli zamiatal najlepsze kursy?
Pytam bo od jakiegos czasu idzie mi nawet tam nie najgorzej i widzialem kilka przypadkow (wystarczajaco zeby zauwazyc taka 'ciekawostke' ze np skladam zlecenie a tu odrzut bo kurs juz o te 0.02-0.04 wyzszy (chodzi o lay) i albo trzeba czekac albo brac wyzszy...


nie chcem byc zlosliwy ale lordzie juz sobie nie pograsz smile
moze poczytaj sobie posty RAFTERA ku przestrodze

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1