Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wyglada na to ze w tej rozmowie na gg to ON ma racje smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
dupa nie znęcanie

to pod znęcanie nie podchodzi..co najwyżej pod znieważanie ale to obydwoje wink

ostatnio byłem świadkiem w śledztwie o znęcanie psychiczne właśnie i wiem jakie muszą być przesłanki żeby takie coś podeszło pod paragraf...

KeeP #1820498 30/11/2007 15:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Art. 207. § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.


KeeP #1820545 30/11/2007 16:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Po pierwsze: policja ja oleje :0
Po drugie: podejrzewam, ze dziewczyna tylko tak gada aby postraszyc (na 99% - w koncu laski wymyslaja czesto glupoty)
Po trzecie: jesli tak zrobi to informacja sie rozniesie i tylko dziewczyna sobie zaszkodzi, bedzie miala opinie idiotki itp.

Poza tym same wydruki nie wystarcza bo jest masa sposobow aby taka rozmowe spreparowac albo znaczaco zmienic...

rivex #1820585 30/11/2007 17:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
uuuu to ja ostatnio też "poznęcałem się psychicznie" nad swoją byłą...

Dobrze, że ona nie siedzi na tym forum bo bym miał przerąbane laugh

Temat bardziej pasuje do działu ŚMIESZNE tongue


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobrze, że Majka z "Pierwszej miłości" nie wie co o niej z Kameleonem piszemy, bo by się dla nas to mogło źle skończyć.

laugh

shane #1820664 30/11/2007 18:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
niech idzie smile
polcija przyjdzie do niej aby zarekwirowac dysk twardy z archwium i tak znajda nielegelne oprogramowanie itp smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No panienka ma niezła wizje. Nie widze za bardzo szans aby cos tym uzyskała, pewnie chłopakowi tylko nerwy zszarpie wink

Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
To jest po prostu dramat.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by platynowy007
Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :]


Leon woli Rusajkę, a ja faworytki nie mam tongue

shane #1820692 30/11/2007 18:25
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
na całą sprawe jeden wielki laugh laugh laugh

nie rozumiem tylko jednej rzeczy, dlaczego ona chce z tym iśc dopiero w poniedziałek, skoro może już dziś, mogła wczoraj, może w sobote i niedziele. Psiarnia otwarta 24 godz. na dobe?


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dziś ma fryzjera laugh

shane #1820729 30/11/2007 18:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by shane
Originally Posted by platynowy007
Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :]


Leon woli Rusajkę, a ja faworytki nie mam tongue

laugh laugh

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Najlepsza jest salowa Justyna :* a Majka ma siano w głowie ;]

shane #1820731 30/11/2007 18:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
I humor z rana mi się po prawił laugh

SJS #1820805 30/11/2007 20:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Niech sie leczy smirk .

P.S Smiech na sali laugh

Kylo #1820810 30/11/2007 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Widze , że temat wywołał śmiech na forum, w sumie to jest swego rodzaju parodia jakby tak z boku na to spojrzec, pierwsze co bym zrobil to smiech, a drugie pomyslale o tej dziewczynie ze z glowka nie do konca wszystko gra
1.)Jednak to nie jest jakis dzieciuch tylko studentka prawa,

2)twierdzi zajadle ze juz jedna sprawe zakladala o znecanie sie przez gg i narobila smrodu sporo

3) bylem swiadkiem ze ma zrobione zdjecia z archiwum oraz wydruki z gg wiec to wyglada powaznie, przynajmniej z jej strony

4) jej byly w sumie leje na to, ale lepiej sie zapytac w razie W bo z Policja to roznie
np kilka lat temu kumpelsie smial ze Policja znalazla u niego windows 98 pirata i mu sparwe zaklada za to, przestal sie smiac jak dostal za tego jednego WINDOWS 98 rok zawiasow i cizko po sudiach bylo przez to prace znalezc.


Kylo #1820811 30/11/2007 20:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Komedia...z elementem tragedii...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha oczywiscie wszystkie teksty o tym jak jemu nawrzucala wymazala sprytnie z archiwum.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Loony25
aha oczywiscie wszystkie teksty o tym jak jemu nawrzucala wymazala sprytnie z archiwum.
i tu masz odpowiedź. Bodajze Rivex juz o tym wspominał. Wiadomości na gg łatwo zmanipulować, dadać , wykasować.
Zaden dowód jak dla mnie śmieszne zdjęcia czy printy wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Loony25
Jednak to nie jest jakis dzieciuch tylko studentka

Moj dyplom po raz kolejny stracil na wartosci frown

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1