|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
wyglada na to ze w tej rozmowie na gg to ON ma racje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
dupa nie znęcanie to pod znęcanie nie podchodzi..co najwyżej pod znieważanie ale to obydwoje  ostatnio byłem świadkiem w śledztwie o znęcanie psychiczne właśnie i wiem jakie muszą być przesłanki żeby takie coś podeszło pod paragraf...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Art. 207. § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Po pierwsze: policja ja oleje :0 Po drugie: podejrzewam, ze dziewczyna tylko tak gada aby postraszyc (na 99% - w koncu laski wymyslaja czesto glupoty) Po trzecie: jesli tak zrobi to informacja sie rozniesie i tylko dziewczyna sobie zaszkodzi, bedzie miala opinie idiotki itp.
Poza tym same wydruki nie wystarcza bo jest masa sposobow aby taka rozmowe spreparowac albo znaczaco zmienic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
uuuu to ja ostatnio też "poznęcałem się psychicznie" nad swoją byłą... Dobrze, że ona nie siedzi na tym forum bo bym miał przerąbane  Temat bardziej pasuje do działu ŚMIESZNE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobrze, że Majka z "Pierwszej miłości" nie wie co o niej z Kameleonem piszemy, bo by się dla nas to mogło źle skończyć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
niech idzie  polcija przyjdzie do niej aby zarekwirowac dysk twardy z archwium i tak znajda nielegelne oprogramowanie itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
No panienka ma niezła wizje. Nie widze za bardzo szans aby cos tym uzyskała, pewnie chłopakowi tylko nerwy zszarpie  Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
To jest po prostu dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :] Leon woli Rusajkę, a ja faworytki nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
na całą sprawe jeden wielki nie rozumiem tylko jednej rzeczy, dlaczego ona chce z tym iśc dopiero w poniedziałek, skoro może już dziś, mogła wczoraj, może w sobote i niedziele. Psiarnia otwarta 24 godz. na dobe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dziś ma fryzjera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Aż tak 'jedziecie' po Majce Shane i Kamel? A myslałem, ze się w niej kochacie :] Leon woli Rusajkę, a ja faworytki nie mam   Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Najlepsza jest salowa Justyna :* a Majka ma siano w głowie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
I humor z rana mi się po prawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Niech sie leczy  . P.S Smiech na sali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Widze , że temat wywołał śmiech na forum, w sumie to jest swego rodzaju parodia jakby tak z boku na to spojrzec, pierwsze co bym zrobil to smiech, a drugie pomyslale o tej dziewczynie ze z glowka nie do konca wszystko gra 1.)Jednak to nie jest jakis dzieciuch tylko studentka prawa,
2)twierdzi zajadle ze juz jedna sprawe zakladala o znecanie sie przez gg i narobila smrodu sporo
3) bylem swiadkiem ze ma zrobione zdjecia z archiwum oraz wydruki z gg wiec to wyglada powaznie, przynajmniej z jej strony
4) jej byly w sumie leje na to, ale lepiej sie zapytac w razie W bo z Policja to roznie np kilka lat temu kumpelsie smial ze Policja znalazla u niego windows 98 pirata i mu sparwe zaklada za to, przestal sie smiac jak dostal za tego jednego WINDOWS 98 rok zawiasow i cizko po sudiach bylo przez to prace znalezc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Komedia...z elementem tragedii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha oczywiscie wszystkie teksty o tym jak jemu nawrzucala wymazala sprytnie z archiwum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
aha oczywiscie wszystkie teksty o tym jak jemu nawrzucala wymazala sprytnie z archiwum. i tu masz odpowiedź. Bodajze Rivex juz o tym wspominał. Wiadomości na gg łatwo zmanipulować, dadać , wykasować. Zaden dowód jak dla mnie śmieszne zdjęcia czy printy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jednak to nie jest jakis dzieciuch tylko studentka Moj dyplom po raz kolejny stracil na wartosci 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|