Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Loony25
"XXX 12:48:25
Co NIE?!? Co nie?!? A co do przeprosin nie ustapie:Albo je uslysze albo policja."

Ta wlasnie dostalem od niej jak jej tlumaczylem zeby poszla po rozum do głowy, ku*** nie mam sil, rece opadaja, niech sie blazni mam to gdzies

Daj jej link do tego tematu. Moze sie biedaczka opamieta.


Jak ona zdolna do takich rzeczy to nie zdziwilbym sie jakby wydrukowala ten temat jako kolejny dowod na policji za oczernianie ją i wyzywanie jej od kretynek

o fak, pozwalaby nas wszystkich, a Ty Loony bys mial juz w ogole ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
a ze stanalem po jego stronie to

X 12:58:37
TY si epowinienes leczyc, naprawde...



i tyle wskoralem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
co ćpacie ? laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Niech idzie na Policje, zwiną go a ona potem powie na konferencji, że juz nikt przez tego czlowieka życia nie straci laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Stalion
Originally Posted by Loony25
Na szczescie kumpla mam rozsadnego , ma swoja godnosc i za ch*** nie przeprosi


I dobrze. Trza twardo grin

Po prostu czytam sobie to i bierze mnie smiech. Jednak sprawa wcale nie jest taka smieszna, chyba bardziej zalosna.
Nie mam pojecia o co dokladnie chodzi (i co chce zdzialac) ta Twoja kolezanka...



co chce zdzialac? wie ze kumpel idzie do wojska zawodowego i na chwile obecna go rpzeswietalaja o niekaralnosci, dlatego chce mu anrobic smrodu jak sie tylko da zeby go nie przyjeli i prysly jego wielkie marzenia, po prostu go zniszczyc w ten sposob i sie cieszyc ze byla gora i wygrala. to chce

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Loony25
Dlaczego dopiero w poniedziałek? dzisiaj juz wiem, dala mu ultimatum i szanse, albo ja przeprosi do poniedzialku publicznie albo idzie na Policje, czyli taki maly babski szantaz, ona mu nawrzucala tyle samo co on ale on ma przeprosic, .Jezli ma choc odrobine godnosci to tego nie zrobi bo by sie ponizyl tylko, wiec na 99% jednak na Policje

to teraz niech on idzie na policje o szantazowanie laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by Stalion
Originally Posted by Loony25
Na szczescie kumpla mam rozsadnego , ma swoja godnosc i za ch*** nie przeprosi


I dobrze. Trza twardo grin

Po prostu czytam sobie to i bierze mnie smiech. Jednak sprawa wcale nie jest taka smieszna, chyba bardziej zalosna.
Nie mam pojecia o co dokladnie chodzi (i co chce zdzialac) ta Twoja kolezanka...



co chce zdzialac? wie ze kumpel idzie do wojska zawodowego i na chwile obecna go rpzeswietalaja o niekaralnosci, dlatego chce mu anrobic smrodu jak sie tylko da zeby go nie przyjeli i prysly jego wielkie marzenia, po prostu go zniszczyc w ten sposob i sie cieszyc ze byla gora i wygrala. to chce

Jakie wredne babsko, pozniej niech sie nie zdziwi o przypadkowym wypadku grin

Kylo #1820882 30/11/2007 21:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Loony , nie pierdol tylko dawaj jej nr GG laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
zerwali, czyli teraz ta sztuka jest wolna? laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by czepek
Originally Posted by Loony25
Dlaczego dopiero w poniedziałek? dzisiaj juz wiem, dala mu ultimatum i szanse, albo ja przeprosi do poniedzialku publicznie albo idzie na Policje, czyli taki maly babski szantaz, ona mu nawrzucala tyle samo co on ale on ma przeprosic, .Jezli ma choc odrobine godnosci to tego nie zrobi bo by sie ponizyl tylko, wiec na 99% jednak na Policje

to teraz niech on idzie na policje o szantazowanie laugh


HA dokladnie mu to samo powiedzialem laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Experto
zerwali, czyli teraz ta sztuka jest wolna? laugh
to nie tylko GG ale i nr telefonu , zdjecia moze na priv zapodac laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Numer gg to ja zmielimy na kotleta laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ja na jego miejscu to bym sobie z niej jazde zrobił. Ona za chuja nie pójdzie na policję. To jest gwarantowane smile Na jego miejscu bym powiedział coś takiego: "Chcesz mnie zaskarżyć proszę bardzo, spotkajmy się jutro o 14 i razem pójdziemy na komisariat, od razu mnie zatrzymają i oszczędzisz im pracy w poszukiwaniu mnie. Ja natomiast od razu zeznam, ze mnie zgwałciłaś 3 miesiące temu...przywiązałaś mnie do łóżka, a ja powiedziałem "nie". Za gwałt grozi do 5 lat pozbawienie wolności. Może będziemy siedzieć w jednej celi? To byłby nasz rok przedślubny...Wyobraź sobie to: tylko Ty ja na dwóch metrach kwadratowych...czyż to samo w sobie nie jest ekscytujące?" Ogólnie chodzi o to żeby on pokazał, ze mu nie zależy na tym czy ona pójdzie na policję czy nie. Musi pokazac, ze to dla niego bedzie frajda i ze nigdy czegoś takiego nie dostąpił i chciałby spróbować jak to jest. Ta panna chce tylko sprawdzić czy ten koleś ma jaja żeby sie jej przeciwstawić. Ona nigdy w życiu nie pójdzie na psy.

Kylo #1820902 30/11/2007 21:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Kylo
Numer gg to ja zmielimy na kotleta laugh


chcesz zeby na Ciebie tez gromadzila material dowodowy?:)

ja wiem ze to wszystko jest smieszne ale dla mnie po prostu zalosne bo wiem ze to wszystko niestety dzieje sie naprawde...:(

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Pierniczek
Ja na jego miejscu to bym sobie z niej jazde zrobił. Ona za chuja nie pójdzie na policję. To jest gwarantowane smile Na jego miejscu bym powiedział coś takiego: "Chcesz mnie zaskarżyć proszę bardzo, spotkajmy się jutro o 14 i razem pójdziemy na komisariat, od razu mnie zatrzymają i oszczędzisz im pracy w poszukiwaniu mnie. Ja natomiast od razu zeznam, ze mnie zgwałciłaś 3 miesiące temu...przywiązałaś mnie do łóżka, a ja powiedziałem "nie". Za gwałt grozi do 5 lat pozbawienie wolności. Może będziemy siedzieć w jednej celi? To byłby nasz rok przedślubny...Wyobraź sobie to: tylko Ty ja na dwóch metrach kwadratowych...czyż to samo w sobie nie jest ekscytujące?" Ogólnie chodzi o to żeby on pokazał, ze mu nie zależy na tym czy ona pójdzie na policję czy nie. Musi pokazac, ze to dla niego bedzie frajda i ze nigdy czegoś takiego nie dostąpił i chciałby spróbować jak to jest. Ta panna chce tylko sprawdzić czy ten koleś ma jaja żeby sie jej przeciwstawić. Ona nigdy w życiu nie pójdzie na psy.



ok tylko po co ten szantaz ze albo sie ponizy i go rpzeprosi publicznie jak pies albo policja, to sie zalosne strasznie robic zaczyna, i jakby nie chciala isc to po co gromadzi te materialy dowodowe, znam ja dosc dobrze i wiem ze jest do tego zdolna, zarzeka sie ze juz raz tak zrobila. Niewiem moze lubi niszczyc ludziom marzenia i zycie? Takie hobby?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Jakie marzenia? jakie niszczenie życia? Stary zrozum, ze ona po prostu chce sprawdzić czy koleś wymięknie. Jak koleś jest cipa to jeszcze jej kwiatki kupi i przeprosi. Daj mi jej gg to sobie z nią pogadam laugh Ładna jest? smile Zrobiła już raz coś takiego? i jaki był efekt? Czyżby zerowy? U mojego brata była taka sytuacja, ze jego koledzy zrobili strone internetową o pedałach, a konkretnie o jednym z jego kolegów i wkleili jego zdjecia i zrobili z niego publicznie pedała. Chłopaki poszli na zeznania, a całą sprawe uznano jako młodzieńczy wybryk. Stary relax smile Jak ja Ci mówię, że ona nie pójdzie na psy to znaczy, że nie pójdzie. Znam się trochę na babach i wiem co ona chce osiągnąć. Trochę zaufania smile Poza tym moje doświadczenie zawodowe podpowiada mi, że to nie Twojemu kumplowi zrobiła taką akcje tylko Tobie...mogę sie mylić, ale strasznie zaangażowałeś się w tę sprawę, dużo emocji wkładasz w to co piszesz: "niszczyć marzenia, życie". Mam rację?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Kutwa zapomniałem, ze gg nie mam, daj mi maila laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Pierniczek
Jakie marzenia? jakie niszczenie życia? Stary zrozum, ze ona po prostu chce sprawdzić czy koleś wymięknie. Jak koleś jest cipa to jeszcze jej kwiatki kupi i przeprosi. Daj mi jej gg to sobie z nią pogadam laugh Ładna jest? smile Zrobiła już raz coś takiego? i jaki był efekt? Czyżby zerowy? U mojego brata była taka sytuacja, ze jego koledzy zrobili strone internetową o pedałach, a konkretnie o jednym z jego kolegów i wkleili jego zdjecia i zrobili z niego publicznie pedała. Chłopaki poszli na zeznania, a całą sprawe uznano jako młodzieńczy wybryk. Stary relax smile Jak ja Ci mówię, że ona nie pójdzie na psy to znaczy, że nie pójdzie. Znam się trochę na babach i wiem co ona chce osiągnąć. Trochę zaufania smile Poza tym moje doświadczenie zawodowe podpowiada mi, że to nie Twojemu kumplowi zrobiła taką akcje tylko Tobie...mogę sie mylić, ale strasznie zaangażowałeś się w tę sprawę, dużo emocji wkładasz w to co piszesz: "niszczyć marzenia, życie". Mam rację?


Pierniczek wiem , ze to wylada jakby dotyczylo mnie, ale zaprzecze, dotyczy mojego NAJLEPSZEgo przyjaciela, ona ma pretensje do mnie ze trzymam jego strone i go bronie. Ok jest a wlasciwie byla moja dobra znajoma bo w sumie z byla z nim w zwiazku i sei dobrze znamy, ale dopiero teraz widze (on zreszta tez) ze wyszlo szydlo z worka i po zerwaniu, dal jej kopa mozna powiedziec, ona pokazuje swoje drugie oblicze...zalosna ta cala historia, ale bylem swiadkiem jak ona te materialy faktycznie ma i grozi mupolicja, smsy po nocy non stop to samo "albo przeprosisz mnie cymbale nakolanach albo policja masz czas do 18" . takie smsy dostaje.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ok. Co z tego, ze ma wydrukowane materiały? takie coś można sobie w wordzie napisać i wydrukować....Niech Twój kolega zapyta ja czy ma legalnego windowsa, bo pewnie wezmą jej komputer jako dowód rzeczowy do sądu. To raz, a dwa to właśnie dzwoniłem do ojca(jest adwokatem) i pytałem co on o tym myśli...Wyział mnie to raz smile powiedział, że jak nawet ona pójdzie na psy to wezwą go na przesłuchanie i razem z jakimś dyżurnym policjantem będą z niej ziać laugh Twój kumpel nie dostanie ani grzywny, ani żadnego wyroku tylko pouczenie w stylu: "proszę następnym razem uważać na słowa, bo w dzisiejszych czasach to o wszystko ludzi do sądu chcą targać." To wszystko. W sądzie sa kolejki po 2 lata żeby odbyła sie jakaś sprawa wiec nikt nie bedzie się przejmował wydrukowanym tekstem w wordzie...trochę powagi. Twojemu koledze nic nie grozi, nie bój się o to. pzdr

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
niedlugo na gg wszystkie problemy beda rozwiazywane smile
parlament bedzie zlikwidowany smile
bedziemy prowadzickazda sprawe smile
ta widac ze ja umorzymy smile


Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1