|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Lada Togliatti 2-1 Severstal Czerepowec SKA St.Petersburg 3-2k AK Bars Kazań Traktor Czeljabińsk 3-2 Dynamo Moskwa Vitiaz Cechov 2-7 Awangard Omsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
1/2 grudnia[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579 |
Ufa - Czerpowiec 1 @ 1.35 Kurs wydaje m isie troche przesadzony , Ufa na swoim lodzie miecie wszytko i wszystkich , o czym swiadczy bilans 19-0-0-0-1 .Uwazam ze w tym meczu Ufa nie da najmniejszych szans swoim rywalom i wygrywajac dzisiaj bedzie mogla sie cieszyc mistrza Rosji .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
3-5 grudnia[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
wczoraj piękny Win Kazania i mimo iż wielu już ich skreslało stają się na koniec sezonu "top form team"  końcówka sezonu, walka o miejsca przed play-offami i koniec żartów, dzisiaj Jarosław, Dynamo i Omsk dziś grają w roli sporych faworytów. Dynamo nie wygrało w Reg.time zadnego z ostatnich 4 spotkań, a muszą uwazac bo za ich plecami i Kazań i Omsk i moga wylądować po za ósemką. przyjezdza do nich Vityaz czyli Podkonicky i Koroliuk, druzyna która dostaje baty od Novokuz. i Spartaka. HW. Omsk jeden z głównych zawodów sezonu. Dostali ostatnio od Amuru i Traktora a wiec biją ich nawet najsłabsi. Dzisiejszy mecz pokaże czy poważnie myslą jeszcze o walce o pozycje przed p-o. Raz jeszcze im zaufam, bardziej na przełamanie niż kierując się ich formą. I na koniec Jarosław, obok Kazania mój faworyt ligi, są szanse na dogonienie CSKA i tym powinni być "naładowani" w ostatnich meczach. Róznica klas w składach. szczerze ominąłbym Tver, jako ze druzynie tej po prostu nie ufam, grają strasznie w kratke a Amur ostatnio zaskakuje formą, a w meczu Spartaka widziałbym bardziej x2 za sporą stawke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W koncu w Kazaniu musialy wypalic transfery gwiazd ( ktore zrobili pod koniec pazdziernika ) na skale europejska: Oleg Pietrov, Petr Cejanek i Jukka Hentunen plus Robert Esche w bramce ( w razie czego zawsze jest Noronen). Przespali transfery w przerwie miedzy sezonami, ale jak zaczelo byc zle ( slaby start ) siegneli po spore pieniadze i wielkie wzmocnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
6 grudnia[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
8 grudnia[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W rosyjskiej superlidze powoli zamyka sie okno transferowe wiec kluby zaczynaja sie wzmacniac na potege teraz 2 znaczace w walce o mistrzostwo kluby siegnely po 2 swietnych bramkarzy - do bramki Metallurga Magnitogorsk ( przez 2 sezony poprzednie w Magnitce mial zajebiste srednie puszczonych goli na mecz 1,22 i 1,61 ) powrocil z Kolner Kandyjczyk Travis Scott. W Kolner wytrzymal tylko 4 miechy po czym zatesknil za Rosja ... a moze $  - a do bramki Dynamo Moskwa wypozyczony zostal z finskiego JYP moj ulubiony bramkarz finski Sinuhe Wallinheimo - oznacza to SPORA strate dla zespolu JyP ( rozegral 24 mecze w tym sezonie majac 0,925 % obron strzalow )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Aktualna tabela:[ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
19 grudnia:[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
24 grudnia:[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Lokomotiv Jarosław - Sibir Nowosibirsk over 4,5 @1.5 3/10 expekt U gospodarzy widać, że nauczyli się wreszcie nie tracić seryjnie punktów ze słabymi rywalami, czego dowodem były 2 wyjazdowe zwycięstwa z Amurem i Vitiazem. Rozmiary wygranych nie są ważne - liczą się punkty, by dogonić czołówkę potrzeba już tylko punktu, bo tyle traci Jarosław do trzeciego Magnitogorska. Ufa i SKA będą raczej poza zasięgiem przed fazą play-off. Dzisiejszy rywal z Nowosibirska ostatnie poza wygranymi ze Spartakiem i efektownym 6-2 z MVD nie zaliczy do udanych. W spotkaniach z CSKA (1-8) i Omskiem (2-6) widać było różnicę klas, która nie jest w stanie sama się zniwelować. Do tego trzeba umiejętności, a te choć są ogromne to jednak niewystarczające na grę z możnymi tej ligi. Myślę, że expekt zaproponował odpowiedni kurs na over 4,5. Dzisiaj Wigilia więc nie ma co przesadzać ze stawką i 3/10 jest optymalna. Ostatnie 4 spotkania to 4 overki więc jestem dobrej myśli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Lokomotiv Jarosław 4-3 Sibir Nowosibirsk  prawdziwy prezent pod choinkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
zvonmir nie mowiles ze grubo to grales buraczku jeden...zapodaj jakiegos pewniaka z jutrzejszych meczów ktore sa dostepne u nuków, oferta NIE ZA BOGATA ALE TRZA COS W KONCU WYBRAC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
oferta na jutro bardzo bogata, a tego meczu z Superligi nie grałem grubo - patrz na stawkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
26 grudnia:[ Linked Image] Zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Ci Rosjanie są niemożliwi - nie dają nam spokojnie poświętować Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa under 5,5 @1.7 3/10 sportingbet Cieszy mnie bardzo postawa gospodarzy. Po rozgromieniu Awangardu aż 6-1 czekają ich derby ze Spartakiem i wg mnie będzie to o wiele cięższy mecz niż poniedziałkowy. Typ bardzo ryzykowny, bo zależy od dyspozycji bramkarza Jeremiejewa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
a poza tym:
Nizniekamsk - Vitiaz Cechov over 4,5 @1.8 3/10 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|