Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622


laugh laugh laugh laugh

co taki czlowiek ma w glowie... laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
z innego forum:

kilka porad jak poderwać dziewczynę:

Jest kilka sposobuw. Ja opanowałem 164 sposoby podrywania kobiet ze wskaźnikiem skuteczności 100%. Warzne, rzeby sposub dobrać do swojej osobowości czyli, że np. introwertyk nie morze stosować sposobuw brawórowych albo facet odwarzny i pewny siebie nie morze podrywać metodą zaszczerzoną dla intelektualistuw. Blokers podrywa kobietę na żucie gumy, plócie na ziemię, slang i swuj kaptór ale już krawaciasz nie morze plóć, bo po piersze nie umie, a po drugie nie licóje to z jego krawatem. Chyba, ze chce poderwać blacharę albo serialuwkę. Ale znuw - blachary nie lecą na krawaty tylko na łańcuchy i tatu łarze. Krawat dla blachary nie żyje.
Są tesz sposoby uniwersalne dla wszyskich ale czeba je opanować do perfektu. Np. sposub na kurę. Mósisz dziewczynie opowiadać o kurach i zaimponować wiedzą na ten temat. Tu musisz dobże znać temat, bo przy okazji kury morzesz gadać o wszyskim: o gotowaniu, o panu Juzku z radia, o rzyciu i problemach kur, o ich psyhice i śmierci kury. Śmierć zawsze trafia do dziewczyn. Był też sposub na kaczkę ale to teraz niemodne podrywanie, bo się dziewczynom kojaży z polityką.Kiedy chcesz poderwać dziewczynę w kolejce, to musisz shować ręce do kieszeni i prawą nogę unieść lekko do gury. Ona cię zauwarza, a ty wtedy jedziesz z grubej róry: ale kolejka, nie? Jak ona to usłyszy i zareagóje, to coś musisz otpowiedzieć, rzeby rozmowa miała tempo. Są 3 morzliwości podtżymania rozmowy: 1) muwisz: z tobą, to mugł bym stać w kolejce do końca życia, 2) muwisz: a co tam, kiełbasę kópię sobie gdzie indziej. Idziesz ze mną?, 3) muwisz: ale masz fajne bóty. Jarają mnie takie. Ile za nie dałaś? I tu już plusójesz u dziewczyny.Potem mósi wystompić komplement. Na poczontek musi być co puł minóty ale potem dawkę czeba ograniczać. Np. muwisz jej: ty to wyglądasz na mondrą, nie to co te puste serialuwy albo blaszki. I ona wtedy poczóje się do wartościowana. Drógi komplement mósi jusz nawiązywać do wyglądu, np. ale masz wypasione uszy albo: ale masz uda, jak gdyby ze skały wykóte, albo: ale ty młodo wyglondasz jak na swoje lata. I tu już masz zwieża w sieci. Starszym kobietom nalerzy muwić: wyglondasz jakbyś była w wieku swojej curki, zero zmarszczek ani siwizny. Ty to masz pałer. Jeśli hcecie zarwać kobietę z nad wagą, powyrzej 53 kg, to nie mósicie ich zbytnio bajerować. Wystarczy im kópić chipsy albo zapiekankę i jusz jesteście w połowie drogi. Ja takie kobiety, ze względu na rozmiar bioder nazywam obwodnicami.
Oczywiście tych tehnik jest multóm i nie mam czasu, by je opisać ale z grupsza mósicie znać potstawy, rzeby nie być bes pary. Jak się ma fajną brykę, to wystarczy pannie zajechać drogę i jusz jest twoja.Mnie wystarczy zdjencie kobiety i jusz wiem jakich technik urzyć. Z tym, ze ja mam łatwiej od was, bo ja się jusz urodziłem z bajerem i ja raczej muszę uwarzać rzeby nie zdobyć kobiety. Lgną do mnie jak dresy do beemek. Naj łatwiejsze do za rwania są kobiety niepszystępne. Ze niby nie do zarwania. Dobry złodziej włamóje się do bryki naj dłurzej 3 minuty. Ja poczebuję tyle samo dla niepszystępnej. Ale tu tesz stosuje wyjątki. Nie podrywam dziewczyn, kture noszom majtki z Bied Ronki.Jeśli ktoś jest rudy albo łysy i jeszcze na dodatek nie ma gada nego, to mósi stosować tzw. techniki specjalne. Są one bardziej złorzone i nie mam czasu, by je dokładnie opisać. Powiem tylko, ze taki człowiek mósi stosować tzw. podryw agresywny, nie morze się poddawać, mósi dziewczynę prawie osaczyć. Nawet łysy ma czasem szansę wyrwać dobry towar. Doradzałem paru łysym kiedyś, jak zdobyć kobietę.Wbrew pozorom najtrudniejsze są do zarwania kobiety najmniej atrakcyjne. One mają zakodowane w dyńkach, ze nikt ich nie chce, a jeśli chce to albo gupi albo nie widomy. One są zgorzkniałe wiec najlepiej zastosować tu sposub `na cytrynę', na `wiadro' albo `na mecenasa'. Nie bende ich opisywał, bo są bardzo skomplikowane.Wiecej zachodu wymaga wyrywanie szczęśliwych merzatek albo panien zarenczonych. Tu niezawodna jest technika na odbijankę ale ona składa się z 27 pod tehnik i nie mam czasu, by je opisywać. Tu jusz czeba być bardzo dobże przygotowanym teoretycznie, bo się prowadzi bardzo dynamicznom grę.Moja ulubiona technika to jak odbić dziewczynę z pod outarza. Ale o niej innym razem.Czasem jest tak, ze para poznaje się, paczy sobie w oczy i jusz wie, ze są sobie psze znaczeni. Ja uwielbiam wchodzić w takie pary jako ten czeci. Znam takie techniki, ze ona jusz po 10 minótach nie pamięta, ze komuś paczyła w oczy.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Originally Posted by pettersen


laugh laugh laugh laugh

co taki czlowiek ma w glowie... laugh

o jaaa o jaaa nie mogę o jaaa jakie to śmieszne o jaaa po co takie kretynki w ogóle po ziemi chodzą o jaaaa laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Mr.Bonifacy
....

Ja tez mam sposob : KUPIC KU*WA SLOWNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pomylilo mi sie cos sory , myslalem ze to inny temat tongue mad

Ale bledy raza na kilometr lub wiecej.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
laugh

shane #1822647 01/12/2007 08:07
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by shane
laugh
kiedys widzialem program o produkcji ich filmow to zwala na maxa

ale ile oni takiego czegos w rok tworza to juz paranoja

shane #1822657 01/12/2007 08:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by shane
laugh

dobre laugh

Zulus #1822659 01/12/2007 08:25
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
możliwe, że było, ja nie widziałem, niektóre gole jak rasowi napastwnicy laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
"Beznadzieja, nie ma Anglii, nie ma Szkocji. Nie będzie komu kibicować na tych mistrzostwach Europy i nic na nich nie zarobimy" - jeszcze kilka dni temu martwili się właściciele sportowych pubów i restauracji w Wielkiej Brytanii.
Szybko jednak wpadli na pomysł, jak podczas czerwcowej imprezy zapełnić swoje knajpy - cała Wielka Brytania będzie dopingować Polaków.

"Polska jest jedyna drużyną z Wysp, która zagra na Euro" - napisała jedna ze szkockich gazet.

onet.pl

laugh

SJS #1824277 02/12/2007 00:43
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
nie wiem czy było ale.. laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by ArtekPotito2
możliwe, że było, ja nie widziałem, niektóre gole jak rasowi napastwnicy laugh
~`1.19 Jimmy Floyd Hasselbaink, faktycznie jeden z lepszych snajperów ostatniej dekady, jak widać również pod własna branką nie traci instynktu strzeleckiego laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
nie pamiętam czy było tongue

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Ronaldo asystuje, ciekawe czy Rooney WYstrzeli laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484

weed #1825674 02/12/2007 06:11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912


skoki narciarskie parami... laugh

qlman #1826012 02/12/2007 09:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,37736729,102452722,4329519,0,forum.html - jedne z komentarzy onetowych do artykułu "Grupa himalaistów natrafiła na... yeti?" (http://wiadomosci.onet.pl/1651155,12,item.html)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1