witam
Hehe no tak vodzior jeszcze tam jakis cien sznasy ci pozostal , wnaszych pojedynkach padl 2xremis po 0:0 a wie zebys skoczyl na 2 miejsce podszebna jest ci wygrana 2:0 a ja wtedy bym musial przegrac z barcelona 3:0 , mowiac mogl bym zastosowac te same mecze(sklad) co twojie mecze (sklad) w tedy juz bym mial gwarantowane 2 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ale nie zrobie tego... zagram swojimi"typami"
ale sadze ze razem sie spotkamy w 2 lidze albo wyzej ,bo komitet ma zrobic spory porzadek z tymi druzynami co se robia te smieszne walkowery ,pozdro vodzior!!!
No i mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pierwwszy mecz 0:0
22 Kolejka(ostatnia)
FC.S.G - FC Barcelona
FC.S.G-----------------------------
A02 Aston V.-Bolton [email]
[email protected]<br[/email] />A02 Aston V.-Bolton [email]
[email protected]<br[/email] />A09 Newcastle-Liverp. [email]X@3<br[/email] />A09 Newcastle-Liverp. [email]
[email protected]<br[/email] />A10 Southamp.-Tottenh. [email]
[email protected]<br[/email] />A10 Southamp.-Tottenh. [email]
[email protected]<br[/email] />-----------------------------
Wszystkiego najleprzego w Nowym Roku
Pozdra...przeciwnika