iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#182341 22/12/2002 20:09
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
Gy_Gy_Craw podałeś ten sam typ co twój przeciwnik
046 Parma-Inter x 2.9
pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#182342 23/12/2002 01:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam

ehh nawet nie zuwazylem ,kurde czyli typ nie trafiony ,teraz musze liczyc na wygrana interu
ehh!!
Dobrze ze przypomniales ale potem bym i tak zauwazyl , ale spox
pozdro

#182343 23/12/2002 02:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam

Inter wygral 2-1 wiec moj powturzony typ interu X niema juz znaczenia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#182344 23/12/2002 21:09
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Witam

20 kolejka

Fikolki Gorzow - Unia Tarnow

009 Manch.C.-Tottenham [email][email protected][/email] 23/21.00
A06 Middles.-Manch.Utd [email][email protected][/email] 26/17.00
A15 Bradford-Stoke [email][email protected][/email] 26/14.00
A02 Bolton-Newcastle [email][email protected][/email] 26/14.00
A21 Norwich-Brighton f+2 2.1 26/16,00

Pozdrawiam

#182345 25/12/2002 16:10
Dołączył: May 2002
Posty: 148
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 148
20 Kolejka
LKS Losie- Nordica Sports
Skład gości:
A01 Birmingham-Everton 2.5 (1)
A02 Bolton-Newcastle 3.1 (1)
A03 Chelsea-Southampt. 1.49 (1)
A04 Liverpool-Blackb. 1.58 (1)
A05 Manches.C.-A.Villa 1.93 (1)

#182346 25/12/2002 22:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witam

20. Round
FC Slaughter Gorzow - FC Maslice Wroclaw

FC Slaughter Gorzow
-----------------------------
A05 Manches.C.-A.Villa [email][email protected]<br[/email] />A01 Birmingham-Everton [email][email protected]<br[/email] />A07 Sunderland-Leeds [email][email protected]<br[/email] />A04 Liverpool-Blackb. [email][email protected]<br[/email] />A18 Derby-Grimsby [email][email protected]<br[/email] />A19 Leicester-Ipswich [email][email protected]<br[/email] />-----------------------------

Wesolych swiat
Pozdro

#182347 26/12/2002 17:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
20 kolejka
Widzew 1981-FC Barcelona
Barca
A09 WBA-Arsenal 2 1.78

święta są i nie chce mi się pisać
po co jak i tak walkower
jeden typ wystarczy
pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#182348 26/12/2002 23:59
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

FC Kolejorz Rzeszow - Sandecja Nowy Sacz

gospodarze zagraja w takim skladzie:
1.164 Funchal-Belenenses 2 2.85 27/22.00

wiecej nie pisze bo i tak walkower jest:)

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#182349 28/12/2002 12:51
Dołączył: May 2002
Posty: 148
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 148
Nordica Sports - Sandecja Nowy Sacz
Skład gospodarzy:
010 Arsenal-Liverpool 1.68 (1)
Więcej nie podaję bo nie ma sensu i tak walkower.

#182350 28/12/2002 19:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
leon941 nie obrazisz się o pożyczenie typka

21 kolejka
FC Barcelona-Fikolki Gorzow

Barca
010 Arsenal-Liverpool 1 1.68

pozdro

#182351 28/12/2002 19:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witam

21. Round
Unia Tarnow - FC Slaughter Gorzow

FC Slaughter Gorzow
-----------------------------
012 Blackburn-W.H.U. [email][email protected]<br[/email] />013 Charlton-W.B.A. [email][email protected]<br[/email] />111 Watford-Leicester [email][email protected]<br[/email] />105 Ipswich-Walsall [email][email protected]<br[/email] />132 Hibernian-Aberdeen 3.2
-----------------------------

Pozdro

#182352 29/12/2002 01:39
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Witam

21 kolejka
Unia Tarnow - FC Slaughter Gorzow

132 Hibernian-Aberdeen [email][email protected][/email] 29/16,00
135 Partick-Dundee Utd [email][email protected][/email] 29/16,00
424 Cardiff-Huddersf. [email protected] 29/16.00
611 Wrexham-Shrewsbury [email][email protected][/email] 29/13.00
H11 Hibernian-Aberdeen (0:1)[email protected] 29/16.00
018 Newcastle-Tottenh. [email][email protected][/email] 29/15.00

Pozdrawiam

#182353 29/12/2002 02:56
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Witam

22 kolejka

LKS Losie - Unia Tarnow

Manchester United - FC Sunderland 1
FC Arsenal - FC Chelsea 1
Blackburn Rovers - FC Middlesbrough 1
Leeds United - Birmingham City 1
FC Southampton - Tottenham Hotspur x

nie podaje stawek i numerów bo w tej chwili ich nie znam, a nie stety do konca tygodnia nie bedę mial dostemu do internetu

Pozdrawiam

#182354 29/12/2002 18:53
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam:)

ja tez pozycze typka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
21 kolejka
FC Mleqolaqi - FC Kolejorz Rzeszow

typ gosci
010 Arsenal-Liverpool 1 1.68

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#182355 31/12/2002 02:32
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

cos sie zaczyna cos sie konczy, ostatnia kolejka EELu, osttatni dzien starego roku NOWY zawsze jest lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
podajac sklad zespolu na ostatnia kolejke zycze wszystkim uczestnikom EEL "DOSIEGO ROKU" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

FC Kolejorz Rzeszow - Nordica Sports

gospodarze liczac jeszcze na potkniecie FC Slaughter Gorzow z FC Barcelona (liczac na to ze lider nie zagra o pietruszke ) wystapia w nastepujacym skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

1.A09 Newcastle-Liverp 2 2.8 1/20.45
2.A21 Reading-Leicester 2 2.4 1/14.00
3.A35 Crewe-Mansfield f+2 2.3 1/16.00
4.A63 Hearts-Hibernian 1 2.35 2/20.45
5.A03 Blackburn-Middlesb X 3.1 1/16.00
6.A16 Cr.Palace-Coventry X 2.95 1/16.00

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#182356 31/12/2002 06:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam

Hehe no tak vodzior jeszcze tam jakis cien sznasy ci pozostal , wnaszych pojedynkach padl 2xremis po 0:0 a wie zebys skoczyl na 2 miejsce podszebna jest ci wygrana 2:0 a ja wtedy bym musial przegrac z barcelona 3:0 , mowiac mogl bym zastosowac te same mecze(sklad) co twojie mecze (sklad) w tedy juz bym mial gwarantowane 2 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ale nie zrobie tego... zagram swojimi"typami"
ale sadze ze razem sie spotkamy w 2 lidze albo wyzej ,bo komitet ma zrobic spory porzadek z tymi druzynami co se robia te smieszne walkowery ,pozdro vodzior!!!

No i mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pierwwszy mecz 0:0

22 Kolejka(ostatnia)
FC.S.G - FC Barcelona

FC.S.G
-----------------------------
A02 Aston V.-Bolton [email][email protected]<br[/email] />A02 Aston V.-Bolton [email][email protected]<br[/email] />A09 Newcastle-Liverp. [email]X@3<br[/email] />A09 Newcastle-Liverp. [email][email protected]<br[/email] />A10 Southamp.-Tottenh. [email][email protected]<br[/email] />A10 Southamp.-Tottenh. [email][email protected]<br[/email] />-----------------------------

Wszystkiego najleprzego w Nowym Roku
Pozdra...przeciwnika

#182357 31/12/2002 15:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
Witam
Barca od kilku dni świętuje awans do II ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ale na ostatnią kolejke chyba dojdzie do siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro dla przeciwnika

FC.S.G-FC Barcelona

skład Barcy
A03 Blackburn-Middlesbrough x 3.1
A04 Charlton-WHU 1 1.94
A21 Reading-Leicester 2 2.4
A25 Watford-Portsmouth x 2.95
A01 Arsenal-Chelsea 1 1.78

wszystkiego najlepszego w nowym roku
pozdro

#182358 01/01/2003 20:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
witam
zastępczy typek za mecz reading-leicester

A09 Newcastle-Liverpol 1 2.35

pozdro

#182359 01/01/2003 20:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
Niestety Charlton-WHU też odwołany

A25 Watford-Portsmouth 2 2.4
jak ten się nie odbędzie już nic więcej nie podaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdro

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1