Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#182623 08/09/2002 17:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Tutaj proszę zgłaszać wszelkie wątpliwości i problemy odnośnie funkcjonowania EEL. Również w tym temacie należy składać apelację o przełożenie meczu.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam Szanowna Komsisje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chcialem poinformowac iz druzyne Lecha w 2 kolejce poprowadzi coach druzyny Tottenhamu, Thom poniewaz ja wyjezdzam w gory na tydzien w poszukiwaniu nowego zawodnika do mojego teamu by walczyc o awans do 1 ligi w EEL:) Najlepiej by bylo znalezc jakiegos walecznego gorala z dobra kondycja bo strzelac to juz sie go nauczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Komisja wydała aprobatę na wyżej wymienione zastępstwo.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Witam,
III liga B bardzo słabo wystartowała: raptem naliczyłem 7 zespołów, które wyszły na murawę. Czy nie warto jeszcze przeorganizować III ligę i wykluczyć zespoły, które nie zagrały? Jeśli się nie zgłoszą to mamy w III B raczej wąskie pole do popisu. Co drugi mecz to walkower <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Lao chybaś się nie wyspał patrz regulamin 6.Uwagi techniczne pkt.5 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdr.
wlalnij se browca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
apofis:
primo - dzięki za zwrócenie uwagi na regulamin.
secundo - walnałem łyskacza,
tertio - pkt 6.5 regulaminu sprawy nie załatwi, jak się okaże, że liga liczy 7 drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wydaje się, że chodzi o to, aby grać, a nie liczyć walkowery.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czesc Prem.
Niektorzy oprocz normalnych 5-6 strzalow podaja 1 czy 2 rezerwowe (na wypadek, gdyby mecz sie nie odbyl). W regulaminie pisze, ze typ zastepczy podaje sie w wypadku nie rozegrania meczu.
W zwiazku z tym mam pytanie: czy mozna podac typ przeciwnika (ten zastepczy) jako swoj podstawowy?
-------------------
Sa juz uaktualnione tabelki [ligaeel.prv.pl].

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Jak podajesz rezerwowe typy a przeciwnik nie podał jeszcze typów TAK natomiast jeśli przeciwnik podał typy to NIE MOŻNA podać takiego typu zastępczego, który u niego jest jako podstawowy!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Lao:
[qb]apofis:
primo - dzięki za zwrócenie uwagi na regulamin.
secundo - walnałem łyskacza,
tertio - pkt 6.5 regulaminu sprawy nie załatwi, jak się okaże, że liga liczy 7 drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wydaje się, że chodzi o to, aby grać, a nie liczyć walkowery.[/qb]
Lao to nie nowość bowiem w I sezonie też problem walkowerów był obecny. Nie mają sensu reorganizacje bowiem i tak znajdą się osoby nie grające.

Pozdrawiam!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Chciałbym Cię Prem prosić byś coś z tym zrobił ,bo w mojej lidze II b odbył sie zaledwie jeden mecz, jeden był przełożony,w dwóch padły walkowery, a w dwóch dwójka zawodników nie podała typów, tak nie może być że na dwanaście osób(dwie są usprawiedliowne przełożone spotkanie) sześć olewa sprawę, konkurs przez to traci cała swoją wartość. Apeluje by wywalić tych kolesi !!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Niestety vanpablo sam nad tym ubolewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cały konkurs traci sens przez takich kolesi jak oni - zastanawiam się czy nie stworzyć czegoś na zasadzie Champions League z powtórnymi zapisami.

Co ja zrobię? Wywalę? Nikogo nie ma na ich miejsce a jak ktoś przyjdzie pewnie oleje. Ja tracę siły jak patrzę na to jak konkurs podupada, tyle czasu zajmuje jego przygotowanie a potem... eh szkoda gadać!

Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]Niestety vanpablo sam nad tym ubolewam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cały konkurs traci sens przez takich kolesi jak oni - zastanawiam się czy nie stworzyć czegoś na zasadzie Champions League z powtórnymi zapisami.

Co ja zrobię? Wywalę? Nikogo nie ma na ich miejsce a jak ktoś przyjdzie pewnie oleje. Ja tracę siły jak patrzę na to jak konkurs podupada, tyle czasu zajmuje jego przygotowanie a potem... eh szkoda gadać![/qb]
dobry pomysl z tym Champions League tylko zeby w tym nie pominac osob ktore naprawde chca grac w EEL tak jak ja mimo iz jestto moj debiut.
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Witam......
Jeżeli byłaby możliwość "przejęcia" jakiegoś zespołu, który nie gra, z chęcią się tego podejmę. Wcześniej się zagapiłem i nie zdążyłem się zapisac do EEL. Proszę o odpowiedź na forum.
Pozdrawiam......

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Prem$ wykonałeś kawał dobrej roboty.

Mam propozycję: wystawienia klubów, które nie zagrały w I kolejce na "licytację". "Kupić" klub będą mogli nowi chętni do ligi, a tacy ciagle się pojawiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Licytacja trwa od poniedziałku do piątku do godz. 12.00. Ponieważ drużyn pewnie będzie sporo: licytacja moze opierać się o zasady, że gracze z ilością postów do 100, wykupują drużyny z III ligi, 101-250 z II ligi, pow 251 - I ligi, a poza tym: "kto pierwszy ten lepszy".
Po wyczerpaniu wolnych zespołów można starać się o zespół z wyższej ligi.
Drużyny kupuje się z aktualnym dorobkiem punktowym. Mecze z I kolejki, gdzie zadna z dwóch drużyn nie zgłosiła się mogą zostać rozegrane w późniejszym terminie.

Drużynę, która nie uzyska nowego "sponsora" powinien objąć "kurator" (syndyk), czyli inny gracz EEL. Gracz, łącznie z kuratelą moze mieć tylko jedną drużynę w danej lidze. Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.

Jeżeli zaginiony właściciel klubu nie pojawi się w ciagu pierwszych trzech kolejek - drużyna na stałe przechodzi pod opiekę zarządu ligi.
Drużyny zarządzane w zastępstwie nie awansują i nie biorą udziału w barażach, chyba że kurator, który zarządzał druzyną wyrazi chęć zakupu drużyny co najmniej na trzy kolejki przed końcem rozgrywek w lidze.

Nieobecności w dalszych kolejkach powinny być traktowane normalnie, czy W.O po trzech W.O. wykluczenie. Jak kurator nie wystawi druzyny, to przyjmuje się, że drużyna pod opieką kuratora osiagnęła SS=0.0.

To powinno załatwić sprawę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Oczywiście decyzja należy do Zarządu ligi.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
Witam.
W tabeli grupy III C nie uwzgledniono wyniku meczu Fikolki Gorzow-FC Mleqolaqi ktory zakonczyl sie remisem 0:0.
Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał arrow:
[qb]Witam.
W tabeli grupy III C nie uwzgledniono wyniku meczu Fikolki Gorzow-FC Mleqolaqi ktory zakonczyl sie remisem 0:0.
Pozdrawiam.[/qb]
Juz jest uwzglednione. Pisalem o tym w temacie "Bardzo wazne". Byla awaria serwera WP i nie moglem edytowac strony.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał Lao:
[qb]Prem$ wykonałeś kawał dobrej roboty.

Mam propozycję: wystawienia klubów, które nie zagrały w I kolejce na "licytację". "Kupić" klub będą mogli nowi chętni do ligi, a tacy ciagle się pojawiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Licytacja trwa od poniedziałku do piątku do godz. 12.00. Ponieważ drużyn pewnie będzie sporo: licytacja moze opierać się o zasady, że gracze z ilością postów do 100, wykupują drużyny z III ligi, 101-250 z II ligi, pow 251 - I ligi, a poza tym: "kto pierwszy ten lepszy".
Po wyczerpaniu wolnych zespołów można starać się o zespół z wyższej ligi.
Drużyny kupuje się z aktualnym dorobkiem punktowym. Mecze z I kolejki, gdzie zadna z dwóch drużyn nie zgłosiła się mogą zostać rozegrane w późniejszym terminie.

Drużynę, która nie uzyska nowego "sponsora" powinien objąć "kurator" (syndyk), czyli inny gracz EEL. Gracz, łącznie z kuratelą moze mieć tylko jedną drużynę w danej lidze. Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.

Jeżeli zaginiony właściciel klubu nie pojawi się w ciagu pierwszych trzech kolejek - drużyna na stałe przechodzi pod opiekę zarządu ligi.
Drużyny zarządzane w zastępstwie nie awansują i nie biorą udziału w barażach, chyba że kurator, który zarządzał druzyną wyrazi chęć zakupu drużyny co najmniej na trzy kolejki przed końcem rozgrywek w lidze.

Nieobecności w dalszych kolejkach powinny być traktowane normalnie, czy W.O po trzech W.O. wykluczenie. Jak kurator nie wystawi druzyny, to przyjmuje się, że drużyna pod opieką kuratora osiagnęła SS=0.0.

To powinno załatwić sprawę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Oczywiście decyzja należy do Zarządu ligi.[/qb]
niegłupie ,pomysł jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tylko dlaczego ogranicza sie dla kuratora ilość zdarzeń możliwych do obstawienia?
--Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.!?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????[/qb]
Nie. Po prostu zaraz po zakończeniu meczu podasz wynik.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
niegłupie ,pomysł jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tylko dlaczego ogranicza sie dla kuratora ilość zdarzeń możliwych do obstawienia?
--Kurator wystawia typy nie wcześniej niż w piątek o godz. 12.01.!?[/QB][/QUOTE]

Po to, aby udalo sie sprzedac klub w ciagu tygodnia ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, aker, Lukasz111, rymoholik, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1