|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
W tym temacie proszę zgłaszać wszelkie uwagi na temat Konkursu, reklamacje oraz skargi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Padło takie pytanie: to jeszcze jedno pytanie odnosnie podobnych typow czy moge podac np Arsenal - Boro 1 i jako 2 typ ten sam mecz ale over 2.5 ? W grach zespołowych obowiązuje zasada: Jeden mecz - jeden typ. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ojj ja musze pomarudzic znowu, ale tym razem w slusznej sprawie ;\) Moj blad, ze nie przejrzalem wczesniej regulaminu, ale moze jeszcze da rade to zmienic...
"21. Kursy można brać z Expekt, Sportingbet i Gamebookers." "13. Zwycięzcą pojedynku zostaje osoba, która w ciągu tygodnia poprawnie wytypuje większą ilość typów - liczy się ilość trafionych typów a nie suma kursów."
Jesli chodzi o pierwszy punkt, to dotyczy on III rundy czy calego konkursu? Nawet jesli III, to wybor bukow oszalamiajacy... Moze moznaby dolozyc chociaz B365 albo Pinnacle? Inaczej oferta z lekka lipa.
No i druga sprawa. 1 typer trafia 5 meczy po kursie 1.51, a drugi 4 po kursie 3.0 i pierwszy wygrywa. Dla mnie bezsens absolutny. Argument, ze mecz po 1.8 moze wejsc tak samo jak mecz po 1.2 nie powinien tu raczej decydowac. Przeciez tu powinien liczyc sie zysk. Jesli chcemy wyeliminowac 1/2, X/X etc., to lepiej byloby wprowadzic ograniczenie kursu i gitara. A jak juz sie koniecznie upierac co do tej skutecznosci, to lepiej byloby podniesc kurs minimalny chociaz do 1.7/1.80... Nie sadzisz jarkow?
PS: Wrzucilem jeszcze raz, bo pomylilem tematy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Mysle ze wybor tych 3 buków jest na ta chwile ok. W pinnaclu strasznie szybko zmieniaja sie kursy wiec nie ma co tego buka brac pod uwage. Co do progu kursow, to wspominalem o tym wczesniej ale zostalo tak jak ustalil organizator na poczatku ( moze to i dobrze  ) P.S tez wrzucilem jeszcze raz bo odpowiedzialem w tamtym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Ojj ja musze pomarudzic znowu, ale tym razem w slusznej sprawie ;\) Moj blad, ze nie przejrzalem wczesniej regulaminu, ale moze jeszcze da rade to zmienic...
"21. Kursy można brać z Expekt, Sportingbet i Gamebookers." "13. Zwycięzcą pojedynku zostaje osoba, która w ciągu tygodnia poprawnie wytypuje większą ilość typów - liczy się ilość trafionych typów a nie suma kursów."
Jesli chodzi o pierwszy punkt, to dotyczy on III rundy czy calego konkursu? Nawet jesli III, to wybor bukow oszalamiajacy... Moze moznaby dolozyc chociaz B365 albo Pinnacle? Inaczej oferta z lekka lipa.
No i druga sprawa. 1 typer trafia 5 meczy po kursie 1.51, a drugi 4 po kursie 3.0 i pierwszy wygrywa. Dla mnie bezsens absolutny. Argument, ze mecz po 1.8 moze wejsc tak samo jak mecz po 1.2 nie powinien tu raczej decydowac. Przeciez tu powinien liczyc sie zysk. Jesli chcemy wyeliminowac 1/2, X/X etc., to lepiej byloby wprowadzic ograniczenie kursu i gitara. A jak juz sie koniecznie upierac co do tej skutecznosci, to lepiej byloby podniesc kurs minimalny chociaz do 1.7/1.80... Nie sadzisz jarkow?
PS: Wrzucilem jeszcze raz, bo pomylilem tematy. codi, postaram się odpowiedzieć an Twoje pytania. 1. Lista akceptowanych buków, jest ustalona na cały okres trwania konkursu, a więc włącznie z eliminacjami. 2.Wybór może i nie jest oszałamiający, ale zważ na fakt, że grający mają do dyspozycji 3. buki internetowe. Największy po względem zainteresowania konkurs na mecz.pl, a mianowicie playoff ogranicza się do oferty jednego buka (teraz to akurat Expekt) i jakoś nie spotkałem się z narzekaniami na skromność oferty.  Kończąc ten wątek przypominam, że zadaniem typera jest wybranie w ciągu tygodnia maksymalnie 5 typów z oferty 3 buków. Gdybyś to miało być 15 typów, zgodziłbym się z Tobą, w tym przypadku uważam, że oferta jest wystarczająca. 3.Co do dywagacji na temat co się komu bardziej opłaca, to powiem tylko tyle, że każdy konkurs ma swoją specyfikę i ona wymusza na grającym strategię prowadzącą do wygranej. Graj tak, żeby wygrać.  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, dziś wpłynęły zadeklarowane wcześniej kwoty wpisowego. Wobec tego podają aktualną informację w tej kwestii.
1.Stoin - wpisowe wpłacone 2.sebkos - wpisowe wpłacone 3.SOUDAL - wpisowe wpłacone 4.Piostar - wpisowe wpłacone 5.nivet - wpisowe wpłacone 6.kurson - wpisowe wpłacone 7.Mitul - wpisowe wpłacone 8.artc86 - wpisowe wpłacone 9.oiram - wpisowe wpłacone 10.corradoclub - wpisowe wpłacone 11.Killa Boom - wpisowe wpłacone 12.konradd - wpisowe wpłacone 13.santiago - wpisowe wpłacone 14.baskapl - wpisowe wpłacone 15.drfocus - wpisowe wpłacone 16.ryf - wpisowe wpłacone 17.fuji74 - wpisowe wpłacone 18.guardian - wpisowe wpłacone 19.codi - wpisowe wpłacone 20.awoke - wpisowe wpłacone 21.globus - wpisowe wpłacone
22.jad - zgłoszone dokonanie wpłaty 23.kewin - zgłoszone dokonanie wpłaty 24.majner - zgłoszone dokonanie wpłaty 
Last edited by majner; 04/12/2007 23:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
codi, postaram się odpowiedzieć an Twoje pytania. 1. Lista akceptowanych buków, jest ustalona na cały okres trwania konkursu, a więc włącznie z eliminacjami. 2.Wybór może i nie jest oszałamiający, ale zważ na fakt, że grający mają do dyspozycji 3. buki internetowe. Największy po względem zainteresowania konkurs na mecz.pl, a mianowicie playoff ogranicza się do oferty jednego buka (teraz to akurat Expekt) i jakoś nie spotkałem się z narzekaniami na skromność oferty.  Tylko, ze to prowadzi do wyboru niekoniecznie najlepszych meczy na dany tydzien, bo oferta Expa, SB i GB jest do siebie zblizona. To raz, a dwa, ze tutaj wybor buka i liczby bukow nie jest podyktowany przez sponsoring, wiec mimo wszystko warto by bylo rozszerzyc liste, bo nie widze tu zadnych przeciwskazan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
globus zadał pytanie: moze sie powtorze ale ostatnio malo czasu - jesli gramy asiany i sa zwroty - mozna do woli ponawiac typ ? Tak, można do woli ponawiać typ, pod warunkiem, że otrzymasz za niego zwrot. Jeżeli jednak po rozliczeniu typu, gdzie np. połowa stawki jest zwracana, a połowa wygrywa, okazałoby się, że za 100j otrzymałbyś dajmy na to 90j - Twój typ będzie przegrany. No i poza tym trzymają Ciebie ramy czasowe dotyczące podawania typów. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512 |
A kiedy ruszamy z konkursem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
A kiedy ruszamy z konkursem? o ile mi wiadomo trwa od wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, dziś wpłynęły kolejne zadeklarowane wcześniej kwoty wpisowego. Wobec tego podają najświeższą informację w tej sprawie.
1.Stoin - wpisowe wpłacone 2.sebkos - wpisowe wpłacone 3.SOUDAL - wpisowe wpłacone 4.Piostar - wpisowe wpłacone 5.nivet - wpisowe wpłacone 6.kurson - wpisowe wpłacone 7.Mitul - wpisowe wpłacone 8.artc86 - wpisowe wpłacone 9.oiram - wpisowe wpłacone 10.corradoclub - wpisowe wpłacone 11.Killa Boom - wpisowe wpłacone 12.konradd - wpisowe wpłacone 13.santiago - wpisowe wpłacone 14.baskapl - wpisowe wpłacone 15.drfocus - wpisowe wpłacone 16.ryf - wpisowe wpłacone 17.fuji74 - wpisowe wpłacone 18.guardian - wpisowe wpłacone 19.codi - wpisowe wpłacone 20.awoke - wpisowe wpłacone 21.globus - wpisowe wpłacone 22.jad - wpisowe wpłacone 23.kewin - wpisowe wpłacone
24.majner - zgłoszone dokonanie wpłatyDzięki, Majner, za sprostowanie i przepraszam Cię za moje przeoczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, z dniem dzisiejszym zaksięgowano wszystkie z zadeklarowanych wpłat wpisowego. Wszyscy niżej wymienieni uczestnicy konkursu wpłacili wpisowe:
1.Stoin 2.sebkos 3.SOUDAL 4.Piostar 5.nivet 6.kurson 7.Mitul 8.artc86 9.oiram 10.corradoclub 11.Killa Boom 12.konradd 13.santiago 14.baskapl 15.drfocus 16.ryf 17.fuji74 18.guardian 19.codi 20.awoke 21.globus 22.jad 23.kewin 24.majner Z powyższego zastawienia wynika, że na dzień 5 grudnia 2007r. stan środków w dodatkowej puli nagród pochodzącej z wpisowego wynosi 480,00pln.
Przypominam również, że zgodnie z wcześniejszym komunikatem organizacyjnym po zakończeniu eliminacji, każdy typer zakwalifikowany do konkursu głównego, który nie wpłacił wpisowego, a zechce skorzystać z tej możliwości będzie mógł w dniach 10-14 grudnia dokonać tej wpłaty ogłaszając to w temacie Grand Prix - Dyskusje". Po upływie powyższego terminu lista uczestników grających z wpisowym zostanie definitywnie zamknięta.
Pozdrawiam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mam pytanie czy ilosc typow jest dowolna ???
tzn. mozna w tygodniu podac zarowno 1 jak i 5 typow ???
Jezli ktos poda 5 typow i trafi 1 a jego przeciwnik poda 1 typ i go trafi to kto wowczas przechodzi eliminacje ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
mam pytanie czy ilosc typow jest dowolna ???
tzn. mozna w tygodniu podac zarowno 1 jak i 5 typow ???
Jezli ktos poda 5 typow i trafi 1 a jego przeciwnik poda 1 typ i go trafi to kto wowczas przechodzi eliminacje ??? Witam. Ilość typów jest dowolna, lecz nie większa niż 5. Można w ciągu tygodnia podać zarówno 1, jak i 5 typów. Zwycięzcą z parze jest ten uczestnik, który poda więcej poprawnych typów. W przypadku równej ilości wytypowanych typów jest remis, lecz w tabeli utworzonej na koniec eliminacji wyżej znajdzie się ten, który uzyska większą sumę trafionych typów. 
Last edited by jarkow; 08/12/2007 05:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128 |
Przepraszam za off topic ale k...a startu w konkursie nie zaliczę do danych. Trafionych typów zero. Nie wiem co się dzieje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Przepraszam za off topic ale k...a startu w konkursie nie zaliczę do danych. Trafionych typów zero. Nie wiem co się dzieje?  To tylko konkurs nie przejmuj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Jarkow zrob temat na podawanie wyników par 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Przepraszam za off topic ale k...a startu w konkursie nie zaliczę do danych. Trafionych typów zero. Nie wiem co się dzieje?  To tylko konkurs nie przejmuj się  Teraz będzie już tylko lepiej. Odkujesz się w fazie grupowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Z regulaminu: Na dany dzień można typować co najwyżej dwa zdarzenia. czy to dotyczy też eliminacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Z regulaminu: Na dany dzień można typować co najwyżej dwa zdarzenia. czy to dotyczy też eliminacji? Tak.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|