Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
chris #1829316 03/12/2007 21:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by chris
Loony ja bym ją olał i bym na piwo nie poszedł. Zadaj sobie pytanie w jakim celu się chce spotkać? Zapewne dla tego, że wie, że nic nie wskóra. Chyba, że znowu coś kombinuje. Tak czy inaczej to spotkanie jest na rękę jej, a nie wam. Dlatego olejcie to, jeśli kumpel jest "czysty" wszystko będzie ok i tak naprawdę ona będzie miała więcej problemów.


A ja bym po prostu poszedl i pokazal jej, ze to wszystko mam w dupie. I jeszcze jej bym uswiadomil, ze jesli sie w takie gierki bawi to niech bedzie swiadoma jaka bedzie miec potem opinie....

Bonus: Unibet
ajdam #1829317 03/12/2007 21:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A ja bym na żadne piwo z taką suką nie szedł.

Co z tego, że poszła na policję ? Jakie ma dowody ? Rozmowa z gg wydrukowana w wordzie, do tego zmanipulowana. Przecież to żaden dowód. Będzie trzeba sprawdzić autentyczność tego dowodu zwracając się do administratora gg. A wtedy wyjdzie na jawa, że rozmowa niezupełnie wyglądała tak, jak przedstawiła ją ta laska. Poza tym spójrzmy na ten artykuł:

Art. 216. §3 Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Z Twoich relacji Loony wynika, że właśnie taka sytuacja miała miejsce. Laska nie pozostawała dłużna w wyzwiskach, stosowała zastraszenie. Jeżeli dojdzie do jakiegokolwiek procesu, to przegra i będzie musiała zapłacić koszty procesu.

Albo jest tępa i będzie dalej brnąć w to bagno, albo zdała sobie sprawę, że nic nie wskóra i próbuje załagodzić sytuację "przy piwie".


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Ale co to znaczy "zniszczyć"? Nie wiem, rozbiję mu rodzinę tym procesem? Pokłóci go z obecną dziewczyną?


Naprawdę żebym to ja znalazł sie w takiej sytuacji to chciałbym to jak najszybciej skończyć np. przy piwie. A jeśli ona nie chce tego skończyć to zostawić ją ze swoimi problemami

Procesu nie ma chłopak co się bać, bo jeśli nawet do tego dojdzie, że założą sprawę to on nawet nie musi tam być.


Aha, chciałbym mieć takiego kumpla który tak przejmuję się, mówię poważnie

chris #1829321 03/12/2007 21:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by chris
Loony ja bym ją olał i bym na piwo nie poszedł. Zadaj sobie pytanie w jakim celu się chce spotkać? Zapewne dla tego, że wie, że nic nie wskóra. Chyba, że znowu coś kombinuje. Tak czy inaczej to spotkanie jest na rękę jej, a nie wam. Dlatego olejcie to, jeśli kumpel jest "czysty" wszystko będzie ok i tak naprawdę ona będzie miała więcej problemów.


Nowlasnie dokladnie mysle tak samo, bo jaki ma sens spotykanie sie z nia napiwie, poszla na pały, a teraz na piwie pogadac, za bardzo to smierdzi, ilepiej sie trzymac od takiej kobiety z daleka

rivex #1829326 03/12/2007 21:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by rivex
Bo twoj kumpel to cipa. Ja bym dla swietego spokoju z nia pogadal bo okazuje sie, ze to typ laski, ktore chce byc w centrum uwagi. Do tego pewnie uparta.


Cipa by byl jakby poszedl i ja przeprosil czego ona zada non stop, zwlaszcza po tym wszystkim

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Dokładnie tak zrób Loony. Nie ma sensu się spotykać. Zresztą rivex dobrze mówi, policja na pewno się tym nie zajmie. Przykładów można mnożyć. Jak sąsiadom ukradli 3 rowery z bloku, to jeszcze nie skończyli mówić co się stało, a już otrzymali odpowiedź, że nie ma sensu szukanie nic nie znajda itd itp. W wielu innych sprawach też tak robią (np. jakieś bójki - też mam przykład z życia wzięty, a nawet się nie zainteresowali, a sprawa była dość poważna jakby się wydawać mogło).

Także Loony nie martw się niczym, bo na 100% nie będzie źle, przynajmniej dla Twojego kumpla smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ustawcie się w nią na piwo na jej warunkach, ale nie przyjdźcie smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Zbigniew
Ustawcie się w nią na piwo na jej warunkach, ale nie przyjdźcie smile


Cos takiego tez fajne.

Ale tego pojscia na piwo nie ma sie co bac. Chyba, ze gosc jest porywczy i moze cos glupiego powiedziec albo uderzyc. A jesli nie ponosza go emocje to czemu nie isc. Wtedy najlepiej pokazac spokoj i kompletna olewke dla tej sytuacji. Wytlumaczyc stanowczo i tyle. Takie cos nie zaszkodzi a jedynie moze pomoc.

Taka jest moja opinia i tak bym sam zrobil...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
I jeszcze jedno - jeśli pójdziecie na to spotkanie przy piwie (ja nigdy bym nie poszedł , całkowicie ja olać - tylko to jej się należy) to lepiej załatwić sobie jakiegoś neutralnego świadka, kogoś szanowanego jako świadka - żeby w przypadku gdyby dziewczynie odwaliło i chciała sprowokować jakieś dodatkowe oskarżenie (od ubliżania, poniżania po pobicie) - mieć dobrego świadka na Policji. BTW - i lepiej nie pić tego piwa wink tego wieczoru wybrać soczek - bo dziewczyna powie że ją bił i wyzywał po pijaku - a dodatkowo zeznania pijanego są mniej wiarygodne (choć jednym piwem się nie upijesz)

Szewa #1829333 03/12/2007 22:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Szewa
A ja bym na żadne piwo z taką suką nie szedł.

Co z tego, że poszła na policję ? Jakie ma dowody ? Rozmowa z gg wydrukowana w wordzie, do tego zmanipulowana. Przecież to żaden dowód. Będzie trzeba sprawdzić autentyczność tego dowodu zwracając się do administratora gg. A wtedy wyjdzie na jawa, że rozmowa niezupełnie wyglądała tak, jak przedstawiła ją ta laska. Poza tym spójrzmy na ten artykuł:

Art. 216. §3 Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Z Twoich relacji Loony wynika, że właśnie taka sytuacja miała miejsce. Laska nie pozostawała dłużna w wyzwiskach, stosowała zastraszenie. Jeżeli dojdzie do jakiegokolwiek procesu, to przegra i będzie musiała zapłacić koszty procesu.

Albo jest tępa i będzie dalej brnąć w to bagno, albo zdała sobie sprawę, że nic nie wskóra i próbuje załagodzić sytuację "przy piwie".


Było dokladnie wlasnie TAK, glupia klotnia na gg, i wydruki archiwum w wordze + dopowiedziala pare slow ze grozil jej ze sie boi, itp itd balabla, , pokazala im na kartce jak ja nazwal idiotka i pustym tępakiem.
Oczywiscie to gdzie go nazwala "debilem , pajacem cymbalem, "- to oczywiscie zostalo pominiete.

ale to ze pojdze z tym na pały to ani on ani wiekszosc z was pewnie nie przypuszczala..

teraz przynajmniej wiadomo do czego jest zdolna , ja sie moge domyslac ze na piwie bedzie chciala przeprosin publicznyc na kolanach to wtedy wycofa sprawe...

jej zdaniem ona ma go w garsci

rivex #1829335 03/12/2007 22:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Rivex to nie jest zły pomysł, żeby iść i olać ją całkowicie. Tylko sama ta propozycja mi się nie podoba. Dlaczego chce się ustawić ma piwo?
Wg mnie to jest podejrzane i jest wygodne tylko dla niej, dlatego ja bym nie poszedł.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
"Przeprosiny publiczne na kolanach" - ale to jest żałosne :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ok ale ona chce to piwi zeby ja publicznie przepraszal jak pies, po to ma byc to spotkanie. ma stracic resztki godnosci i honoru?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jeżeli się zdecyduje na spotkanie, to niech nawet na ułamek sekundy nie zostaje z nią sam na sam i nie pije ani kropli alkoholu. Dodatkowo niech jej nie obrazi ani jednym słowem.

chris #1829340 03/12/2007 22:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
a ja bym nie poszedł na piwo...
po 1. sprawa zaszła tak daleko że nie ma się co zniżać do rozmowy z nią
po 2. jaka masz gwarancję że się nie nażre czegoś wcześniej i po spotkaniu nie pojedzie do szpitala zarzucając Wam otrucie?
po 3. gówna nie ruszać bo sie potem smierdzi i brudne wink

znam ten typ ludzi - z jednym takim mam do czynienia praktycznie na co dzień i w zyciu sie nie zniżę do rozmowy z nim - no chyba że w sądzie wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Loony25
ok ale ona chce to piwi zeby ja publicznie przepraszal jak pies, po to ma byc to spotkanie. ma stracic resztki godnosci i honoru?
Jak to zrobi, to będzie maksymalną szmatą. Kumpel, oczywiście.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
to wszystko jest niewiarygodne crazy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by Loony25
ok ale ona chce to piwi zeby ja publicznie przepraszal jak pies, po to ma byc to spotkanie. ma stracic resztki godnosci i honoru?
Jak to zrobi, to będzie maksymalną szmatą. Kumpel, oczywiście.


No wlasnie! a on sie lamie, bo dobila go klinem tym ze byla na policje i zlozyla doniesienie!a on nie moze teraz miecproblemow bo go nierpzyjma do sluzby jak zobacza ze ma jakies sprawe w toku nawet jak g*** wartą.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Od złożenia doniesienia do jakiejkolwiek sprawy przed sądem dłuuuga droga. Szczególnie w tym przypadku. Według mnie żadnej sprawy nie będzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Swoją drogą doszedlem w koncu do jednego z tych nieznanych numerow. Rusek i Brama są z Zor, rusek ma 16 lat Brama 20lat, i oni grozili:-/ ludzie...

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1