Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Experto usun temat , choc to zrób w czasie swoich modlitw
jestes dobry chopak pujdziesz do nieba


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Już pół godziny minęło, miałeś do prokuratury iść ..

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
posiedze jeszce chwile na necie umiescilem mój problem na pewnym forum gdzie sa prawnicy i osoby sie tym interesujace czekam na jakąs odpowiedz, do 14 30 siedze na kompie i ide
dzis nie zlazoe wnosku pujde informacyjnie przezjzec akta bo mam do tego prawo

a jutro zloze wniosek, jak bym hccila bym juz byly przygotowane zarzuty dla tego Pana

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by nyger
hccila


Może mi ktoś to przetłumaczyć?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by nyger
Experto usun temat , choc to zrób w czasie swoich modlitw
jestes dobry chopak pujdziesz do nieba

I mam z Toba w tym niebie użędować? Pierd... nie usówam, wole w piekle z rockemanem pic browary oraz z gosciem od lombardu za Twoja kase jeść schabowe papa

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Ty cwaniak a mam Cie znaleść ???

smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by nyger
hccila


Może mi ktoś to przetłumaczyć?


w szkole nie nauczyli

wyraz wyrwany z kontekstu nic nie nzaczy, a moze znaczyc co innego
a ponadto ja popelnilem blad szybko piszac na klawiaturze bo ja widzisz wsyztsko mozna zrozumiec wiec w czym masz problem
przeczytaj se ładnie powoli zdnie to bedziesz wiedzial co znaczy
a ile ty masz lat ze wklejasz jakies glupie nie zozumialem wyrazy
zalóz oddzielny temat moze ktos ci pomoze
"cham" bez szkoly za przeproszeniem, nie ladnie postapiłes , oj nie ladnie !!!! bez obrazy ale moze w koncu cos do ciebie dotrze

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by nyger
hccila


Może mi ktoś to przetłumaczyć?
ja lubie rebusy. chcial? grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
ty chyba masz studia ????

zgadza sie umów sie na privie z kolegą i udziel korepetycji
dla dobra forum smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
dobra ja zmykam bede jutro o 11 rano na forum i poinformuje jak sie ma sprawa uderzam do prokuratury,oj nie lubie hcodzic w takie miescja oj nie lubie frown ale pujde bo nuda, nuda

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Uuu.. ale lipa koniec informatyki w szkole frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Koleś idź daleko oj daleko i najlepiej nie wracaj.

Najlepiej te "10 tysia" zainwestuj w prywatnych nauczycieli, szkoły i dużo ale to dużo ucz się, bo Twa inteligencja aż poraża.

Niedawno pisałeś że biegałeś po parkiecie, moim zdaniem to kolega jeszcze w poprzednim miesiącu raczkował po nim a nie biegał.

Pozdrawiam czarnego nygera wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Uwielbiam tu zagladac, ostatnio jakby mniej czasu w przedswiatecznym okresie ale ten temat mnie z nog zwalil.

Do powyzszych rad dotyczacych slownika, dokonczenia gimnazjum dokladam wizyte w osrodku uzaleznien, pogadaja, pousmiechaja sie, przytakna raz czy drugi, wypisza recepte i masz spore szanse tam nie zostac na dluzszym turnusie.
To spoleczny osrodek, nie trzeba nic zastawiac w lombardzie zeby Cie przyjeli smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by nyger
bede jutro o 11 rano na forum


Dopiero za 20,5 h ? frown

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
Uwielbiam tu zagladac, ostatnio jakby mniej czasu w przedswiatecznym okresie ale ten temat mnie z nog zwalil.

Zajrzyj jeszcze do tego o niemozności "włonczenia" laptopa - znakomicie ze soba korespondują laugh

Swoja drogą to od nastepnego sezonu trzeba nominowac do Oscara w jeszcze jednej kategorii ,kandydatów jest multum wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A temat zapowiadał się całkiem poważnie, a tu proszę...

Ja mam tylko taką całkiem poważną dygresję.

Nyger - sądząc z tego co piszesz to ten laptop i lombard to pikuś. Czekają cię dużo poważniejsze kłopoty.
Mam na myśli to zastawianie sprzętu by mieć za co zagrać - czyli już chyba skrajny przypadek hazardzisty.

Ani się obejrzysz, a nie będziesz miał już nic do zastawienia - bo to zawsze się tak kończy.
Originally Posted by deresz
pamietaj aby sadowi przedstawic swoje szacunkowe wyliczenia utraconych korzysci spowodowanych tym ze nie miales srodkow na gre u bukow oszust do koca zycia bedzie cie splacal smile

A tak mniej poważnie, to dodam do tego by nie zapomniał pochwalić się przed sądem w ilu netowych bukach ma konto i ile razy "zapomniał" odprowadzić podatku od wygranych, które sobie przelewał na konto wink
Urząd Skarbowy na pewno będzie zaciekawiony smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
skoro zastawial laptopa, to nie wiem czy musial kiedykolwiek odprowadzac podatek od WYGRANYCH.

Taki dostawca peffek z NBA, cholera.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by nyger
Ty cwaniak a mam Cie znaleść ???

smile

Znajdż Go ,ale po tym spotkaniu wizyte w lombardzie bedziesz wspominał ,jako jedną z najprzyjemniejszych chwil w swoim zyciu grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To bedzie mniej wiecej tak wygladac, ja, rockeman i gosc z lombardu siedzimy sobie w piekle i pijemy piwko czekajac na schabowe ktore zamowil koles z lombardu za Twoja kase, oczywiscie chyba po fotce widac o kim rozmawiamy laugh

[Linked Image]

a Ty smutny siedzisz w niebie, bo mu wybaczyles:

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
a co ja mam sie tłumaczyc o graniu z bukach w sadzie

a kto o tym mówi itp ??

zreszta znam przypadki ze up skarowy nic nie robi se ztego

mialem pewnien problem i skarbowy zostal poinformowany ze wygralem na betfar 3 tysia euro oj kiedys i nic nawet nie mrógneli

bylo dwa lata temu

ej koleszko temat i sprawa o czym iinym a ty mi piszesz zebym sie martwił aby mnie nie spytali czy gram w necie

a co ma tto do tego baranie bez szkoly !!!!!

jzu nie wytrzymalem

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1