|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
Experto usun temat , choc to zrób w czasie swoich modlitw jestes dobry chopak pujdziesz do nieba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Już pół godziny minęło, miałeś do prokuratury iść ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
posiedze jeszce chwile na necie umiescilem mój problem na pewnym forum gdzie sa prawnicy i osoby sie tym interesujace czekam na jakąs odpowiedz, do 14 30 siedze na kompie i ide dzis nie zlazoe wnosku pujde informacyjnie przezjzec akta bo mam do tego prawo
a jutro zloze wniosek, jak bym hccila bym juz byly przygotowane zarzuty dla tego Pana
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Może mi ktoś to przetłumaczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto usun temat , choc to zrób w czasie swoich modlitw jestes dobry chopak pujdziesz do nieba I mam z Toba w tym niebie użędować? Pierd... nie usówam, wole w piekle z rockemanem pic browary oraz z gosciem od lombardu za Twoja kase jeść schabowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
Ty cwaniak a mam Cie znaleść ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
Może mi ktoś to przetłumaczyć? w szkole nie nauczyli wyraz wyrwany z kontekstu nic nie nzaczy, a moze znaczyc co innego a ponadto ja popelnilem blad szybko piszac na klawiaturze bo ja widzisz wsyztsko mozna zrozumiec wiec w czym masz problem przeczytaj se ładnie powoli zdnie to bedziesz wiedzial co znaczy a ile ty masz lat ze wklejasz jakies glupie nie zozumialem wyrazy zalóz oddzielny temat moze ktos ci pomoze "cham" bez szkoly za przeproszeniem, nie ladnie postapiłes , oj nie ladnie !!!! bez obrazy ale moze w koncu cos do ciebie dotrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
Może mi ktoś to przetłumaczyć? ja lubie rebusy. chcial? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
ty chyba masz studia ???? zgadza sie umów sie na privie z kolegą i udziel korepetycji dla dobra forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
dobra ja zmykam bede jutro o 11 rano na forum i poinformuje jak sie ma sprawa uderzam do prokuratury,oj nie lubie hcodzic w takie miescja oj nie lubie  ale pujde bo nuda, nuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Uuu.. ale lipa koniec informatyki w szkole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Koleś idź daleko oj daleko i najlepiej nie wracaj. Najlepiej te "10 tysia" zainwestuj w prywatnych nauczycieli, szkoły i dużo ale to dużo ucz się, bo Twa inteligencja aż poraża. Niedawno pisałeś że biegałeś po parkiecie, moim zdaniem to kolega jeszcze w poprzednim miesiącu raczkował po nim a nie biegał. Pozdrawiam czarnego nygera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Uwielbiam tu zagladac, ostatnio jakby mniej czasu w przedswiatecznym okresie ale ten temat mnie z nog zwalil. Do powyzszych rad dotyczacych slownika, dokonczenia gimnazjum dokladam wizyte w osrodku uzaleznien, pogadaja, pousmiechaja sie, przytakna raz czy drugi, wypisza recepte i masz spore szanse tam nie zostac na dluzszym turnusie. To spoleczny osrodek, nie trzeba nic zastawiac w lombardzie zeby Cie przyjeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
bede jutro o 11 rano na forum Dopiero za 20,5 h ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Uwielbiam tu zagladac, ostatnio jakby mniej czasu w przedswiatecznym okresie ale ten temat mnie z nog zwalil. Zajrzyj jeszcze do tego o niemozności "włonczenia" laptopa - znakomicie ze soba korespondują  Swoja drogą to od nastepnego sezonu trzeba nominowac do Oscara w jeszcze jednej kategorii ,kandydatów jest multum 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A temat zapowiadał się całkiem poważnie, a tu proszę... Ja mam tylko taką całkiem poważną dygresję. Nyger - sądząc z tego co piszesz to ten laptop i lombard to pikuś. Czekają cię dużo poważniejsze kłopoty. Mam na myśli to zastawianie sprzętu by mieć za co zagrać - czyli już chyba skrajny przypadek hazardzisty. Ani się obejrzysz, a nie będziesz miał już nic do zastawienia - bo to zawsze się tak kończy. pamietaj aby sadowi przedstawic swoje szacunkowe wyliczenia utraconych korzysci spowodowanych tym ze nie miales srodkow na gre u bukow oszust do koca zycia bedzie cie splacal  A tak mniej poważnie, to dodam do tego by nie zapomniał pochwalić się przed sądem w ilu netowych bukach ma konto i ile razy "zapomniał" odprowadzić podatku od wygranych, które sobie przelewał na konto  Urząd Skarbowy na pewno będzie zaciekawiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
skoro zastawial laptopa, to nie wiem czy musial kiedykolwiek odprowadzac podatek od WYGRANYCH.
Taki dostawca peffek z NBA, cholera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ty cwaniak a mam Cie znaleść ???  Znajdż Go ,ale po tym spotkaniu wizyte w lombardzie bedziesz wspominał ,jako jedną z najprzyjemniejszych chwil w swoim zyciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To bedzie mniej wiecej tak wygladac, ja, rockeman i gosc z lombardu siedzimy sobie w piekle i pijemy piwko czekajac na schabowe ktore zamowil koles z lombardu za Twoja kase, oczywiscie chyba po fotce widac o kim rozmawiamy [ Linked Image] a Ty smutny siedzisz w niebie, bo mu wybaczyles: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
a co ja mam sie tłumaczyc o graniu z bukach w sadzie
a kto o tym mówi itp ??
zreszta znam przypadki ze up skarowy nic nie robi se ztego
mialem pewnien problem i skarbowy zostal poinformowany ze wygralem na betfar 3 tysia euro oj kiedys i nic nawet nie mrógneli
bylo dwa lata temu
ej koleszko temat i sprawa o czym iinym a ty mi piszesz zebym sie martwił aby mnie nie spytali czy gram w necie
a co ma tto do tego baranie bez szkoly !!!!!
jzu nie wytrzymalem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|