Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Skojarzyć to ja mogę co najwyżej buldoga z pudelkiem wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jakieś leczenie temu Panu by się przydało laugh co post to gorsze głupoty wypisuje laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
sadze ze koledzy znalezli by szybko wspolny jezyk i bylby to poczatek pieknej przyjazni

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jemu współpraca z Eugeniuszem by się przydała - po dwóch ustawkach miał by tyle szmalcu, że kupił by sobie ten nieszczęsny lombard wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ma jakiś kompleks wyższosci i starości, z tego co widze to wiekszosc dla niego 'chłopcy' a nawet 'synkowie'

blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chcobym chcial to nie potrafie pisac w takim stylu jak ten majonez.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
jakiej wyzszosci ja jestem zywym trupem, niedawono stalem na stolku z petla na szyji ale zrezygnowalem jak narazie

te jebane gierki znszczyly mnie i doprowadzily mnie do ruiny i mojej rodziny

nie czuje sie wyzszy tylko przegrany jak kupon frown

master pomozesz z tym wnioskiemd owodowym jakie paragrafy itp napisz mi na priva bed jutro o 10 00

elo tym co we mnie jeszcze wieża choc jest niewielu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by nyger
nie czuje sie wyzszy tylko przegrany jak kupon frown


dla mnie to tekst roku laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by Bzyku
Jemu współpraca z Eugeniuszem by się przydała - po dwóch ustawkach miał by tyle szmalcu, że kupił by sobie ten nieszczęsny lombard wink


wyzszosci- zawsze myslalem ze jestem bogiem i niedlugo sie z nim spotkam

starosci- bo wiem ze zbiza sie koniec

zrozumial psycholog asz taki dobry nie jetses wink

buzka synek

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
nie moge laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Idę na trenirowku, nie dam rady już tego czytać, jaki dziwny jest ten świat, jakich dziwnych "tworzy" ludzi ;-) grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Postanowiłem Ci pomuc, złóż to jutro w prokuraturze:
________________________________________

Wniosek dowodowy


W dniu 22 listopada 2007 r. w ....... poszłem do lombardu ponieważ poczebowałem piniędzy na pewną inwestycje, zostawiłem laptopa o wartości 4000PLN, pracownik lombardu dał mi 2000PLN, zobowiązałem się do zwrucenia kwoty 2200PLN do dnia 2 grudnia 2007 roku. Pracownik lombardu nie sporządził umowy lombardowej, jedynie wystawił mi rachunek(nr laptopa oraz pieczontka). Dowiedziałem się że jest to potwierdzenie porzyczki, nadmieniam, że pracownik lombardu nie wystawił mi prawdziwej umowy, a więc nie odprowadza od tego podatku!!!
Do lombardu zgłosiłem sie 2 grudnia, jednak nie miałem jeszcze piniędzy(opóźnienia inwestycyjne), poinformowałem pracownika, że zgłoszę się z całą kwota następnego dnia. 3 grudnia 2007 roku pojawiłem się z całą kwotą w lombardzie, ku mojemu zdziwieniu zostałem wyśmiany i poinformowany że nie dotrzymałem umowy w terminie, a co za tym idzie laptop został sprzedany. Pragnę dodać, że pracownik lombardu zachowywał się hamsko, wyśmiewając się ze mnie!!!

Nadmieniam, iż wniosek dowodowy składam dopiero w dniu dzisiejszym, gdyż dopiero w dniu 4 grudnia 2007r. uzyskałem pomoc od przyjaciuł z forum mecz.pl

nyger

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by Experto
Postanowiłem Ci pomuc, złóż to jutro w prokuraturze:
________________________________________

Wniosek dowodowy


W dniu 22 listopada 2007 r. w ....... poszłem do lombardu ponieważ poczebowałem piniędzy na pewną inwestycje, zostawiłem laptopa o wartości 4000PLN, pracownik lombardu dał mi 2000PLN, zobowiązałem się do zwrucenia kwoty 2200PLN do dnia 2 grudnia 2007 roku. Pracownik lombardu nie sporządził umowy lombardowej, jedynie wystawił mi rachunek(nr laptopa oraz pieczontka). Dowiedziałem się że jest to potwierdzenie porzyczki, nadmieniam, że pracownik lombardu nie wystawił mi prawdziwej umowy, a więc nie odprowadza od tego podatku!!!
Do lombardu zgłosiłem sie 2 grudnia, jednak nie miałem jeszcze piniędzy(opóźnienia inwestycyjne), poinformowałem pracownika, że zgłoszę się z całą kwota następnego dnia. 3 grudnia 2007 roku pojawiłem się z całą kwotą w lombardzie, ku mojemu zdziwieniu zostałem wyśmiany i poinformowany że nie dotrzymałem umowy w terminie, a co za tym idzie laptop został sprzedany. Pragnę dodać, że pracownik lombardu zachowywał się hamsko, wyśmiewając się ze mnie!!!

Nadmieniam, iż wniosek dowodowy składam dopiero w dniu dzisiejszym, gdyż dopiero w dniu 4 grudnia 2007r. uzyskałem pomoc od przyjaciuł z forum mecz.pl

nyger
piwo prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Przeciez na forum prawnikow mieli pisac ten wniosek...
czyzby zrezygnowali?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nyger pamietasz mnie? laugh

to juz wiem na co chciales ode mnie kasiore wyludzic

na nowiutki laptopik laugh

sam sie wydymales :Grin:


Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
calkiem niezle to trollowanie by nyger

od dzis mam nowy zwiazek frazeologiczny w moim slowniku

"przegrany jak kupon" laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
up laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Bo jeszcze Biszop wtopi swój typ frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
no laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
nie wywolujcie wilka z lasu...bo sie zacznie grin

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1