|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Skojarzyć to ja mogę co najwyżej buldoga z pudelkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Jakieś leczenie temu Panu by się przydało  co post to gorsze głupoty wypisuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
sadze ze koledzy znalezli by szybko wspolny jezyk i bylby to poczatek pieknej przyjazni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jemu współpraca z Eugeniuszem by się przydała - po dwóch ustawkach miał by tyle szmalcu, że kupił by sobie ten nieszczęsny lombard 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ma jakiś kompleks wyższosci i starości, z tego co widze to wiekszosc dla niego 'chłopcy' a nawet 'synkowie' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chcobym chcial to nie potrafie pisac w takim stylu jak ten majonez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
jakiej wyzszosci ja jestem zywym trupem, niedawono stalem na stolku z petla na szyji ale zrezygnowalem jak narazie te jebane gierki znszczyly mnie i doprowadzily mnie do ruiny i mojej rodziny nie czuje sie wyzszy tylko przegrany jak kupon  master pomozesz z tym wnioskiemd owodowym jakie paragrafy itp napisz mi na priva bed jutro o 10 00 elo tym co we mnie jeszcze wieża choc jest niewielu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
nie czuje sie wyzszy tylko przegrany jak kupon  dla mnie to tekst roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
Jemu współpraca z Eugeniuszem by się przydała - po dwóch ustawkach miał by tyle szmalcu, że kupił by sobie ten nieszczęsny lombard  wyzszosci- zawsze myslalem ze jestem bogiem i niedlugo sie z nim spotkam starosci- bo wiem ze zbiza sie koniec zrozumial psycholog asz taki dobry nie jetses  buzka synek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
nie moge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Idę na trenirowku, nie dam rady już tego czytać, jaki dziwny jest ten świat, jakich dziwnych "tworzy" ludzi ;-) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Postanowiłem Ci pomuc, złóż to jutro w prokuraturze: ________________________________________
Wniosek dowodowy
W dniu 22 listopada 2007 r. w ....... poszłem do lombardu ponieważ poczebowałem piniędzy na pewną inwestycje, zostawiłem laptopa o wartości 4000PLN, pracownik lombardu dał mi 2000PLN, zobowiązałem się do zwrucenia kwoty 2200PLN do dnia 2 grudnia 2007 roku. Pracownik lombardu nie sporządził umowy lombardowej, jedynie wystawił mi rachunek(nr laptopa oraz pieczontka). Dowiedziałem się że jest to potwierdzenie porzyczki, nadmieniam, że pracownik lombardu nie wystawił mi prawdziwej umowy, a więc nie odprowadza od tego podatku!!! Do lombardu zgłosiłem sie 2 grudnia, jednak nie miałem jeszcze piniędzy(opóźnienia inwestycyjne), poinformowałem pracownika, że zgłoszę się z całą kwota następnego dnia. 3 grudnia 2007 roku pojawiłem się z całą kwotą w lombardzie, ku mojemu zdziwieniu zostałem wyśmiany i poinformowany że nie dotrzymałem umowy w terminie, a co za tym idzie laptop został sprzedany. Pragnę dodać, że pracownik lombardu zachowywał się hamsko, wyśmiewając się ze mnie!!!
Nadmieniam, iż wniosek dowodowy składam dopiero w dniu dzisiejszym, gdyż dopiero w dniu 4 grudnia 2007r. uzyskałem pomoc od przyjaciuł z forum mecz.pl
nyger
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
Postanowiłem Ci pomuc, złóż to jutro w prokuraturze: ________________________________________
Wniosek dowodowy
W dniu 22 listopada 2007 r. w ....... poszłem do lombardu ponieważ poczebowałem piniędzy na pewną inwestycje, zostawiłem laptopa o wartości 4000PLN, pracownik lombardu dał mi 2000PLN, zobowiązałem się do zwrucenia kwoty 2200PLN do dnia 2 grudnia 2007 roku. Pracownik lombardu nie sporządził umowy lombardowej, jedynie wystawił mi rachunek(nr laptopa oraz pieczontka). Dowiedziałem się że jest to potwierdzenie porzyczki, nadmieniam, że pracownik lombardu nie wystawił mi prawdziwej umowy, a więc nie odprowadza od tego podatku!!! Do lombardu zgłosiłem sie 2 grudnia, jednak nie miałem jeszcze piniędzy(opóźnienia inwestycyjne), poinformowałem pracownika, że zgłoszę się z całą kwota następnego dnia. 3 grudnia 2007 roku pojawiłem się z całą kwotą w lombardzie, ku mojemu zdziwieniu zostałem wyśmiany i poinformowany że nie dotrzymałem umowy w terminie, a co za tym idzie laptop został sprzedany. Pragnę dodać, że pracownik lombardu zachowywał się hamsko, wyśmiewając się ze mnie!!!
Nadmieniam, iż wniosek dowodowy składam dopiero w dniu dzisiejszym, gdyż dopiero w dniu 4 grudnia 2007r. uzyskałem pomoc od przyjaciuł z forum mecz.pl
nyger  prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Przeciez na forum prawnikow mieli pisac ten wniosek... czyzby zrezygnowali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nyger pamietasz mnie?  to juz wiem na co chciales ode mnie kasiore wyludzic na nowiutki laptopik  sam sie wydymales :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
calkiem niezle to trollowanie by nyger od dzis mam nowy zwiazek frazeologiczny w moim slowniku "przegrany jak kupon" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
up 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bo jeszcze Biszop wtopi swój typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
nie wywolujcie wilka z lasu...bo sie zacznie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|