|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
zawsze twierdziłem że czarne=głupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
nyger bierz kilku chłopaków patyki i idź załatw sprawe jak chłop a ile dostanie w lombardzie za glupie patyki ? zart chyba , nie ma mowy zeby sie 2 kola zwrocily ;/  od wczoraj wieczór nie zerkałem na forum a tu kolejny temat miazga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Co tydzień musi się pojawić temat mający na celu rozweselenie nas, forumowiczów. Myślę, że to ustawka i któryś z modów jaja sobie robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Przegrałem dzisiaj 1300 zł ktoś mi wgniótł samochód troszke byłem zły al nyger  przeczytałem cały temat jednym tchem umiesz człowieka pocieszyć i rozbawić  trzymaj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nyger na moda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
nyger na moda  Moda ??? chyba żartujesz ADMINNNNNNN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
jak to maja w zwyczaju na meczach NBA.
eM-Vi-Pi eM-Vi-Pi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
oo shit, jaka pefffka było po 3,75... a ja nie skorzystalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Mogę założyć sprawę w prokuraturze jeżeli przegrałem all ina AA na 9T? Doszło komus na strita, Jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy? Czuje się jak przegrany all in z AA ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
uuuuuu teraz chyba Biszop musi iść do Lombardu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
nyger walcz o tego kompa muw jak sprawa wyglada i nikim sie nie przejmoj zamiast cie wspierac to smieja sie z ciebie jakby bylo z czego to sa lodzie??? nie to wilki powiedz tylko szczeze panu prokuratorowi jak bylo, ze nie mogles zagrac nbieja bo przez tego lobuz straciles plynnosc , powiedz ze jestes powarznym czlowiekiem i jak oddales laptopa do lombardu to tylko dlatego ze chciales uzyskac dzwignie finansowa w celu maksymalizacji zysku na pefce tak wiec nie krec muw jak bylo a bedzie dobze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Po co specjalnie napisales z bledami? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
jakimi bledami o czym ty mowisz czlowieku??? nastepny sie czepia chlopak ma problem a tu lekcje z polskiego dostaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
tyle modow a forum przypomina szybciej onet.pl niz portal bukmacherski, widze, fajne wypowiedzi w dziale nba, od dawna sie pojawiaja glosy jak moje , ze forum sie stacza i gowno z tym jest robione...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
uuuuuu teraz chyba Biszop musi iść do Lombardu  Biszop prowadzi lombard wiec chodzic nigdzie nie musi  Fajny nawet ten lapek, oddalem go jednak do Osrodka Leczenia Uzaleznien, niestety dyrek jak go przegladal to wpadl na linki do kilku bukow, jutro jedzie na dluzsze leczenie. Widzicie co bukmacherka robi z ludzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Biszop, to wygląda na to, że ten porządek na forum, na temat którego toczyły się burzliwe dyskusje, trzeba zacząć od wyrzucenia wszystkich tematów związanych z bukmacherką, bo jak widać, na niektórych nie najlepiej wpływają  Za to TiO, którego chcieliście się 'pozbyć' zdobywa kolejne punkty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić. masz racje ale, niby jak mam ruszyc dupe i np. usowac te jego debilne posty z dzialu nba? 1,2 ostzerzenia i typow typu czuly_wojtek by nie bylo, albo zamknac inne tematy do zamkniecia np. ten? kiedys w elite podawali yeld, sprawa najwazniejsza teraz wiekszosc na to sra, ja sie udzielam w poker table, bo na tym sie znam, ale jak czasem wyjde poszukac jakis dobrych typow do obrotu bonusem to jest lipa, przestae narzekac, ide, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić. a nie czasem od użytkowników? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|