|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
nie iwem na ktorej tancza ale era ostatnio zrobilo reklame z nuta The last goonidht - Pictures of you 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
nie iwem na ktorej tancza ale era ostatnio zrobilo reklame z nuta The last goonidht - Pictures of you  Dzięki Lelu, dokładnie o to chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
luzik ;] w polecam nute jest chyba nawet do niej link 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Witam
Mam pytanko - czy jest jakis sposob aby odbierac cyfre + na dwuch roznych telewizorach ??? Antena+dekoder+TV to mam ale potrzebuje rozbic sygnal na drugi telewizor w innym pokoju i nie mam pojecia jak i czy w ogole jest to mozliwe?!
Pozdrawiam Wrzuć na allegro hasło SPLITER CYFRA+
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
załozylem nowy wątke
pt oszukano mnie w lombardzie w to i owo
prosze zajzyjcie i pomózcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Witam! Potrzebuje potwierdzenia mojego konta na napisy24.pl przez jakiegos uzytkownika posiadajacego juz tam konto. Jezeli istnieje ktos taki i wyrazi chec by mi pomoc to prosze priva wyslac. Z gory thx 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
ja tam nie byłem przez nikogo potwierdzany i zatwierdzili mi konto, ale jak jeszcze potrzebujesz to ja mogę coś tam potwierdzić jak trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
No wlasnie teraz zeby aktywowali konto, ktos z "wewnatrz" musi potwerdzic Twoja tozsamosc  Jak cos, moj nick to anxpl. Z gory thx 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Może ktoś polecić jakiś dobry translator. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
jakies ksiazeczki lub opracowania dotyczace takich o to tematów: *Zródła cywilizacji gospodarczej *Procesy społeczno-gospodarcze w przestrzeni geograficznej *regionalny i globalny charakter zagrożeń środowiska *Koncepcja bezpieczeństwa środowiskowego
moje dziewczę musi takie cos napisac, jakas prace krotka albo cos w tym stylu, hehe a ten pan od przedmiotu "Geografia a środowisko" zapowiedzial, ze "nie wolno z internetu, zreszta znam wszystko co na ten temat jest w internecie to sie dowiem czy sciagaliscie"
jak macie cos, to bylbym wdzieczny, bo i tak wybiore sie pewnie do biblioteki, ale a nóz widelec ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
ile czasu czeka sie na nip ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ile czasu czeka sie na nip ? szmat czasu temu czekałem 2 tygodnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
poszukuję kogoś z Poznania, kto używa neostrady
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Chciałym przynocowac kilka dni w Krakowie z dziewczyna bo bede akurat przez Krakow przejezdzac. Czy znacie moze jakies miejsce gdzie mozna przenocowac za rozsadna cenne? Prosze i priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Pomógłby ktoś szybciutko z fizyką? (optyka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Mam pytanie do osób, które mają pojęcie o reklamie. Pisze prace na temat elementów sportowych w reklamie i mam skoncentrować się na tematach reklam i pogrupować je w kontekście związków produktu reklamowanego i treści reklamy oraz dynamiki spotów. Moge to przedstawić np. w formie tabel porównawczych. Nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać, coś mi w głowie swieci ale to bardzo mała cząstka. Jakby ktoś mi pomógł choć w jednym z w/w to byłbym bardzo wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Witam  Ja mam pytanie ... Czy jak wpłace do Benatndwin poprzez karte bankowatową kumpla,to będe miał możliwosc wypłacenia kasy( w razie wygranej) poprzez przekaz pocztowy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ile mniej/wiecej na dzien dzisiejszy kosztuje przerobka ps2?
Znalazlem taka aukcje i nie wiem czy mi sie oplaca za te cene.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka