Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie nie piszcie bzedtów typu - dobry typ na Kozły bo maja fajna nazwę...

Last edited by KRAJAN; 08/12/2007 06:35.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Jeżeli typ na Houston w głównej mierze opieracie na absencji Kidda, to radziłbym uważać ze stawkami, bo z Knicksami nie zagrał nie z powodu jakiejś przewlekłej kontuzji, ale z powodu bóli migrenowych głowy, wiec najprawdopodobniej dzisiaj wystąpi...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 117
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 117
Panowie prawdopodobnie Kidd zagra:
Quote
EAST RUTHERFORD, N.J. -- Jason Kidd attended the New Jersey Nets shootaround Friday and is expected to play against the Houston Rockets.

Barring a change in his health, coach Lawrence Frank said Kidd would play. Kidd did not talk to the media.

Oddsmakers have listed the Nets as 4 1/2-point underdogs and the total is set at 185 1/2.

Kidd sat out Wednesday's loss to the New York Knicks because of a migraine, which fueled speculation that the eight-time All-Star was staging a personal one-day strike to induce a trade or force a new contract.

On Thursday, Kidd said the migraine prevented him from playing.

''I didn't miss a game due to unhappiness, that's the first thing to clear up,'' he said, adding he was hit in the mouth Tuesday night in a game against Cleveland, and he later developed a migraine.

Kidd said he never asked to be traded, noting his only disappointment was with the inconsistent play of the Nets (9-10).

Kidd is under contract through the end of next season, making $19.7 million this year and $21.3 million next. He and Nets president Rod Thorn refused to discuss any current contract talks.

The 13-year veteran is currently second in the league to Steve Nash, averaging 10.4 assists. He is averaging 11.3 points, 8.7 rebounds and 1.67 steals.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by emporio
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu.
masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem " smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by emporio
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu.
masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem " smile

Akurat O'Neal nie jest centrem... dodatkowo w tym sezonie nie gra aż tak dobrze. Ja również nie widzę w ekipie Indiany zawodnika, który byłby w stanie powstrzymać w dniu dzisiejszym Howarda. Murphy i Foster najprawdopodobniej złapią szybko faule i z każdą minutą gry przewaga Orlando w strefie podkoszowej powinna być coraz większa. W poprzednim meczu Indiany z Phoenix Amare z dziecinną łatwością zdobył 42 pkt, co również świadczy o tym, że koszykarze Indiany mają problemy z dobrymi centrami.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Na dzisiaj zwycięstwo Knicks z Philadephia. 76ers słabiutkie, co prawda Nowy York to tez nie potega ale maja duzo lepszy skład i co za tym idzie wieksze mozliwosci.

Mysle ze Knicks bedzie grało coraz lepiej i daje im duze szanse na awans do playoff

pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ...
a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony )
i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %

w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie
powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by majestic
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ...
a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony )
i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %

w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie
powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy

majestic laugh laugh laugh
Jaja chyba sobie robisz. Jeden typ z kursem 2, kilka z niskimi i kilka "pewnych 100% gram grubo" nietrafionych.

A nyger wyleciał z forum za co innego.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by majestic
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ...
a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony )
i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %

w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie
powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy
odezwij sie do Hagiego ma on numer gg do nygera bedziesz mial pewki z pierwszej reki smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Originally Posted by Robak1984
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by emporio
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu.
masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem " smile

Akurat O'Neal nie jest centrem... dodatkowo w tym sezonie nie gra aż tak dobrze. Ja również nie widzę w ekipie Indiany zawodnika, który byłby w stanie powstrzymać w dniu dzisiejszym Howarda. Murphy i Foster najprawdopodobniej złapią szybko faule i z każdą minutą gry przewaga Orlando w strefie podkoszowej powinna być coraz większa. W poprzednim meczu Indiany z Phoenix Amare z dziecinną łatwością zdobył 42 pkt, co również świadczy o tym, że koszykarze Indiany mają problemy z dobrymi centrami.

No i jednak tytuł "frajerów nocy" przypadł dla Orlando.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Orlando i Detroit - żenada, ale coż, wiadomo, że sport bywa nieprzewidywalny wink
dobrze, że chociaz GSW nie zawodzą

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
spotkania dzisiejsze:

kosz 7:00 pm Cleveland @ Charlotte
kosz 7:00 pm Memphis @ Atlanta
kosz 7:30 pm Philadelphia @ New York
kosz 8:00 pm Phoenix @ Minnesota
kosz 8:30 pm Utah @ Dallas
kosz 8:30 pm Boston @ Chicago
kosz 9:00 pm Sacramento @ Denver

chciałem napisać parę słów o spotkaniach, ale linie dopiero
wystawione są w dwóch więc sobie odpuszczę :/

p.s.
Krajan dobra robota, szkoda tylko, że tych postów nie da sie
usuwać, aby aż tak nie kuły po oczach duch

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
znowu słaba kolejka w nba


Clevland nigdzie nie wystawili...
Atlanta z Miśkami? hmmm dzisiaj w nocy walczyli w dogrywce z NOH, ale delikatnie na hc dodatni można spróbować, Gasol ostatnio szaleje, ale to hipoteza, zaczną walić J.J za "3" i tyle będzie z typu

Now York, gra w kratkę, wygra, wygrwa, przegra i potem znowu kilka przegra smile aby wygrać z Netsami, jednak myślę, że dzisiaj atut własnej hali wykorzystają 1,55 nawet ok

Dallas no bet, są beznadziejnie bez formy, Utah dopiero w końcówce wypuściło mecz z Spurs

Boston, eh 1.7 wygląda miło, jednak przy zwycięstwie byków nad tłokami jakoś boję się tego meczu, chociaż z drugiej strony trochę sił w niego włożyli a Boston w tym czasie bawił się z Toronto

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Moim skromnym zdaniem dzisiaj jest naprawde super mecz. Byki powoli sie rozkrecaja, a ze to jest dobra ekipa pokazalo zeszloroczne PO,a Boston wiadomo, kandydat nr 1 do zw. w konferencji wschodniej. Jesli mialbym cos radzic, to raczej nie demonizowalbym zw. Bykow w Detroit.

Pistons niestety (dla wiekszosci z nas mysle) rowna ostro w dol i szczerze mowiac nie wiem czy chlopaki nie maja siebie nawzajem juz dosyc. Moze byc jeszzce II wersja, ze przygotowuja sie ostro do PO, ale w ta wersje po ostatnich sezonach ciezko mi bedzie uwierzyc.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by polskignom
Moim skromnym zdaniem dzisiaj jest naprawde super mecz. Byki powoli sie rozkrecaja, a ze to jest dobra ekipa pokazalo zeszloroczne PO,a Boston wiadomo, kandydat nr 1 do zw. w konferencji wschodniej. Jesli mialbym cos radzic, to raczej nie demonizowalbym zw. Bykow w Detroit.

Pistons niestety (dla wiekszosci z nas mysle) rowna ostro w dol i szczerze mowiac nie wiem czy chlopaki nie maja siebie nawzajem juz dosyc. Moze byc jeszzce II wersja, ze przygotowuja sie ostro do PO, ale w ta wersje po ostatnich sezonach ciezko mi bedzie uwierzyc.

Gnom nawet nie mów takich rzeczy! Pistons od zawsze byli moim ulubionym zespołem, więc cokolwiek by się nie działo, ja będę z nimi. Faktem jest, że od czasu odejścia Big Bena wszystko się jakby posypało, ale ja ciągle wierzę, że jeszcze coś z siebie wycisną. Potrzeba im tylko centra z prawdziwego zdarzenia i będzie ok.

Żeby nie było offtopic - myślę, że dzisiaj będzie bardzo fajny mecz w Chicago, mecz walki, mecz na styku, mecz na under. Właśnie under mi chodzi po głowie, nic innego nie potrafię wymyśleć. Tam wszystko może się zdarzyć. Byki wracają pomału z dalekiej podróży i powinny stawić opór Celtom. Z kolei gracze Bostonu wczoraj bez trudu rozjechali Toronto, nie wysilając się zbytnio. Wielka Trójka ostatnią kwartę przesiedziała na ławce, więc będą wypoczęci. To będzie bardziej mecz do oglądania, niż obstawiania.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
Dzisiaj polecam jedna "pewke", jak to pisal wyrzucony nie do konca slusznie kolega nyger handi na memphis dla odwaznych i bogatych w srodki nawet gole 2, atlanta w oslabieniach

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
mam takie pytanko do osób grających na live bettingu NBA - gdzie
jest największy wybór tego typu grania ? oczywiście chodzi o
bukmachera. z góry dziękuje za odpowiedź jeżeli takowa się pojawi.

pozdr,

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Chyba bezkonkurencyjny jest betfair. Prawie każdy mecz NBA jest oferowany na live. Podobnie wygląda sytuacja z bet365.

pozdr

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
09.XII.07 - niedziela

kosz 12:30 pm Houston@Toronto
kosz 3:30 pm [email protected]. Clippers
kosz 6:00 pm Milwaukee@Portland
kosz 6:00 pm Charlotte@Detroit
kosz 7:00 pm Seattle@New Orleans
kosz 7:00 pm New Jersey@Washington
kosz 9:30 pm Golden [email protected]. Lakers

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Za 10 min Rakiety zagrają w Toronto - niby Bosh ma nie zagrać - ale na mojego nosa wcale nie jest to takie pewne - oba zespoly zaliczane są do nie zdobywających wielkich ilości pkt. - jednak ostatnio - dosyć często przekraczały pow. 100pkt - linia niska - ale buki to też nie przygłupy - spróbujemy zagrać over 188,5 i over 97,5 Toronto - u siebie w hali zawsze dobrze grali i sporo punktowali - poczekamy aż chinol się zmęczy i ??? zobaczymy wink

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1