|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie nie piszcie bzedtów typu - dobry typ na Kozły bo maja fajna nazwę...
Last edited by KRAJAN; 08/12/2007 06:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Jeżeli typ na Houston w głównej mierze opieracie na absencji Kidda, to radziłbym uważać ze stawkami, bo z Knicksami nie zagrał nie z powodu jakiejś przewlekłej kontuzji, ale z powodu bóli migrenowych głowy, wiec najprawdopodobniej dzisiaj wystąpi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 117 |
Panowie prawdopodobnie Kidd zagra: EAST RUTHERFORD, N.J. -- Jason Kidd attended the New Jersey Nets shootaround Friday and is expected to play against the Houston Rockets.
Barring a change in his health, coach Lawrence Frank said Kidd would play. Kidd did not talk to the media.
Oddsmakers have listed the Nets as 4 1/2-point underdogs and the total is set at 185 1/2.
Kidd sat out Wednesday's loss to the New York Knicks because of a migraine, which fueled speculation that the eight-time All-Star was staging a personal one-day strike to induce a trade or force a new contract.
On Thursday, Kidd said the migraine prevented him from playing.
''I didn't miss a game due to unhappiness, that's the first thing to clear up,'' he said, adding he was hit in the mouth Tuesday night in a game against Cleveland, and he later developed a migraine.
Kidd said he never asked to be traded, noting his only disappointment was with the inconsistent play of the Nets (9-10).
Kidd is under contract through the end of next season, making $19.7 million this year and $21.3 million next. He and Nets president Rod Thorn refused to discuss any current contract talks.
The 13-year veteran is currently second in the league to Steve Nash, averaging 10.4 assists. He is averaging 11.3 points, 8.7 rebounds and 1.67 steals.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu. masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu. masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem "  Akurat O'Neal nie jest centrem... dodatkowo w tym sezonie nie gra aż tak dobrze. Ja również nie widzę w ekipie Indiany zawodnika, który byłby w stanie powstrzymać w dniu dzisiejszym Howarda. Murphy i Foster najprawdopodobniej złapią szybko faule i z każdą minutą gry przewaga Orlando w strefie podkoszowej powinna być coraz większa. W poprzednim meczu Indiany z Phoenix Amare z dziecinną łatwością zdobył 42 pkt, co również świadczy o tym, że koszykarze Indiany mają problemy z dobrymi centrami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Na dzisiaj zwycięstwo Knicks z Philadephia. 76ers słabiutkie, co prawda Nowy York to tez nie potega ale maja duzo lepszy skład i co za tym idzie wieksze mozliwosci.
Mysle ze Knicks bedzie grało coraz lepiej i daje im duze szanse na awans do playoff
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ... a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony ) i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %
w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ... a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony ) i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %
w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy majestic  Jaja chyba sobie robisz. Jeden typ z kursem 2, kilka z niskimi i kilka "pewnych 100% gram grubo" nietrafionych. A nyger wyleciał z forum za co innego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
tak obserwuję sobie ten temat od ponad miesiąca i widzę że jak ktoś ma dobre type ( nyger ) to go z tego forum z zazdrości przepędzacie ... a sami dajecie takie bezsensowne analizy ( że ktoś wygra bo ma lepszy skład ,albo że ktoś drugi przegra bo jest osłabiony ) i w sumie Wasza skutecznośc jest na poziomie 10 %
w typowaniu liczy się niestety nos , a takim typowaniem daleko nie zajedziecie powinniście na kolanach błaać " nygera" by podawał dalej typy odezwij sie do Hagiego ma on numer gg do nygera bedziesz mial pewki z pierwszej reki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Indiana nie ma solidnego centra wiec nie wiem kto powstrzyma Howarda w tym meczu. masz racje Jermaine O'Neal jest slabym zawodnikiem i nie o niego "bilo sie kilka klubow przed sezonem "  Akurat O'Neal nie jest centrem... dodatkowo w tym sezonie nie gra aż tak dobrze. Ja również nie widzę w ekipie Indiany zawodnika, który byłby w stanie powstrzymać w dniu dzisiejszym Howarda. Murphy i Foster najprawdopodobniej złapią szybko faule i z każdą minutą gry przewaga Orlando w strefie podkoszowej powinna być coraz większa. W poprzednim meczu Indiany z Phoenix Amare z dziecinną łatwością zdobył 42 pkt, co również świadczy o tym, że koszykarze Indiany mają problemy z dobrymi centrami. No i jednak tytuł "frajerów nocy" przypadł dla Orlando.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
Orlando i Detroit - żenada, ale coż, wiadomo, że sport bywa nieprzewidywalny dobrze, że chociaz GSW nie zawodzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
spotkania dzisiejsze: 7:00 pm Cleveland @ Charlotte  7:00 pm Memphis @ Atlanta  7:30 pm Philadelphia @ New York  8:00 pm Phoenix @ Minnesota  8:30 pm Utah @ Dallas  8:30 pm Boston @ Chicago  9:00 pm Sacramento @ Denver chciałem napisać parę słów o spotkaniach, ale linie dopiero wystawione są w dwóch więc sobie odpuszczę :/ p.s. Krajan dobra robota, szkoda tylko, że tych postów nie da sie usuwać, aby aż tak nie kuły po oczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
znowu słaba kolejka w nba Clevland nigdzie nie wystawili... Atlanta z Miśkami? hmmm dzisiaj w nocy walczyli w dogrywce z NOH, ale delikatnie na hc dodatni można spróbować, Gasol ostatnio szaleje, ale to hipoteza, zaczną walić J.J za "3" i tyle będzie z typu Now York, gra w kratkę, wygra, wygrwa, przegra i potem znowu kilka przegra  aby wygrać z Netsami, jednak myślę, że dzisiaj atut własnej hali wykorzystają 1,55 nawet ok Dallas no bet, są beznadziejnie bez formy, Utah dopiero w końcówce wypuściło mecz z Spurs Boston, eh 1.7 wygląda miło, jednak przy zwycięstwie byków nad tłokami jakoś boję się tego meczu, chociaż z drugiej strony trochę sił w niego włożyli a Boston w tym czasie bawił się z Toronto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Moim skromnym zdaniem dzisiaj jest naprawde super mecz. Byki powoli sie rozkrecaja, a ze to jest dobra ekipa pokazalo zeszloroczne PO,a Boston wiadomo, kandydat nr 1 do zw. w konferencji wschodniej. Jesli mialbym cos radzic, to raczej nie demonizowalbym zw. Bykow w Detroit.
Pistons niestety (dla wiekszosci z nas mysle) rowna ostro w dol i szczerze mowiac nie wiem czy chlopaki nie maja siebie nawzajem juz dosyc. Moze byc jeszzce II wersja, ze przygotowuja sie ostro do PO, ale w ta wersje po ostatnich sezonach ciezko mi bedzie uwierzyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Moim skromnym zdaniem dzisiaj jest naprawde super mecz. Byki powoli sie rozkrecaja, a ze to jest dobra ekipa pokazalo zeszloroczne PO,a Boston wiadomo, kandydat nr 1 do zw. w konferencji wschodniej. Jesli mialbym cos radzic, to raczej nie demonizowalbym zw. Bykow w Detroit.
Pistons niestety (dla wiekszosci z nas mysle) rowna ostro w dol i szczerze mowiac nie wiem czy chlopaki nie maja siebie nawzajem juz dosyc. Moze byc jeszzce II wersja, ze przygotowuja sie ostro do PO, ale w ta wersje po ostatnich sezonach ciezko mi bedzie uwierzyc. Gnom nawet nie mów takich rzeczy! Pistons od zawsze byli moim ulubionym zespołem, więc cokolwiek by się nie działo, ja będę z nimi. Faktem jest, że od czasu odejścia Big Bena wszystko się jakby posypało, ale ja ciągle wierzę, że jeszcze coś z siebie wycisną. Potrzeba im tylko centra z prawdziwego zdarzenia i będzie ok. Żeby nie było offtopic - myślę, że dzisiaj będzie bardzo fajny mecz w Chicago, mecz walki, mecz na styku, mecz na under. Właśnie under mi chodzi po głowie, nic innego nie potrafię wymyśleć. Tam wszystko może się zdarzyć. Byki wracają pomału z dalekiej podróży i powinny stawić opór Celtom. Z kolei gracze Bostonu wczoraj bez trudu rozjechali Toronto, nie wysilając się zbytnio. Wielka Trójka ostatnią kwartę przesiedziała na ławce, więc będą wypoczęci. To będzie bardziej mecz do oglądania, niż obstawiania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
Dzisiaj polecam jedna "pewke", jak to pisal wyrzucony nie do konca slusznie kolega nyger handi na memphis dla odwaznych i bogatych w srodki nawet gole 2, atlanta w oslabieniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
mam takie pytanko do osób grających na live bettingu NBA - gdzie jest największy wybór tego typu grania ? oczywiście chodzi o bukmachera. z góry dziękuje za odpowiedź jeżeli takowa się pojawi.
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Chyba bezkonkurencyjny jest betfair. Prawie każdy mecz NBA jest oferowany na live. Podobnie wygląda sytuacja z bet365.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
09.XII.07 - niedziela  12:30 pm Houston@Toronto  3:30 pm [email protected]. Clippers  6:00 pm Milwaukee@Portland  6:00 pm Charlotte@Detroit  7:00 pm Seattle@New Orleans  7:00 pm New Jersey@Washington  9:30 pm Golden [email protected]. Lakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Za 10 min Rakiety zagrają w Toronto - niby Bosh ma nie zagrać - ale na mojego nosa wcale nie jest to takie pewne - oba zespoly zaliczane są do nie zdobywających wielkich ilości pkt. - jednak ostatnio - dosyć często przekraczały pow. 100pkt - linia niska - ale buki to też nie przygłupy - spróbujemy zagrać over 188,5 i over 97,5 Toronto - u siebie w hali zawsze dobrze grali i sporo punktowali - poczekamy aż chinol się zmęczy i ??? zobaczymy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|