Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 33 1 2 11 12 13 14 15 32 33
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by (J)
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??

Bet365
betsson

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Wracam do gry po 2 latach i tu mam pytanko do znających temat:
Czy można wykonać przelew z rachunku walutowego do buka, ponieważ interesuje mnie gra w funtach,czy jest jakiś bukmacher, którego polecacie?Czy musialbym wykonać przelew międzynarodowy, chodzi mi o ominięcie tego.Czy może znacie jakieś buki oferujące bonus od wplaty w funtach?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Czy oprócz pinnacle i canbet znacie jeszcze jakiś bukmacherów z tak małą marżą?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
Originally Posted by shane
Nie wiem czy tu, ale napiszę.

Poproszę o listę buków z PL kontem, gdzie można wpłacać kaskę przelewem.

:PIWO:
podbijam
Może coś ciekawego się znajdzie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
Gdzie jest najszersza oferta tenisowa (challengery) ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by wild player
Gdzie jest najszersza oferta tenisowa (challengery) ?

fonbet, 5Dimes

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
a ja mam pytanie bo przegladajac caly temat nie znalazlem konkretnej odpowiedzi :

ktory z buków ma najlepsza oferte na sporty zimowe ???
w szczegolnosci chodzi mi o Biatlon

Podoba mi sie oferta Nordicbet ale niestety nie moge tam wplacic pieniedzy bo jak wpisuje dane swojej e-karty VISA z mBanku to caly czas mi sie wyswietla "Credit Card Declined"
Dla proby wplacilem do innych swoich bukow i nie ma problemu np.Expekt czy Unibet

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by (J)
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??

Bet365
betsson

Sportingbet ma taką opcję w większości spotkań

Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
najlepszy buk to betfair dobre kursy bo mają mają najnizsza marze

Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
przelewem można wpłacać do każdego buka

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
betfair to nie buk, a co do marży to jak ktos zaczyna majac 5% prowizji to to napewno nie jest "najnizsza" marża na rynki, no i pograj sobie kosza europejskiego na betfair laugh powodzenia...nawet chcac powiekszyc obroty wykupili licencje na pokazywanie basketball bundesligi, nic to jednak nie dalo, dalej sie nie da "normalnie" grac tej ligi...jak i innych europejskich

Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
Panowie mam pytanie u jakiego buk-a moge wplacis karta visa elektron z eurobanku? lub ewntualnie karta maestro z bph??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Originally Posted by yaaho
betfair to nie buk, a co do marży to jak ktos zaczyna majac 5% prowizji to to napewno nie jest "najnizsza" marża na rynki, no i pograj sobie kosza europejskiego na betfair laugh powodzenia...nawet chcac powiekszyc obroty wykupili licencje na pokazywanie basketball bundesligi, nic to jednak nie dalo, dalej sie nie da "normalnie" grac tej ligi...jak i innych europejskich
dokladnie kaza tak jak ich malo mecze kosz czy hokeja trzeba grac jako single bo kuponow akumolowany ch nie maj czasami jest kosz z uleb i euroligi ale kosza czy hokeja na caly tydzien sie nie zagra stopnie polecam mad

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
ktory z buków ma najlepsza oferte na sporty zimowe ???
w szczegolnosci chodzi mi o Biatlon
najlepsza to pewnie nie jest ale betsafe zawsze wystawial spora oferte na biathlon , zwłaszcza jesli chodzi o ilosc h2h .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Który buk ma teraz jakąś promocję dla starych klientów? Jakieś 100% czy coś?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
GB, SB, BF, Ibetx, Bet365, stary, rozejrzyj się, nawet na forum, a znajdziesz, a nie idziesz na łatwiznę laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by shane
Który buk ma teraz jakąś promocję dla starych klientów? Jakieś 100% czy coś?


Originally Posted by zmarcin
GB, SB, BF, Ibetx, Bet365, stary, rozejrzyj się, nawet na forum, a znajdziesz, a nie idziesz na łatwiznę laugh

taaaaa i ktory jeszcze buk ma 100% dla starych? laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Expekt rozsyla maile z bonusem 125+125, sprawdz skrzynke moze tez dostales

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by zmarcin
GB, SB, BF, Ibetx, Bet365, stary, rozejrzyj się, nawet na forum, a znajdziesz, a nie idziesz na łatwiznę laugh


:|

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by Logan
Expekt rozsyla maile z bonusem 125+125, sprawdz skrzynke moze tez dostales
ostatnio tez bylo 100+100 powrotnego. bonusa nie dostalem, maile olewali, podobno bylo troche balaganu bo duzo osob sie skusilo. teraz olewam ich ten bonus powrotny

Last edited by Conrad; 28/01/2008 03:59.
Strona 13 z 33 1 2 11 12 13 14 15 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1