Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by barciu
ale polewka laugh

nyger wspolczujemy Tobie smile musisz miec ciezko w zyciu.. buehehehe

PS: chetnie kupie od Ciebie fajnego laptoka wink za jakies drobne, jakbys nie mogl do lombardu trafic tongue


na dzien dzisiejszy ciezko ???

mam tyle problemów ze tylko sie wieszac przez te granie

a temat lombardu to tylko dla nudy nie wazny nawet

ale widze ze tu chlopaczki lubia sobie popisac zamiast pograc

aj tam to nie ma sensu jak te granie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by nyger
ja nie pisze juz w tym temacie i zakazuje wam

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by Cobra
nyger pod jakimi nickami byłeś wczesniej na forum ? tak z ciekawosci pytam z kim rozmawiamy ?

Podlonczam sie pod to pytanie.

Jednocześnie mam swój typ: aNalItYk, izzzi bet.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
nieeeee bład

jestem tylko nyger koleszka od nba, wyjadacz jakich mało, koles co nie piesci sie z leszczami

tyle idz juz sapc albo załósz swój temat a nie robisz smietnik

zakazuje pisnia tu dziewczynkom

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by nyger
nieeeee bład

jestem tylko nyger koleszka od nba, wyjadacz jakich mało, koles co nie piesci sie z leszczami

tyle idz juz sapc albo załósz swój temat a nie robisz smietnik

zakazuje pisnia tu dziewczynkom


to po co piszesz?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
mi najbardziej podoba sie podpis pod nickiem:

nyger
Opuscilem glowe i poszedlem

piwo grunt to umiec smiac sie z samego siebie smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by bo8ek
mi najbardziej podoba sie podpis pod nickiem:

nyger
Opuscilem glowe i poszedlem

piwo grunt to umiec smiac sie z samego siebie smile

przeciez nie zrobił sobie tego sam smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
chociaz.. skoro temat zamyka, to moze i podpis sobie ustawił laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
O proszę, inni o zmianę nicka muszą ładnie poprosić i poczekać , a nyger już ma zmieniony. Do tego ten podpis, który to mogą mieć modowie i zwycięzcy konkursów. Nyger dodatkowo zamyka temat. Moja diagnoza jest taka, że to jakiś nowy moderator.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
Nyger, to... to nie może być prawda, ty nie możesz być prawdziwy. Jesteś jak święty mikołaj - wymyślony. Powinieneś zostać nową postacią we "Włatcach móch", chociaż byłbyś tam pewnie i tak największym debilem... żałosne

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
wieksze prawa dla wybitnych jednostek grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
[Linked Image] [imageshack.us]


kyczy kyczy

lap-kota

wyślij skan dowodu.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
na początku myslalem, ze koles pisze zupelnie serio. po kolejnych kilku podstronach tematu doszedlem do wniosku, że to musi byc jakas prowokacja, bo to niemozliwe byc takim debilem. A teraz... teraz juz sam nie wiem... laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
Kurcze koleś ma problem z hazardem, zastawia drogi sprzęt, oszukała go jakaś banda komunistycznych decydentów, pewno mu trudniej bo jest czarny w rasistowskim kraju a wy zamiast mu pomóc, szydzicie z niego i krecicie beke.

To taka nasza polska solidarność...

Do tego główny prym wiodą modzi, zamiast pomóc to jakiś mod se jaja robi, prym wiedzie wszechwiedzący madrala, słynny anestezjolog - emigrant, wielki fan Barcy i Tygrysów z Budiejowic - amkwiszcz......


A , ze gosć robi błędy to co, to nie ejst forum j,polskiego,może naprawdę jest chory...?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by rockeman
... bo to niemozliwe byc takim debilem...

Na tym foróm nie ma żeczy niemorzliwych laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by rybek
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by rybek
jAkA jAdKa laugh uWiElBiAm TaKiE tEmaCiKi grin
wEś [color:#660000]SiE nIe WtRonCaJ laugh[/color]
piwo

SpAdooFFkA grin

piwo


aLE wEśCIe i NiE rUppCiE tAkIEj pOlEffKi smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
o w morde grin

Originally Posted by nyger
poszedłem dopiero dzis do prokuratury rano

juz wiem jaki Prokurator mam moja teczke, był w sekretariacie jak składałem wniosek dowodowy

Pogadam z nim dopieor jutro niech se poczyta co napisałem
młody koleszka i poczuł respekt jak mnie zobaczył
Łysa głowa 195 wzrostu , no i zapity ryj , niewchodziłem na forum
bo chlałem 3 dni i cos jeszce frown i było mi bardzo nie dobrze

sprawa z komeny trafiła do prokuratury jest tam juz od 18. 11 i jeszce nie trafiła spowrotem na komende, jutro rano bede wiedzielal wsyztsko, nie chcialem byc nachalny

bede informował leszce,a z leszczami sie nie pieszcze

nyga

napisz koniecznie jutro co i jak smile 40 minut zajelo mi czytanie tematu... i licze na jutrzejsze napisy końcowe laugh


Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by zostać modem_MLS
Originally Posted by Cobra
nyger pod jakimi nickami byłeś wczesniej na forum ? tak z ciekawosci pytam z kim rozmawiamy ?

Podlonczam sie pod to pytanie.

Jednocześnie mam swój typ: aNalItYk, izzzi bet.
Raczej jacenty33 i kilka innych, wszystko pasuje styl i poziom wypowiedzi.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
nyger a myslales nad tym, zeby sprobowac tak leciutko postraszyc tego goscia z lombardu grin Moze to bylby lepszy sposob na odzyskanie laptopa

respect czarnuchu* laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
co za pała z moów wstawiła mi taką lokazlizacje i ten obrazek cienkiego lapa???

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, burbon, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08, rymoholik, 11kera11, Akhu, $-man), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1