|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Witam jestem nowy moja druzyna to Espanyol Barcelona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Jagiellonia Białystok I liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Wiec ja powracam do EEL gdyz w drugiej edcyji nie bralem udzialu Halifax <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Stomil Olsztyn RULEZZZZZ
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ARKA GDYNIA nowy jestem moze slepne od kompa ale nie widze regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Witam! Kalesony Sokratesa - gram dalej II liga choc odebrano mi możliwośc walki o I gdybym sobie cały czas wysyłał walkowerki to miałbym pierwszą ale ja nie chciałem takiej farsy a pan organizator mimo naszych apelów zauważył tą sytuację na koniec sezonu nio ale trudno może teraz nie znajdę się wśród oszołomów i pociagniemy w lidze sezon do końca. pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]ARKA GDYNIA nowy jestem moze slepne od kompa ale nie widze regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] gruda, Arka Gdynia od dwóch sezonów gra juz w EEL , więc musisz wybrać inną kapelę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Jestem tu nowy. Zdaje sie ze nazwa FC Pijaki jest jeszcze wolna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
Zagłębiak D.G. Nowy jestem. Pozdrawiam wszystkich!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Zaglebie Sosnowiec II liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
FC Sarzyna City - jestem tu nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Legia Warszawa-jestem nowy. Gdyby bruzyna Legii byla już zajeta moja drużyna rezerwowa to FC Bruggy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał Arko: [qb] Oryginalnie wysłał gruda: [qb]ARKA GDYNIA nowy jestem moze slepne od kompa ale nie widze regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] gruda, Arka Gdynia od dwóch sezonów gra juz w EEL , więc musisz wybrać inną kapelę[/qb] Arko, a nie mozna by przyjac ze bede trzecioligowymi rezerwami I-szo ligowej ARKI?przeciez i tak nie bedziemy grali miedzy soba prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
gruda, Arka Gdynia od dwóch sezonów gra juz w EEL , więc musisz wybrać inną kapelę[/qb] Arko, a nie mozna by przyjac ze bede trzecioligowymi rezerwami I-szo ligowej ARKI?przeciez i tak nie bedziemy grali miedzy soba prawda?[/QB][/QUOTE] chyba można, będziemy mogli czasami wymieniać się zawodnikami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Jestem rookie i pierwszy raz spróbuje swych sił tutaj .Mój team to :
DEPORTIVO LA CORUNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
witam zgłaszam Quens Park Rangers debiutant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał Ballack: [qb]Legia Warszawa-jestem nowy. Gdyby bruzyna Legii byla już zajeta moja drużyna rezerwowa to FC Bruggy.[/qb] Czytajcie dokładnie listę uczestników (inny temat). Legia Warszawa już gra, dobrze ze podales ze Football Club Brugge jako rezerwową opcję...
|
|
|
Link skopiowany do schowka