|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
w innym temacie ktos pisal o meczach sparingowych, wiec zalozylem temat, zeby nie balaganic w tamtym.
chcialbym zagrac sparing(najpierw na wyjezdzie pozniej u siebie). termin pierwszego spotkania to najblizsza sobota, rewanz juz nastepnego dnia w niedziele. moja druzyna to FC Kalina(2liga)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Witam i podejmuję wyzwanie. Mam nadzieję, że zechcesz walczyć z beniaminkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Drużyna FC Elbląg gotowa do sparingu w sobotę. Boisko przygotowne do gry, odśnieżone, trawka "łymbledon". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mówi prezes klubu: "Zaczynamy rozgrywki w EEL, chcemy dobrze przygotować się do sezonu. Przed nami ciężka walka o ligowe punkty. Czekamy na zgłoszenia chętnych do sparingu."
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
Bardzo chętnie zagram sparing na wyjeżdzie z drużyną FC Elbląg w najbliższą sobotę. Moja drużyna to URANIA Ruda Śląska (III liga C). Proszę o potwierdzenie Terror.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
druzyna FC Kolejorz Rzeszow 2B rozegra sparing (mecz i rewanz sobota- niedziela ) zapraszam do rywalizacji przedsezonowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Oryginalnie wysłał Garrett: [qb]Witam i podejmuję wyzwanie. Mam nadzieję, że zechcesz walczyć z beniaminkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] oki. sobotni mecz u Ciebie, niedzielny umnie. podaj jeszcze nazwe druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
FC LIPINKI z 3c. A zatem do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał djmuskla: [qb]Witam
Bardzo chętnie zagram sparing na wyjeżdzie z drużyną FC Elbląg w najbliższą sobotę. Moja drużyna to URANIA Ruda Śląska (III liga C). Proszę o potwierdzenie Terror.
Pozdrawiam[/qb] Właśnie dostaliśmy fax z potwierdzeniem sparingu na sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FC Elbląg - Urania Ruda Śląska Podrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
druzyna FC Kolejorz Rzeszow 2B rozegra sparing (mecz i rewanz sobota- niedziela ) zapraszam do rywalizacji przedsezonowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Witam serdecznie Vodzior jako ze moja druzyna rowniez jest beniaminkiem warto jest rozegrac sparing tym bardziej ze sa to derby Rzeszowa. a wiec przyjmuje wyzwanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Derby Rzeszowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to mi sie podoba
sobota - mecz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niedziela - u ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
kursy z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Fc Kolejarz- Wayethe United
#1 950 20:30 Roma - Lazio typ:1 kurs:2.70 #2 889 19:30 Zwolle - Ajax typ:2 kurs: 1.50 #3 805 16:00 Liverpool - Bolton typ:1 kurs: 1.45 #4 900 15:30 Brema - Bochum typ:1 kurs:1.80 #5 898 15:30 Schalke - Bielefeld typ:1 kurs: 1.55
wszytkie mecze oczywiscie sa rozgrywane w sobote pozdrawiam i oczekuje twoich typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
witam szanownych prezesow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rezerwy gliwickiego piasta (piast II gliwice 3liga) jest gotowa rozegrac sparing z liczaca sie druzyna w celu sprawdzenia swoich mozliwosci i podbudowania marale co ma pomoc w awansie do wyzszej klasy rozrywkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czekam na oferte klubu ktora pokaze mi gdzie jest moje miejsce (w gre wchodzi 1 mecz na neutralnym boisku ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Kto zagra z popularnymi Cidrami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]Kto zagra z popularnymi Cidrami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Możesz nazywać siebie szczęściarzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo właśnie słynne Depor zaprasza Cię na towarzyski mecz na słynnym Riazor w La Coruni.Czekam na potwierdzenie czy się zgadzasz .W grę wchodzi rewanż na twoim boisku jeśli "Cidry" dadzą radę.Mecz lub mecze w sobotę i ew. w niedzielę.Pozdrawiam ps. jestem beniaminkiem z 3 b
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
[Punkt Szczytnicka Eroclaw chetnie zagra sparring z Piastem Gliwice zapraaszamy stawka moze byc puchar slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) pierwszy mecz moze byc u Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
witam. moze ma ktos zagrac na weekendzie maly sparing z FC Sarzyna City? ale potrzebuje kogos o mocnych nerwach gdyz to bedzie moj debiut. liga w weekend odwolana a kibice jecza ze im sie w domu nudzi. boisko w lepszym stanie niz na wisle a druzyna bardziej zmotywowana niz brazylia przed finalem mistrzostw swiata. zapraszam. trzeba rozruszac kosci przed sezonem hehe. narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <to ja manager hehe> kursy np.z sts ps. sorry ale biletow juz nie ma. kibice tak kochaja swoj klub ze biora w ciemna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Witam szachus jako że mój prezes zgodził sie na rozegranie kontrolnego sparingu przes ligą proponuje więc spotkanie :
Sobota FC Sarzyna City-Espanyol Barcelona Niedziela Espanyol Barcelona-FC Sarzyna City
Ofert z STSa
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Fc Kolejarz- Wayethe United
sklad gospodarzy na derby nastepujacy:
1.936 17:30 Wil - Grasshopers 2 2.10 2.960 15:30 Bayern M. - Leverkusen(+1) 1 1.85 3.820 16:00 Peterborough - Wigan 2 2.00 4.834 16:00 Boston - Carlisle 1 1.85 5.866 20:00 Bastia - Strasbourg 1 1.75 6.897 15:30 Stuttgart - Hamburg X 3.20
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Witam. Chetnie z kims zagram sparing w sobote na wyjezdzie , w niedziele u siebie. Moja druzyna to Carbo Gliwice. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No a wiec zagrajmy te sparning <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
FC Slaughter Gorzów vs Carbo Gliwice 08.03.2003 Carbo Gliwice vs FC Slaughter Gorzów 09.03.2003
No a wiec rozruch juz w sobote Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka