Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#184175 03/03/2003 22:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
w innym temacie ktos pisal o meczach sparingowych, wiec zalozylem temat, zeby nie balaganic w tamtym.

chcialbym zagrac sparing(najpierw na wyjezdzie pozniej u siebie). termin pierwszego spotkania to najblizsza sobota, rewanz juz nastepnego dnia w niedziele. moja druzyna to FC Kalina(2liga)

#184176 03/03/2003 22:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Witam i podejmuję wyzwanie. Mam nadzieję, że zechcesz walczyć z beniaminkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184177 03/03/2003 22:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Drużyna FC Elbląg gotowa do sparingu w sobotę. Boisko przygotowne do gry, odśnieżone, trawka "łymbledon". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Mówi prezes klubu: "Zaczynamy rozgrywki w EEL, chcemy dobrze przygotować się do sezonu. Przed nami ciężka walka o ligowe punkty. Czekamy na zgłoszenia chętnych do sparingu."

Pozdrawiam.

#184178 03/03/2003 22:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Bardzo chętnie zagram sparing na wyjeżdzie z drużyną FC Elbląg w najbliższą sobotę. Moja drużyna to URANIA Ruda Śląska (III liga C). Proszę o potwierdzenie Terror.

Pozdrawiam

#184179 03/03/2003 23:12
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

druzyna FC Kolejorz Rzeszow 2B rozegra sparing (mecz i rewanz sobota- niedziela ) zapraszam do rywalizacji przedsezonowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184180 03/03/2003 23:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Witam i podejmuję wyzwanie. Mam nadzieję, że zechcesz walczyć z beniaminkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
oki. sobotni mecz u Ciebie, niedzielny umnie. podaj jeszcze nazwe druzyny

#184181 03/03/2003 23:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
FC LIPINKI z 3c. A zatem do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#184182 03/03/2003 23:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał djmuskla:
[qb]Witam

Bardzo chętnie zagram sparing na wyjeżdzie z drużyną FC Elbląg w najbliższą sobotę. Moja drużyna to URANIA Ruda Śląska (III liga C). Proszę o potwierdzenie Terror.

Pozdrawiam[/qb]
Właśnie dostaliśmy fax z potwierdzeniem sparingu na sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
FC Elbląg - Urania Ruda Śląska

Podrawiam.

#184183 04/03/2003 00:12
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

druzyna FC Kolejorz Rzeszow 2B rozegra sparing (mecz i rewanz sobota- niedziela ) zapraszam do rywalizacji przedsezonowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Witam serdecznie Vodzior jako ze moja druzyna rowniez jest beniaminkiem warto jest rozegrac sparing tym bardziej ze sa to derby Rzeszowa.
a wiec przyjmuje wyzwanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#184184 04/03/2003 00:18
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Derby Rzeszowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to mi sie podoba

sobota - mecz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

niedziela - u ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

kursy z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184185 04/03/2003 00:39
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Fc Kolejarz- Wayethe United

#1
950 20:30 Roma - Lazio typ:1 kurs:2.70
#2
889 19:30 Zwolle - Ajax typ:2 kurs: 1.50
#3
805 16:00 Liverpool - Bolton typ:1 kurs: 1.45
#4
900 15:30 Brema - Bochum typ:1 kurs:1.80
#5
898 15:30 Schalke - Bielefeld typ:1 kurs: 1.55

wszytkie mecze oczywiscie sa rozgrywane w sobote
pozdrawiam i oczekuje twoich typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#184186 04/03/2003 00:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
witam szanownych prezesow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

rezerwy gliwickiego piasta (piast II gliwice 3liga) jest gotowa rozegrac sparing z liczaca sie druzyna w celu sprawdzenia swoich mozliwosci i podbudowania marale co ma pomoc w awansie do wyzszej klasy rozrywkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czekam na oferte klubu ktora pokaze mi gdzie jest moje miejsce (w gre wchodzi 1 mecz na neutralnym boisku ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

narka

#184187 04/03/2003 01:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Kto zagra z popularnymi Cidrami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#184188 04/03/2003 02:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Kto zagra z popularnymi Cidrami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Możesz nazywać siebie szczęściarzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo właśnie słynne Depor zaprasza Cię na towarzyski mecz na słynnym Riazor w La Coruni.Czekam na potwierdzenie czy się zgadzasz .W grę wchodzi rewanż na twoim boisku jeśli "Cidry" dadzą radę.Mecz lub mecze w sobotę i ew. w niedzielę.Pozdrawiam

ps. jestem beniaminkiem z 3 b

#184189 04/03/2003 05:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
[Punkt Szczytnicka Eroclaw chetnie zagra sparring z Piastem Gliwice
zapraaszamy stawka moze byc puchar slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
pierwszy mecz moze byc u Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184190 04/03/2003 06:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
witam. moze ma ktos zagrac na weekendzie maly sparing z FC Sarzyna City? ale potrzebuje kogos o mocnych nerwach gdyz to bedzie moj debiut. liga w weekend odwolana a kibice jecza ze im sie w domu nudzi. boisko w lepszym stanie niz na wisle a druzyna bardziej zmotywowana niz brazylia przed finalem mistrzostw swiata. zapraszam. trzeba rozruszac kosci przed sezonem hehe. narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <to ja manager hehe>
kursy np.z sts ps. sorry ale biletow juz nie ma. kibice tak kochaja swoj klub ze biora w ciemna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184191 04/03/2003 11:39
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Witam szachus jako że mój prezes zgodził sie na rozegranie kontrolnego sparingu przes ligą proponuje więc spotkanie :

Sobota
FC Sarzyna City-Espanyol Barcelona
Niedziela
Espanyol Barcelona-FC Sarzyna City

Ofert z STSa

POZDRAWIAM

#184192 04/03/2003 12:18
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Fc Kolejarz- Wayethe United

sklad gospodarzy na derby nastepujacy:

1.936 17:30 Wil - Grasshopers 2 2.10
2.960 15:30 Bayern M. - Leverkusen(+1) 1 1.85
3.820 16:00 Peterborough - Wigan 2 2.00
4.834 16:00 Boston - Carlisle 1 1.85
5.866 20:00 Bastia - Strasbourg 1 1.75
6.897 15:30 Stuttgart - Hamburg X 3.20

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184193 04/03/2003 12:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Witam.
Chetnie z kims zagram sparing w sobote na wyjezdzie , w niedziele u siebie. Moja druzyna to Carbo Gliwice.
Pozdrawiam

#184194 04/03/2003 14:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No a wiec zagrajmy te sparning <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

FC Slaughter Gorzów vs Carbo Gliwice 08.03.2003
Carbo Gliwice vs FC Slaughter Gorzów 09.03.2003

No a wiec rozruch juz w sobote
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1