Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
#184195 04/03/2003 16:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Beniaminek 1 ligi Newcastle UTD chętnie rozegra jakiś sparing, byle boisko się nadawało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo Shearer po lodzie biegał nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#184196 04/03/2003 16:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
No to czas na pojedynek dwoch beniaminkow 1 ligi!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Klops proponuje boisko w Tunezji gdzie jest cieplutko pasuje?Neutralne boisko kazdy po 5 typow ,jaki termin?

#184197 04/03/2003 17:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]No to czas na pojedynek dwoch beniaminkow 1 ligi!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Klops proponuje boisko w Tunezji gdzie jest cieplutko pasuje?Neutralne boisko kazdy po 5 typow ,jaki termin?[/qb]
Ok Kuba, może wreszcie Cię pokonam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wszystko mi pasuje, może tylko oddajmy po 6 strzałów, wkońcu to pre-sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i z formą może być różnie (a po co nam 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Termin niech będzie weekend.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184198 04/03/2003 18:17
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ok La Coruna gramy oferta z Profesjonala
Mecz w La Coruni sobota w Radzionkowie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#184199 04/03/2003 19:13
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał hysio:
[qb]witam szanownych prezesow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

rezerwy gliwickiego piasta (piast II gliwice 3liga) jest gotowa rozegrac sparing z liczaca sie druzyna w celu sprawdzenia swoich mozliwosci i podbudowania marale co ma pomoc w awansie do wyzszej klasy rozrywkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czekam na oferte klubu ktora pokaze mi gdzie jest moje miejsce (w gre wchodzi 1 mecz na neutralnym boisku ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

narka[/qb]
Z całym szacunkiem do ciebie i twojej druzyny prezesie ale skoro wystawiasz do sparingu rzerwy twojej druzyny i to nadodatek z III ligi to musisz sie liczyc z tym ze nikt z wyzszych klas rozgrywkowych nie zdecyduje sie z toba rozegrac meczu, gdyż kazdy Prezes i trener ma na uwadze dobro zawodnikow i ich przeygotowania do sezonu twoi "kosiarze" nóg moga doprowadzic do nei jednej katastrofy w druzynach przeciwnikow.
pozdraiwam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184200 04/03/2003 19:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
kto zagra ze mną sparing (POMORZANIN 3 liga gr.C)

PROSZĘ O SZYBKI KONTAKT Z CAŁĄ CHĘCIĄ ROZEGRAŁ BYM TEN SPARING W DNIACH 5.03 - 7.O3 (OFERTA Z PROFA I MOŻNA BY BYŁO WYBRAĆ 5 POJEDYNKÓW)!!!!

:5gw: CZEKAM!!!!!!! :5gw:

ZAPRASZAM DO SPARINGU A POTEM NA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184201 04/03/2003 21:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]kto zagra ze mną sparing (POMORZANIN 3 liga gr.C)

PROSZĘ O SZYBKI KONTAKT Z CAŁĄ CHĘCIĄ ROZEGRAŁ BYM TEN SPARING W DNIACH 5.03 - 7.O3 (OFERTA Z PROFA I MOŻNA BY BYŁO WYBRAĆ 5 POJEDYNKÓW)!!!!

:5gw: CZEKAM!!!!!!! :5gw:

ZAPRASZAM DO SPARINGU A POTEM NA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
ja z toba zagram piast II gliwice tak jak pisales jeden mecz 5-7.03 tylko spokojnie zeby nasi kopacze kontuzji sie nie nabawili

narka

#184202 04/03/2003 22:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
oki hehe wchodze w ciemno. juz postawilem namioty na boisku. pozdrawiam. odezwe sie najpozniej w piatek

#184203 04/03/2003 23:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
ello HYSIO GRAMY TO MOZE NASZ SPARING BĘDZIE PIERWSZY!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

NO TO TAK JAK PISAŁEM 5 MECZYKÓW Z PROFESJONALA!!!

JA TE MECZYKI I WYNIKI PODAM JUŻ TERAZ BO NIE WIEM CZY BĘDE TUTAJ JUTRO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

010 Manch.U.-Leeds 1
009 Middlesbr.-Newcas X
078 Aachen-Furth X
775 Truidense-GB Antw 1
812 Bayern-Leverkus 1

NIE WIEM CZY DOBRZE TO WSZYSTKO PODAŁEM BO JESTEM DEBIUTANTEM, ALE JAK COŚ ŹLE TO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ (NAJLEPIEJ PRIVA)

#184204 05/03/2003 00:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Ok La Coruna gramy oferta z Profesjonala
Mecz w La Coruni sobota w Radzionkowie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Slawek 007 pozwól że podam już dzisiaj moje typy na pierwszy mecz w sobotę na Riazor w La Coruni bo nie będzie mnie w domu przez najbliższe 3 dni i nie wiem czy zdążyłbym później to podać ,a więc:

Mój skład na pierwszy debiutancki mecz :

1.831 środa 16:00 Aigaleo -Panathinaikos 10 2.10
2.811 wtorek 20:30 Kaiserslautern - Werder 1 2.10
3.061 sobota 16:00 Barcelona - Valladolid 1 1.39
4.129 sobota 13:30 Celtic - Rangers 1 2.60
5.406 sobota 18:30 Levante - Terrasa 1 1.86
6.042 niedziela 20:30 Milan - Chievo 1 1.50

Ok powodzenia Slawek 007 .Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#184205 05/03/2003 04:14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
siemka pele

I. 011 sroda 20.45 liverpool - bolton 1 1,41
II. 109 sroda 20.45 volverhampton - ipswich 0 3,1
III. 781 sroda 14.30 vinkovici - split 2 2,2
IV. 783 sroda 20.30 gueugnon - monaco 2 1,83
V. 851 sroda 16.00 dniepro. - s.donieck 2 2,4

kursy z profka

narka

#184206 05/03/2003 04:14
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
druzynka Punkt Szczytnicka Wroclaw chetnie rozegra sparring - mecz i rewanz na przygotownaym boisku - mecz u nas na rownioutkim chodniku betonowym ktory wraz z targowiskiem kotre otacza nasz punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184207 05/03/2003 10:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]druzynka Punkt Szczytnicka Wroclaw chetnie rozegra sparring - mecz i rewanz na przygotownaym boisku - mecz u nas na rownioutkim chodniku betonowym ktory wraz z targowiskiem kotre otacza nasz punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ARKA Gdynia II zwarta i gotowa.boisko w gdyni bedzie przygotowane - pol godziny przed meczem zostanie wylana cysterna wrzątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mecze sobota, niedziela z profa,ok?

#184208 05/03/2003 13:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
oki doki
a moze pierwsyz meczyk dzis juz i jutro? na te puchary rozne
a rewanz w weekend?
pozdrawiamy
my wpierw musimy wynajac walec zeby boisko bylo rowne bo wczoraj plyta chodnika sie zapadla z powodu mrozu ;-))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#184209 05/03/2003 17:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
OK
Kto chce zagrac sparing z niemiacki VFL Bochum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W dniach od 6.03. do 8.03.
CZEKAM :5gw: :5gw: :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184210 05/03/2003 17:59
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Witam !

Drużyna Śląsk Wrocław chętnie rozegra sparing z VFL Bochum .

Pozdrawiam .

#184211 05/03/2003 19:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
najblizszy wolny termin: piatek. dzisiaj moi pilkarze beda ogladac awans Wisly, aby podbudowac sie przed rozpoczynjacym sie sezonem, a w czwartek co ambitniejsi z nich maja ostatni egzamin zimowej sesji.
HEJ WISLA GOOOOL!!!!

#184212 05/03/2003 19:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
gruda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no to gramy w piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z uszanowaniem prezes : Mc podbeskidzie B-B

#184213 05/03/2003 19:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]gruda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no to gramy w piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z uszanowaniem prezes : Mc podbeskidzie B-B[/qb]
kurde, majox jestem z norbim juz ustawiony na sparing, jeszcze bym zajechal zawodnikow i pol skladu mi kontuzje zalapie. chyba ze podziele druzyne i zagramy na hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
p.s. dostales drugiego biznesplana?

#184214 05/03/2003 22:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
OK
nefer to zaczyna my jutro i gramy do 8 czyli 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1