Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#184575 26/07/2003 14:58
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003

Huragan Gasocin - Victoria Wegorzewo

#1 471 Lyon-Auxerre [email][email protected][/email] -- 26/17.45
#2 501 Pasching-T.Kostan. [email][email protected][/email] -- 26/19.30
#3 503 Koper-Aigaleo [email][email protected][/email] -- 26/17.30
#4 511 Vinkovci-Tampere [email][email protected][/email] -- 26/18.00
#5 585 San Jose-Dallas [email][email protected][/email] --

Pozdr.

#184576 26/07/2003 20:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
19 round

Preston North End - Mazovia Minsk Mazowiecki

Wszystkie mecze 26.07.2003, godz. 18.00

#1 123 Puchov - Trnava 1 @2.13
#2 H10 Slovan - Trencin (handicap 0:1) 1 @1.85
#3 125 Slovan - Trencin 1 @1.34
#4 121 Dubnica - B.Bystrica 1 @1.84
#5 H08 Dubnica - B.Bystrica (handicap 0:1) 1 @2.75

Pozdrawiam.

#184577 26/07/2003 22:26
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
WayeThe United - Los Pocracos

#1
115 St.Gallen-Aarau typ:x kurs: 3.15 26/19.30

#2
114 Servette-Thun typ:x kurs:3.55 26/19.30

#3
P17 Brno-Guingamp typ:1 kurs: 3 26/20.00

#4
116 YB.Bern-FC Zurich typ:1 kurs: 1.73 26/19.30

#5
852 USA-Kostaryka typ:1 kurs: 1.69 26/22.00

#6
122 Zilina-Petrzalka typ:2 kurs: 3.5 - 26/20.00

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184578 27/07/2003 16:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
WayeThe United w pierwszej połowie zagrali wyśmienicie, więc postanowiłem zmienić w ostatniej chwili skład na ten mecz. Drużyna WayeThe atakuje wyśmienicie ale widzę, że bramkarz trochę przysypia, więc spróbujemy rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść przez strzały z daleka. Interesuje nas tylko zwycięstwo, bo w lodówce już się chłodzą szampany. W trybie pilnym zostali powołani na mecz:

Los Pocracos:
#1 069 Portmarn.-Dublin C 1 @ 5.9 27/15.30
#2 071 Dundalk-Bohemians 1 @ 5.8 27/19.30
#3 192 Val.Oslo-Trondheim 1 @ 5.3 27/20.15
#4 417 Split-NK Zagrzeb 2 @ 5.4 27/18.00
#5 C97 Jihlava-Kladno 1 @ 5.2 27/17.00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jędrzej

#184579 27/07/2003 16:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Poprawka:

Oczywiście w piatym meczu wystąpi zawodnik z Kladna:

#5 C97 Jihlava-Kladno 2 @ 5.2 27/17.00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jędrzej[/QB][/QUOTE]

#184580 27/07/2003 18:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
PRESTON-Mazovia
195 Stabaek-Sogndal 1 1.85
192 Val.Oslo-Trondheim 2 1,54
211 Jazz Pori-Lahti x 3,15
235 Esbjerg-Aarhus 1 2.03
236 Farum-AB Kopenhaga 1 1.99
210 HJK Hels.-Inter T. x 3,6

#184581 27/07/2003 21:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
FC KAlina - Radomiak Radom

oto sklad druzyny przyjezdnej:

1.(575)Krzywy Rog-Dynamo Kijow1X 2,89 27/18
2.(576)Dniepro-Obolon X 4,45 27/18
3.(814) Br Sztokl-Falken 1,49 27/18
4.(816) Treleborg-Vasteras 1,63 27/18
5.(856) Meksyk-Brazylia 1P 3.2 27/19

pozdrawiam przeciwnika

#184582 28/07/2003 01:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witajta witajta

19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003
Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow
875 Manch.U.-C.America [email][email protected][/email]
875 Manch.U.-C.America [email][email protected]<br[/email] />468 Juventus-Barcelona [email][email protected][/email]
468 Juventus-Barcelona [email][email protected]<br[/email] />468 Juventus-Barcelona [email][email protected][/email]
pozdro

#184583 28/07/2003 03:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Witam!

prawie zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003
Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow

żeby nie było walkoweru a może remis uda sie wywalczyc to taki meczyk:
582 New Engl.-Washing. Typ 2 Kurs 3.25
582 New Engl.-Washing. Typ X Kurs 2.97
582 New Engl.-Washing. Typ 1 Kurs 2.08

#184584 28/07/2003 04:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
No No

Jezeli buk w niedziele bylby otwarty do godziny 12 w nocy to zaklad by nie zostal przyjety - ale nie jest otwarty ,ale to niezmienia faktu ze typ jest zamkniety o godzinie 22:00u tego buka z ktorego bierzemy typy
582 New Engl.-Washing. 2.08 2.97 3.25 1.22 1.56 - 27/22.00

Co za tym idzie ze typ po godzinie 22 jest nie wazny! I zostal podany po czasie , a to ze graja niby kolo 00:30 to juz nie moja sprawa a sprawa buka. I do niego mniej pretensje

A regulamin mowi jasno ze typy maja byc podane przed zamknieciem u buka! A ty podales z poltora godzinnym opoznieniem ...

Co o tym sam sadzisz ?? Vanpablo ja tez zapomnialem ,ale przed 22 sabie przypomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#184585 28/07/2003 14:00
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]No No

Jezeli buk w niedziele bylby otwarty do godziny 12 w nocy to zaklad by nie zostal przyjety - ale nie jest otwarty ,ale to niezmienia faktu ze typ jest zamkniety o godzinie 22:00u tego buka z ktorego bierzemy typy
582 New Engl.-Washing. 2.08 2.97 3.25 1.22 1.56 - 27/22.00

Co za tym idzie ze typ po godzinie 22 jest nie wazny! I zostal podany po czasie , a to ze graja niby kolo 00:30 to juz nie moja sprawa a sprawa buka. I do niego mniej pretensje

A regulamin mowi jasno ze typy maja byc podane przed zamknieciem u buka! A ty podales z poltora godzinnym opoznieniem ...

Co o tym sam sadzisz ?? Vanpablo ja tez zapomnialem ,ale przed 22 sabie przypomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro[/qb]
niespodzianka dla mnie jest że w takiej błachej sprawie sie czepiasz (ta zabawa jest tylko zabawą)
chcesz byc służbistą????
twoje typy podobnie jak i moje nie zawieraja dat rozpoczęcia meczy więc formalnie może ich nie być, gadamy dalej o tym czy traktujemy te dwa postuy jak by ich nie było?

#184586 28/07/2003 14:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Juz nie kombinuj, w kazdym badz razie jezeli bysmy mieli traktowac nasze posty jako puste, to w naszej lidze by trzeba bylo pol rozegranych meczy uniewaznic,a tak nie moze byc, a date i godzine zawsze mozna podac(tylko ty masz opory ,zwiadomych powodow) ,nawet porozegranym meczu ,wiec w tym niewidze problemu...

Blacha sprawa ,jak dlakogo ,bo dlamnie blacha sprawa nie jest awans , moze twoje utrzymanie jest blacha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

W kazdym badz razie i tak grzecznosciowo zapytalem sie co otym sadzisz bo sprawe moglbym odrazu skierowac do powazniejszego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wiem ze walczysz o utrzymanie co nie oznacza umnie ze o awans bo spadku tez jestem blisko

Zoostawmy remis ,bo strata punktu ,chodzby jednego to dlaciebie moze byc wiecej niz dlamnie , a niechce robic ci na zlosc przeciwienstwie do ciebie bo jezeli chcesz uniewaznic nasz mecz to oznacza 0pkt dla nas obu , ztego wynika dlaciebie to zadna roznica czy bedziesz mial 0 czy 1 a dlamnie ma to roznice bo ja moge mniec 3pkt
Ale ze cie lubie to zostawimy remis dla twojego dobra i w polowie mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#184587 28/07/2003 19:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
20 round

Mazovia Minsk Mazowiecki - Huragan Gasocin

Wszystkie mecze 02.08.2003

#1 15:30 056 Leverkus. - Freiburg 1 @1.64
#2 15:30 058 Hamburg - Hannover 1 @1.71
#3 15:30 051 Wolfsburg - Bochum 1 @1.79
#4 20:00 023 Lens - Le Mans 1 @1.65
#5 20:00 028 Paris SG - Bastia 1 @1.64
#6 20:00 021 Auxerre - Nice 1 @1.78

Pozdro.

#184588 31/07/2003 03:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

jak niektorzy zauwazyli, od kilku meczow nie podaje skladow, dlaczego?? -moja sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chodzi o to, ze zaczynacie liczyc punkty i sprawdzac wszystkie mozliwosci tabeli. zeby bylo sprawiedliwie(nie wiem czy to mozliwe) chcialbym anulowac wszyskie moje mecze i ustanowic wnich walkower na wasza kozysc.

na koniec pragne podziekowac wszystkim druzynom i ich trenerom za walke i mila atmosfere.

pozdrawiam

cichy

#184589 31/07/2003 12:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Oryginalnie wysłał cichy:
(nie wiem czy to mozliwe) chcialbym anulowac wszyskie moje mecze i ustanowic wnich walkower na wasza kozysc.

Wg wykładni prezesa EEL o drużynach które przestały podawać typy w wątku regulamin: "Wyniki rozegrane z tym zespołem się liczą, następne są liczone jako walkowery 3:0."

Oryginalnie wysłał cichy:
na koniec pragne podziekowac wszystkim druzynom i ich trenerom za walke i mila atmosfere.

Również dzięki. Trzymaj się.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jędrzej

#184590 02/08/2003 16:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
PRESTON-Los Pocracos
22 Guingamp-Marseille 2 2,78
221 Angers-Valence x 2,78
212 TPS Turku-Anjalan. x 3,05
204 Jarosław-CSKA Moskwa x 2,97
58 Hamburg-Hannover 1 1,71
117 FC Zurich-S. Gallen 1 1,74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184591 02/08/2003 17:21
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003

Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa

#1 022 Guingamp-Marseille [email][email protected][/email]
#2 027 Montpellier-Rennes [email][email protected][/email]
#3 034 Plzen-V.Zizkov [email][email protected][/email]
#4 113 Aarau-Servette [email][email protected][/email]
#5 115 Thun-Grasshopper [email][email protected][/email]
#6 125 B.Bystrica-Slovan [email][email protected][/email]

Pozdr.

#184592 03/08/2003 15:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Pogromcy-PRESTON
81 Bielefeld-Oberhausen 1 1,52
89 Duisburg-Lubeck 1 1,74
194 Stavanger-Tromso 1 1,51
195 Aalesund-Val Oslo 1 2,38
239 Frem-Brondby 2 1,59

#184593 03/08/2003 17:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003

Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa
2.Niemcy-1.k. 03.08.2003 15.00
081 Bielefeld-Oberhaus Typ 2 kurs 4.95
082 Furth-Unterhaching Typ 2 kurs 4.25
084 Cottbus-Trier Typ 2 kurs 4.65
088 Ahlen-Osnabruck Typ 2 kurs 4.05
089 Duisburg-Lubeck Typ 2 kurs 4.15
pozdrawiam

#184594 03/08/2003 20:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003
FC Slaughter Gorzow - Radomiak Radom
==============================
V03 M'gladbach-Koln [email]1-0@7<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]2-0@7[/email],5
V03 M'gladbach-Koln [email]2-1@7<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]3-0@15<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]3-1@11<br[/email] />V13 M'gladbach-Koln 0/2@7,2
==============================
pozdro

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, kamel, burbon, forty, latajaca_holenderka), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1