|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003 Huragan Gasocin - Victoria Wegorzewo #1 471 Lyon-Auxerre [email] [email protected][/email] -- 26/17.45 #2 501 Pasching-T.Kostan. [email] [email protected][/email] -- 26/19.30 #3 503 Koper-Aigaleo [email] [email protected][/email] -- 26/17.30 #4 511 Vinkovci-Tampere [email] [email protected][/email] -- 26/18.00 #5 585 San Jose-Dallas [email] [email protected][/email] -- Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
19 round
Preston North End - Mazovia Minsk Mazowiecki
Wszystkie mecze 26.07.2003, godz. 18.00
#1 123 Puchov - Trnava 1 @2.13 #2 H10 Slovan - Trencin (handicap 0:1) 1 @1.85 #3 125 Slovan - Trencin 1 @1.34 #4 121 Dubnica - B.Bystrica 1 @1.84 #5 H08 Dubnica - B.Bystrica (handicap 0:1) 1 @2.75
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
WayeThe United - Los Pocracos
#1 115 St.Gallen-Aarau typ:x kurs: 3.15 26/19.30
#2 114 Servette-Thun typ:x kurs:3.55 26/19.30
#3 P17 Brno-Guingamp typ:1 kurs: 3 26/20.00
#4 116 YB.Bern-FC Zurich typ:1 kurs: 1.73 26/19.30
#5 852 USA-Kostaryka typ:1 kurs: 1.69 26/22.00
#6 122 Zilina-Petrzalka typ:2 kurs: 3.5 - 26/20.00
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
WayeThe United w pierwszej połowie zagrali wyśmienicie, więc postanowiłem zmienić w ostatniej chwili skład na ten mecz. Drużyna WayeThe atakuje wyśmienicie ale widzę, że bramkarz trochę przysypia, więc spróbujemy rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść przez strzały z daleka. Interesuje nas tylko zwycięstwo, bo w lodówce już się chłodzą szampany. W trybie pilnym zostali powołani na mecz:
Los Pocracos: #1 069 Portmarn.-Dublin C 1 @ 5.9 27/15.30 #2 071 Dundalk-Bohemians 1 @ 5.8 27/19.30 #3 192 Val.Oslo-Trondheim 1 @ 5.3 27/20.15 #4 417 Split-NK Zagrzeb 2 @ 5.4 27/18.00 #5 C97 Jihlava-Kladno 1 @ 5.2 27/17.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Poprawka:
Oczywiście w piatym meczu wystąpi zawodnik z Kladna:
#5 C97 Jihlava-Kladno 2 @ 5.2 27/17.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jędrzej[/QB][/QUOTE]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
PRESTON-Mazovia 195 Stabaek-Sogndal 1 1.85 192 Val.Oslo-Trondheim 2 1,54 211 Jazz Pori-Lahti x 3,15 235 Esbjerg-Aarhus 1 2.03 236 Farum-AB Kopenhaga 1 1.99 210 HJK Hels.-Inter T. x 3,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
FC KAlina - Radomiak Radom
oto sklad druzyny przyjezdnej:
1.(575)Krzywy Rog-Dynamo Kijow1X 2,89 27/18 2.(576)Dniepro-Obolon X 4,45 27/18 3.(814) Br Sztokl-Falken 1,49 27/18 4.(816) Treleborg-Vasteras 1,63 27/18 5.(856) Meksyk-Brazylia 1P 3.2 27/19
pozdrawiam przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Witajta witajta 19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003 Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow 875 Manch.U.-C.America [email] [email protected][/email] 875 Manch.U.-C.America [email] [email protected]<br[/email] />468 Juventus-Barcelona [email] [email protected][/email] 468 Juventus-Barcelona [email] [email protected]<br[/email] />468 Juventus-Barcelona [email] [email protected][/email] pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Witam!
prawie zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003 Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow
żeby nie było walkoweru a może remis uda sie wywalczyc to taki meczyk: 582 New Engl.-Washing. Typ 2 Kurs 3.25 582 New Engl.-Washing. Typ X Kurs 2.97 582 New Engl.-Washing. Typ 1 Kurs 2.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
No No
Jezeli buk w niedziele bylby otwarty do godziny 12 w nocy to zaklad by nie zostal przyjety - ale nie jest otwarty ,ale to niezmienia faktu ze typ jest zamkniety o godzinie 22:00u tego buka z ktorego bierzemy typy 582 New Engl.-Washing. 2.08 2.97 3.25 1.22 1.56 - 27/22.00
Co za tym idzie ze typ po godzinie 22 jest nie wazny! I zostal podany po czasie , a to ze graja niby kolo 00:30 to juz nie moja sprawa a sprawa buka. I do niego mniej pretensje
A regulamin mowi jasno ze typy maja byc podane przed zamknieciem u buka! A ty podales z poltora godzinnym opoznieniem ...
Co o tym sam sadzisz ?? Vanpablo ja tez zapomnialem ,ale przed 22 sabie przypomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav: [qb]No No
Jezeli buk w niedziele bylby otwarty do godziny 12 w nocy to zaklad by nie zostal przyjety - ale nie jest otwarty ,ale to niezmienia faktu ze typ jest zamkniety o godzinie 22:00u tego buka z ktorego bierzemy typy 582 New Engl.-Washing. 2.08 2.97 3.25 1.22 1.56 - 27/22.00
Co za tym idzie ze typ po godzinie 22 jest nie wazny! I zostal podany po czasie , a to ze graja niby kolo 00:30 to juz nie moja sprawa a sprawa buka. I do niego mniej pretensje
A regulamin mowi jasno ze typy maja byc podane przed zamknieciem u buka! A ty podales z poltora godzinnym opoznieniem ...
Co o tym sam sadzisz ?? Vanpablo ja tez zapomnialem ,ale przed 22 sabie przypomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/qb] niespodzianka dla mnie jest że w takiej błachej sprawie sie czepiasz (ta zabawa jest tylko zabawą) chcesz byc służbistą???? twoje typy podobnie jak i moje nie zawieraja dat rozpoczęcia meczy więc formalnie może ich nie być, gadamy dalej o tym czy traktujemy te dwa postuy jak by ich nie było?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Juz nie kombinuj, w kazdym badz razie jezeli bysmy mieli traktowac nasze posty jako puste, to w naszej lidze by trzeba bylo pol rozegranych meczy uniewaznic,a tak nie moze byc, a date i godzine zawsze mozna podac(tylko ty masz opory ,zwiadomych powodow) ,nawet porozegranym meczu ,wiec w tym niewidze problemu...
Blacha sprawa ,jak dlakogo ,bo dlamnie blacha sprawa nie jest awans , moze twoje utrzymanie jest blacha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
W kazdym badz razie i tak grzecznosciowo zapytalem sie co otym sadzisz bo sprawe moglbym odrazu skierowac do powazniejszego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wiem ze walczysz o utrzymanie co nie oznacza umnie ze o awans bo spadku tez jestem blisko
Zoostawmy remis ,bo strata punktu ,chodzby jednego to dlaciebie moze byc wiecej niz dlamnie , a niechce robic ci na zlosc przeciwienstwie do ciebie bo jezeli chcesz uniewaznic nasz mecz to oznacza 0pkt dla nas obu , ztego wynika dlaciebie to zadna roznica czy bedziesz mial 0 czy 1 a dlamnie ma to roznice bo ja moge mniec 3pkt Ale ze cie lubie to zostawimy remis dla twojego dobra i w polowie mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
20 round
Mazovia Minsk Mazowiecki - Huragan Gasocin
Wszystkie mecze 02.08.2003
#1 15:30 056 Leverkus. - Freiburg 1 @1.64 #2 15:30 058 Hamburg - Hannover 1 @1.71 #3 15:30 051 Wolfsburg - Bochum 1 @1.79 #4 20:00 023 Lens - Le Mans 1 @1.65 #5 20:00 028 Paris SG - Bastia 1 @1.64 #6 20:00 021 Auxerre - Nice 1 @1.78
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
witam
jak niektorzy zauwazyli, od kilku meczow nie podaje skladow, dlaczego?? -moja sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chodzi o to, ze zaczynacie liczyc punkty i sprawdzac wszystkie mozliwosci tabeli. zeby bylo sprawiedliwie(nie wiem czy to mozliwe) chcialbym anulowac wszyskie moje mecze i ustanowic wnich walkower na wasza kozysc.
na koniec pragne podziekowac wszystkim druzynom i ich trenerom za walke i mila atmosfere.
pozdrawiam
cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Oryginalnie wysłał cichy: (nie wiem czy to mozliwe) chcialbym anulowac wszyskie moje mecze i ustanowic wnich walkower na wasza kozysc.
Wg wykładni prezesa EEL o drużynach które przestały podawać typy w wątku regulamin: "Wyniki rozegrane z tym zespołem się liczą, następne są liczone jako walkowery 3:0."
Oryginalnie wysłał cichy: na koniec pragne podziekowac wszystkim druzynom i ich trenerom za walke i mila atmosfere.
Również dzięki. Trzymaj się. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
PRESTON-Los Pocracos 22 Guingamp-Marseille 2 2,78 221 Angers-Valence x 2,78 212 TPS Turku-Anjalan. x 3,05 204 Jarosław-CSKA Moskwa x 2,97 58 Hamburg-Hannover 1 1,71 117 FC Zurich-S. Gallen 1 1,74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003 Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa #1 022 Guingamp-Marseille [email] [email protected][/email] #2 027 Montpellier-Rennes [email] [email protected][/email] #3 034 Plzen-V.Zizkov [email] [email protected][/email] #4 113 Aarau-Servette [email] [email protected][/email] #5 115 Thun-Grasshopper [email] [email protected][/email] #6 125 B.Bystrica-Slovan [email] [email protected][/email] Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Pogromcy-PRESTON 81 Bielefeld-Oberhausen 1 1,52 89 Duisburg-Lubeck 1 1,74 194 Stavanger-Tromso 1 1,51 195 Aalesund-Val Oslo 1 2,38 239 Frem-Brondby 2 1,59
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003
Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa 2.Niemcy-1.k. 03.08.2003 15.00 081 Bielefeld-Oberhaus Typ 2 kurs 4.95 082 Furth-Unterhaching Typ 2 kurs 4.25 084 Cottbus-Trier Typ 2 kurs 4.65 088 Ahlen-Osnabruck Typ 2 kurs 4.05 089 Duisburg-Lubeck Typ 2 kurs 4.15 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003 FC Slaughter Gorzow - Radomiak Radom ============================== V03 M'gladbach-Koln [email]1-0@7<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]2-0@7[/email],5 V03 M'gladbach-Koln [email]2-1@7<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]3-0@15<br[/email] />V03 M'gladbach-Koln [email]3-1@11<br[/email] />V13 M'gladbach-Koln 0/2@7,2 ============================== pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|